cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Ekim , 2011, 02:37:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 13:36:06
Meleğim benim sen bugün 28+1 haftalık oldun 30a birşey kalmadı :nazar: babaanneyi-anneanneyi gördük hiç planlı olmadığı halde süpriz oldu 3 gündür memleketteydik.. geldik evimize ama anne hasta boğazı çok ağrıyor,halsiz  :sad1: inş. kendime iyi bakıp hemen iyi olacağım senin için... çok yoruldu baban yavru kuşum ama değdi sonuçta bir arabamız oldu artık dr.a gidiş gelişlerimiz daha rahat olacak kaza bela uzak olsun  inş. :amin: anneannen sana yaptığı örgüleri, cici kıyafetleri, battaniye yapmış onu gönderdi onlara bakıp hayaller kurup  :love9: :love9: babişkona anlattım nasıl gülüyor... az kaldı canımın canı gelmene  :muzz: :muzz: seninle türkiye turu yapacağız babişe diyorum acaba tam zamanında mı gelecek kızımız yoksa yeter anne ben bu şehri sevdim daha fazla gezmeyeceğim deyip zamanından önce mi  :k06: :love9: :love9: sağlıklı ol miniğim Allah a emanet ol seni çok seviyoruz  :amin: :love9: :love9:
canancım arabanız hayırlı ugurlu olsun  :amin: allah can saglıyla kullanmayı nasıp etsınkazasız belasız  :amin: :amin: buglemımız kısmetıyle gelıyor masalllah hepp boyle kısmetlı olur   :amin:
turkıye turunuz hayırlı olsun  :amin: :muzz: :hello2: bakalım hangı memleketde duracak yada yola devam dıyecek  :k06: ::) :love9: :opucuk:

Allah razı olsun canım... evet kızım çok kısmetli diyorum maşaallah  :nazar: :nazar:
bende merak ediyorum canım bir yandan çabucak sağlıkla gelsin istiyorum bir yandan yok son güne kadar kalsın diyorum  :k06: :k06: babamız sana çektiyse zor beklemesi diyor ya bakalım... Allah sağlık versinde tüm kuzularımıza  :amin: :amin:
özledik sibel teyzesi daha çok gir siteye  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

benim minik cadım bu pazar 29.haftamızı doldurduk 30.haftadan gün alıyoruz  :nazar: :love9: :love9: 29+0 olduk  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  canım kızım heyecan giderek artıyor her yatağa girişimde babişkona seninde içinde olduğun hikayeler anlatıyorum  :love7: :love7: babişkon gülüyor öyle mi olacak cidden diyor bazen hoşuna gitmeyecek şeyler söylüyorum seni kızın tınlamıyor falan deyince direk sana odaklanıyor  :k06: :k06: melek kızım birbirini çok seven baba-kız olacaksınız  inş.  :amin: :amin: artık babiş  diye sesleniyorum tepkisini görsen hemen çıkıp kucağına atılmak istersin gözlerinin içi gülüyor :love7: :love7: ben ona aşığımda sende gelince 2.aşkı olursun yada benden önce gelirsin artık  :k06: :k06: Allah ım bu duyguları içimize verdi ya seninle daha ne isteriz sonsuz şükürler olsun :amin: :amin: rabbim bekleyen herkese nasip etsin değil mi melek kızım :amin: :amin: Allah a emanet ol miniğim seni çokkkk seviyoruz  :love9: :love9: :nazar:

Aytii

Maşallah Canan sende bitirmiş sayılırsın  :love9: son 10 haftan kaldı gibi bişey  :nazar:

en zoru son haftası  :-ooo oğlum kiloluydu ama içimden dua ediyodum sancı gelsede gitsem hastaneye belki normal doğum olur diye  :k06: ama olmadı demekki hayırlısı buymuş

Allahım bir avazda kurtarsın canım inşallah bekletmesin o yolda  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Ekim , 2011, 14:59:54
Maşallah Canan sende bitirmiş sayılırsın  :love9: son 10 haftan kaldı gibi bişey  :nazar:

en zoru son haftası  :-ooo oğlum kiloluydu ama içimden dua ediyodum sancı gelsede gitsem hastaneye belki normal doğum olur diye  :k06: ama olmadı demekki hayırlısı buymuş

Allahım bir avazda kurtarsın canım inşallah bekletmesin o yolda  :amin:

AMİNNNNN  :amin: :amin: sorma az kaldı diyorumda doğumu hiç düşünmüyorum hani normal isteyenlere hayranım normal olmamış olsada maşaallahınız var  cesaret açısından  :nazar: :nazar: sezeryana kolay diyorumda sonunda iyileşme sürecinden çekiniyorum... anlayacağın karmakarışığım inş. bir anda olup biterde ne olduğunu anlamam  :k06: :k06:

