cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2011, 20:42:23
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
yiyecek ekmegi icecek suyu yokmus, rabb'im boyle ayarlamis.. Allah hayirli evlatlar versin.  :amin:

Haklisin oyle yazdim bizim grup ataga kalkti  :nazar: Masallah hepsine  :nazar:
Benim akil bi geliyor bi gidiyor, insallah oglum ikinci yasini bitirince dusunuyoruz..  :k06:
esim 1.5 falan olsunda diyor yani yeni seneye kisa dogru plana bak  :k06:
zor ya hakkaten zor bi seruven 9 ay oyle dogum ondan sonra basliyor hersey   :-\
en rahati belki benim oglan ama yinede zamani var ikinci bebek icin, esimde zaten hemen istemiyor
oglum icin cok haksizlik olacagindan korkuyoruz  :-\

aminnn Allah kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş inş. hemen toparlansın  :amin: :amin:

edam sende mi 1. çocuğa haksızlık olacağını düşünenlerden misin  :k06:
eşim bu söze çok kızıyor konuşuyoruz da bazen aramızda benim annem şimdi bana haklsızlık mı yapmış çokda güzel büyüdük arkadaş aramıyorduk diyor  :k06: :k06: şimdikiler farklı diyorum bakımı çok itinalı oturup bebeyle ilgileniyorsun eskiler bu kadar özenli değilmiş bakım konusunda diyorum anlamıyor ama bende 2.yi Allah nasip ederse arkasına düşünüyorum kendim için yaşım gidiyor ya ondan  :k06:

Balböceği

dogru eskiden oyle ozenip bezenmezlermis yalanmi benimde abimle aramda 1 yas var  :k06:
o zamanlara bakiyorumda yok ikimizde cocuktuk kavga gurultu  :ehi:
etrafimda cok ornek var bi onlara bakiyorum bide ben dusunuyorum aman aman diyorum  :ehi:

insallah seninde ikinci bebis habirini aliriz yani  :laughing7: :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2011, 20:56:44
dogru eskiden oyle ozenip bezenmezlermis yalanmi benimde abimle aramda 1 yas var  :k06:
o zamanlara bakiyorumda yok ikimizde cocuktuk kavga gurultu  :ehi:
etrafimda cok ornek var bi onlara bakiyorum bide ben dusunuyorum aman aman diyorum  :ehi:

insallah seninde ikinci bebis habirini aliriz yani  :laughing7: :muzz:

hakkında hayırlısı olsun ne zaman doğru zamansa gelsin hakan paşaya bir kardeş kız beben olursa da çok güzel olur edam sağlıklı olsunda başta  :amin: :amin:

aminnn canım inş. şu kızımı bir kucağıma alayım sağlıklıda olsun isterim 2.nin haberinide vermeyi :amin:

Balböceği

K.bakma canimt el gelmistide anca yazdim  :k06:
insallah canan'cim rabbim hayirli dogumlar nasip etsin  :amin:
simdi ben biraz cikiyorum optum seni  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2011, 21:01:59
K.bakma canimt el gelmistide anca yazdim  :k06:
insallah canan'cim rabbim hayirli dogumlar nasip etsin  :amin:
simdi ben biraz cikiyorum optum seni  :opucuk:

tmm canım görüşmek üzere  :wave: :wave: :wave:

xxcansuxx

Cennet kokulu kızım o güzel mis kokunu duymamıza artık  34 günümüz var babişkonda çok heyecanlı bir ağrı girdi mi yoksa geliyor mu diye yüzüme bakıyor  :k06: :k06: 35+1 haftalık oldun 40 haftalık serüvenimiz inş. sağlıkla bitsin  :amin: :nazar: senin o gül yüzünü, anneni mıncıklayan ellerinden öpüp öpüp koklayacağım  :love9: :love9: babişkon son günlerde daha bir değişik tabi olumlu yönde  :love8:  :k06: :k06: ooo bana öyle bir yardım ediyor ki evde hiç ondan beklemezdim senin sayende tabi kızım nasıl muma döndürdün bu iş bilmeyen beceriksiz babişi gelmeden  :aferin: helalin var can kızım  :love7: :love7: öyle güzel hareketlerin var ki seyretmeye doyamıyorum kim bilir doğunca tek işim seni seyretmek olur belki  :love9: Allah a sonsuz şükürler olsun neler yaşıyorum senle daha önce böyle kıymetli anlarım olmuş muydu  :dontknow:  isteyen herkese de yaşatsın rabbim  :amin: :amin: Allah a emanet ol yavru kuşum  :amin: :amin:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

xxcansuxx

buğlemimim tatlı teyzoşları bizde sizi öptük kızımla  :opucuk: :opucuk: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 22:10:27
buğlemimim tatlı teyzoşları bizde sizi öptük kızımla  :opucuk: :opucuk: :flowers:
  bızde guzel prensesımızı çok optuk merakla beklıyoruz  :opucuk: :love9: :opucuk: :nazar:

xxcansuxx

ballı kızım benim 35+4 haftalıksın ve yarın seninle randevumuz var o gül yüzünü bize gösterecek misin bakalım tekrar  :love9: :love9: :love9: sağlıklı ol güzel haberler duyalım da inş.  :amin:

anneannen deden artık çok panikler nasıl geleceğin belli olmadığı için bir şey diyemiyorum ki kızım inş. her şey böyle güzel gitsinde vaktinde gel  :amin: :amin: deden, anneannene artık herşeyini toparla işlerini bitir aniden haber gelir diyormuş :binkybaby: :binkybaby:  dedeciğin benim sancılarımı görmemek için gelmeyecekmiş ben dayanamam diyor  :y25: :y25: daha sonra biz toparlanınca seni görmeye gelecekmiş  :love9: :love9:

senden 3 ay sonrada tekrar kız torunları olacak :love9: :love9:  1 senede 3 toruna kavuşmuş olacak bu dedeciğin Allah ın izniyle  :amin: :amin: ne ballı  dedeciğin dimi  :k06: :k06: rabbim tüm meleklerimi korusun  :amin: şimdilik bu kadar yarın tekrar yazarım  A.E.OL  :amin: :amin: :nazar: 

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 22:25:04
ballı kızım benim 35+4 haftalıksın ve yarın seninle randevumuz var o gül yüzünü bize gösterecek misin bakalım tekrar  :love9: :love9: :love9: sağlıklı ol güzel haberler duyalım da inş.  :amin:

anneannen deden artık çok panikler nasıl geleceğin belli olmadığı için bir şey diyemiyorum ki kızım inş. her şey böyle güzel gitsinde vaktinde gel  :amin: :amin: deden, anneannene artık herşeyini toparla işlerini bitir aniden haber gelir diyormuş :binkybaby: :binkybaby:  dedeciğin benim sancılarımı görmemek için gelmeyecekmiş ben dayanamam diyor  :y25: :y25: daha sonra biz toparlanınca seni görmeye gelecekmiş  :love9: :love9:

senden 3 ay sonrada tekrar kız torunları olacak :love9: :love9:  1 senede 3 toruna kavuşmuş olacak bu dedeciğin Allah ın izniyle  :amin: :amin: ne ballı  dedeciğin dimi  :k06: :k06: rabbim tüm meleklerimi korusun  :amin: şimdilik bu kadar yarın tekrar yazarım  A.E.OL  :amin: :amin: :nazar: 

ayyy maşallah babana annene  :nazar: :nazar: :nazar:
bir sene de 3 torun  :nazar: :nazar: en güzeli de Rabbimin izniyle yaşıt olucak kuzenler, ne iyi anlaşırlar ilerde  :love9:

inşallah yarın da güzel sağlık haberleriyle döneceksiniz kuzunla  :amin:
bakalım kaç kilocuk olmuş buğlemimiz  :love9: :love9:

xxcansuxx

h.geldin canım bende kış bebeklerinde sana laf atmıştım  :k06: :k06:
öyle canım küçük kardeşimin temmuzda oldu oğlu... :nazar: 5 ayını bitirdi
benim ki ocakta inş.  :nazar:
abiminde kızı olcak inş. nisanda  :nazar: :nazar:

1 tane zaten vardı abimin 4 torunu olcak yazın hepsi bir araya gelince çok eğlenceli olacak :occasion5: :occasion5:  gerçi diğerleri memlekette bir buğlemime hasret kalacaklar  :sad1:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 22:39:36
h.geldin canım bende kış bebeklerinde sana laf atmıştım  :k06: :k06:
öyle canım küçük kardeşimin temmuzda oldu oğlu... :nazar: 5 ayını bitirdi
benim ki ocakta inş.  :nazar:
abiminde kızı olcak inş. nisanda  :nazar: :nazar:

1 tane zaten vardı abimin 4 torunu olcak yazın hepsi bir araya gelince çok eğlenceli olacak :occasion5: :occasion5:  gerçi diğerleri memlekette bir buğlemime hasret kalacaklar  :sad1:

hoşbulduk canım  :opucuk:
evet canım yazları hep beraber olunca çok keyifli olur, tadından geçilmez öyle zamanların  :love9:
olsun canım buğlem kıymetli olur işte  :k06: daha çok özlenir  :k06:
gönül ister ki hep beraber olunsun ama olmuyor işte, hep bi hasretlik var, benim de yeğenim abimler bizden uzakta biliyorsun  :y25:
özleniyor hem de çokkk  :love9:
ama sağlıklı mutlu olsunlar da diyorsun, gerisi önemli değil, hasretlik çekilir bir şekilde...