cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

öyle canım yaa  bide  şeker ögrendikkk :sad1: hakklısın gerilmemek elde degildirrrr şekerin sagı solu belliolmuyorkii neyapcan kızın saglıklı olsunn  düzelir inşallahhh:opucuk:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

xxcansuxx

canım kızım bugün dr kontrolümüz vardı 37+3 günlüksün kilon aynı 3200 civarında  :nazar: :nazar: maşaallah sağlığın yerinde tek sıkıntımız suyunun azlığı ahhh kuzum elimden geleni yapmaya çalışıyorum inş. düzene girer :sad1: :sad1:  cuma dr teyzen tekrar çağırdı... ondan önce yarın babiş bizi başka dra götürecek bakalım kuzum sonumuz hayır olsun Allah a emanet ol kızım  :amin: :amin:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Aralık , 2011, 23:32:52
Bol bol su ic canim  :opucuk: su hamilelikte cok onemli
edammm inan 5 lt su oldu bugün içtiğim  3 bardak süt ve diğer içecekler hariç   :dontknow: :dontknow:
inan wcden çıkamıyorum üstten içiyorum alttan çıkıyor  :honk: :honk: inş. faydası olur... zaten geçen haftadan beri arttırmıştım baksana fayda etmemiş azalmış sınırda olan suyum  :sad1: :sad1:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Aralık , 2011, 18:38:57
canım kızım bugün dr kontrolümüz vardı 37+3 günlüksün kilon aynı 3200 civarında  :nazar: :nazar: maşaallah sağlığın yerinde tek sıkıntımız suyunun azlığı ahhh kuzum elimden geleni yapmaya çalışıyorum inş. düzene girer :sad1: :sad1:  cuma dr teyzen tekrar çağırdı... ondan önce yarın babiş bizi başka dra götürecek bakalım kuzum sonumuz hayır olsun Allah a emanet ol kızım  :amin: :amin:

canım çok dikkat ediyorsun sen, eşin mutlaka başka bir dr.a götürsün canım ya, bi yanlışlık vardır inşallah,
yani o kadar suyun anca sızıntı falan olmasıyla azalması lazım...
sen kalbini ferah tut canım benim, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, yarın mutlaka haber ver gelince...

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Aralık , 2011, 00:06:50
Niye acaba vardir mutlaka birsey merak ettim simdi  :dontknow:

edam bgn girdiğim ultrasonda suyum normal çıktı... herhangi bir sorun yok dedi... kızım 1 hafta geride çıktı ölçümleri ama dr son ay 3 hafta geriliği normal sorun yok dedi kendi drumda yaklaşık 2 haftadır kilo almıyor demişti...
ben bunun sebebinide buldum beslenmem yetersiz geliyor... bugünden itibaren yememi içmemi artıracağım bakalım haftaya nasıl çıkacak... zaten son ay bebek çok alıyormuş ya kilo ee yemezsen alır mı  :suclu:

xxcansuxx

KIZIMMMM bgnde drdaydık 37+5 haftalıksın ve bu sefer suyun toparlanmış... Allah biliyor ya dünden beri drumuza çok kızmıştım sezeryan için bahane üretiyor diye... bugün huzurla evimize döndüm babiş çok rahatladın değil mi diyor gerçekten rahatladım kızım dr teyzen aferim  nasıl içtin o kadar suyu dedi inan uykusuzluğa bile razı oldum 6-7 lt su tüketiyorum wcden çıkamıyorum  :k06: :k06:  hepsi hepsi senin için sen sağlıklı ol canım :amin: sanırım ben sana geçen haftalar iyi bakamadım canım şimdi suçu kendimde buluyorum ama bundan sonra ev işi yapmak yok yiyip içip yatacağız... babiş bugün görmeyeceğim iş yaparken dedi :caca:  dinleneceğiz bol bol inş.

Allah a emanet ol kuşum son 16 gün :nazar:  :love9: :love9:

bebeğimbenim(şerife)

cok şükür canımm bende seni meraketmiştimmmm :occasion5: :hello2: :occasion5: :occasion5:
yat dinlen tabiii ne işin var senin işle güçlee :caca: :caca:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 30 Aralık , 2011, 11:29:35
cok şükür canımm bende seni meraketmiştimmmm :occasion5: :hello2: :occasion5: :occasion5:
yat dinlen tabiii ne işin var senin işle güçlee :caca: :caca:
sağol canım ohhh be dedim bende drdan çıkarken  :hello2: :hello2:
çok şükür rahatladım artık evet yatıp dinleneceğim  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :nazar: :nazar: masallahhh cananım  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: buglemimiz saglıklı sıhatlı annesi  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: az kaldı zaten oda sabırsızlanıyor senin kokunu almak için  :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Aralık , 2011, 12:16:11
:hello2: :hello2: :nazar: :nazar: masallahhh cananım  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: buglemimiz saglıklı sıhatlı annesi  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: az kaldı zaten oda sabırsızlanıyor senin kokunu almak için  :y25:
kevser inş. canım sağlıkla sıhhatle bende kavuşsaydım  :amin: :amin:
o an gelip bir çatsa  :love9: :love9: ne güzel senin prensesin gözünün önünde büyüyor maşaallah  :nazar: :nazar:  bende bende istiyorum  :k06: :k06: :binkybaby:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Aralık , 2011, 12:56:00
o an gelip bir çatsa  :love9: :love9: ne güzel senin prensesin gözünün önünde büyüyor maşaallah  :nazar: :nazar:  bende bende istiyorum  :k06: :k06: :binkybaby:
:amin: :amin: İNŞ CANIM BENİM AZ KALDI ANNESİ ODA SABIRSIZLANIYOR ZATEN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Aralık , 2011, 12:58:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Aralık , 2011, 12:56:00
:amin: :amin: İNŞ CANIM BENİM AZ KALDI ANNESİ ODA SABIRSIZLANIYOR ZATEN
2 hafta kaldı kevser çok garip hissediyorum kendimi hem çok mutluyum hem ne zamn geleceğini bilmeyince rahat ama heyecanlıyım... buğlem ne zamn ben geldim diyecek :love9: :love9:  dua et canım sıkıntısız kavuşalım kızımıza  :amin: :amin:

tulayysl

dur sen duuuuurrrrrr. benm buğlemim kadar yaramazsa her an ce eeeeee yapabilir annesi. surda bi kç gun sonra artık seni nette göremeyiz