Aytii

Valla canım doğum işte adı üstünde ama ne olursa olsun bebeğini görünce o acılar hafifliyo  :love9: oyüzden kafana hiç takma  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Ekim , 2011, 15:08:50
Valla canım doğum işte adı üstünde ama ne olursa olsun bebeğini görünce o acılar hafifliyo  :love9: oyüzden kafana hiç takma  :opucuk:
canım ya sizden güç alıyorum inan bu kadar güzel olmasa millet doğurur mu acı neymiş diyorumda hani yaşamayınca birde ne yaşacağımı bilmeyince korkuyorum... ama dediğin gibi de takmamaya çalışıyorum dualarınızla bende 10 hafta sonra kızımı kucağıma kolaylıkla alırım inş.  :amin: :amin: :amin: tüm hamile ark. sağlıcakla kavuşsun yalnız değil  :amin: :amin:

xxcansuxx

kızımm tickerımı farkettimde bugün tatlı  babişkonla evleneli 3 yıl 3 ay 3 gün olmuş... iyiki bizim kızımız olmuşsun deyip seni gözünden sakınacak olan ailemizin temelleri bundan tam 3 yıl 3 ay 3 gün önce atıldı  :love8: :love8: melek kızım senin gelişinle kim bilir ne kadar daha çok şenlenecek evimiz Allahın izniyle... tam 76 günümüz kaldı kavuşmamıza... yeni bir aya girerken anneciğin bu ayda çabucak geçsin diye günlerin gözüne bakacak  :k06: :k06: sonraki ayda sana göre evimizde değişiklik yapacağız hazırlıklarını tamamlarız sonrada seni bekleyeceğiz  :love9: :love9: sağlıkla kal yaru kuşum  :amin:   

Balböceği

Masallah cansu'm hem evliliginize hemde gelecek olan prensese  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
cok sukur az kalmis bi bakmissin 76 gun cabucak gelip gecmis  :hieyt: :hieyt:

xxcansuxx

canım kızım bugün şöyle bir eskilere gittim annem senden önce neler neler yaşamışım gerçi o zamanda anneciğin umutsuz değilmişde canı çok yanmış bir bebeği olsun diye  :y25: :y25: rabbim banada nasip etti ya çok şükür...şu an gözlerim dolu dolu yazıyorum  melek kızım annenin dert ortağı oldun şimdiden kıyamam sana :y25: :y25:  ocak 15de gördüğüm tedavinin negatifle sonuçlandığı öğrenmiştim  yıkılmamıştımda çok çok üzülmüştüm ne olduğunu anlamamıştım...  öyle bir tevafukki meleğim sen bu yıl ocak 15de dünyaya geleceksin beklenen tarihin ocak 15  :y25: :y25: geçen yıl elime negatif bir test sonucu vermişlerdi  :y25: :y25: bu yıl inşaallah seni verecekler kucağıma o tarihde :y25: :love9: :love9: rabbim isteyen herkese nasip etsin benim cennet kokulu kızım dualarımız hep böyle... anneciğin de yaşadı hasreti biliyor kimse yaşamasın istiyor  :amin: eee babişkonda yok duygusala bağladık işte böyle seni seviyorum seni veren rabbime şükürler olsun A.E.OL yavru kuşum :amin: :amin:

kelebegimm

ayy canim benim ya ne guzel tesaduf ölee masallah melek kizina  :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim ins. isteyen herkese ve banada nasip eder bu guzel duygulari bénde cok sey yasadim bebegimle paylasirim senin gibi banada dert ortagi olur ins. rabbim dualarimizi kabul etsin :amin: :amin:
sanada hayirlisiyla melegini kucagina almayi nasip etsin bi avazda kurtarsin ins. :amin: :amin:

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Kasım , 2011, 21:56:46
ayy canim benim ya ne guzel tesaduf ölee masallah melek kizina  :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim ins. isteyen herkese ve banada nasip eder bu guzel duygulari bénde cok sey yasadim bebegimle paylasirim senin gibi banada dert ortagi olur ins. rabbim dualarimizi kabul etsin :amin: :amin:
sanada hayirlisiyla melegini kucagina almayi nasip etsin bi avazda kurtarsin ins. :amin: :amin:

tşk ederim canım öyle valla güzel bir vakitte gelecek kızım  :love9: :love9:
aminnn inş. en kısa zamnda sendekavuşursun mucizene  :amin: :amin: tüm isteyenlerede nasip etsin Allahım  :amin: :amin: gönülden istiyorum bunu rabbim büyük hazinesinden hiçbir şey eksilmez vermekle  :amin: :amin:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Kasım , 2011, 01:35:43
Rabbim seni bebeginden hic ama hic ayirmasin  :amin:

aminnnn canım :amin:  Allah herkesin bebeğini bağışlasın anne babasına  :amin: :amin:

xxcansuxx

cennet kokulu kızım benim yarın bayram bu seninle 2.bayramımız  doğmadan gördüğümüz  :hello2: :hello2:  hiçbir şeyden de geri kalmıyorsun :k06: :k06: yarın hem bayram hemde 30.haftanı doldurduğun gün 31.haftamıza gireceğiz  :nazar: :nazar: seni çok özledim yavru kuşum şu bayramı hayırlısıyla bir atlatalım seni göreceğiz inş :love9: :love9:  bu sabah çok kötü rüya gördüm seninle ilgili nasıl ağlıyordum  :crybaby2: :crybaby2: rabbim sana bu kadar yaklaşmışsınken beni sensiz bırakmasın buğlemim, rabbim korusun seni  :amin: :amin: bu güzel günde arefe gününde rabbim isteyen herkese nasip etsin meleklerini, olanlarında bebişlerini korusun Allah a emanet olsunlar  :amin: :amin: :amin: A.E.OL CAN KIZIM  :amin: :amin:

banu_fth

ay canım o kötu ruyalar hıc bıtmıycek artık anne oluyoruz .  ;D

Allaha emanet olsun kuzucuklarımız..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: