27 Nisan , 2024, 18:41:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dua edemediğiniz zamanlar oluyor mu?

Başlatan beteray, 03 Mayıs , 2011, 19:30:38

« önceki - sonraki »

beteray

üzülüyorummm bebeğim olmıcak die korku yaşıyorum ve son reglimden beri dua edemiyorumm  namazımı içtenlikle kılamıyorum...böle şeyler yaşadığınız dönemler oluyormu?ne yapabilirmmm

FeHi

Oluyo canım ya..
Ve çok rahatsız huzursuz oluyorum ozamanlarda da..

beteray

bende çok huzursuz ve rahatsızım ne yapmalıyım bilmiyorum :dontknow:

destina06

olur o bazen bende de oluyor özellikle her regl döneminden sonra hayal kırıklığına uğrayınca sanki küsüyorum Allah'a tövbe estefurullah ama sonra toparlıyorum tekrar içten dua etmeye başlıyorum kendi kendimi teselli ettikten sonra.

beteray

destina06

şöyle düşünüyorum eğer Allah bize bir çocuk nasip edecekse er ya da geç olacak sabretmekten başka çaremiz yok.Yok eğer bu nimetle rızıklandırmadıysa yani coçuk bahsetmeyecekse ona da yapacak bir şeyimiz yok elimizden hiçbir şey gelmez duadan başka.

FeHi

Alıntı yapılan: beteray - 03 Mayıs , 2011, 20:31:10
kendimi çok suçlu hissediyorumm...
Kıyamam Canım ya  :'(
Ortada bi suç yok ki, sen huzurlu pozitif düşünmeye bak her an ruh halimiz aynı olmaya bilio
Rabbim unutturmasın dilimzden düşürmesn ismini zikir etmeyi  :amin:
Pozitif düşün toparla kendini canımcım

beteray

herkes bunun haklılığını biliyor bazen umutlar bitiyorr bazende yeniden filizleniyor Allahım hayırlı bir çocuk nasip etsin...sağlıklı...annelik duygusundan kimseyi mahrum bırakmasınn

destina06

FeHi

Alıntı yapılan: beteray - 03 Mayıs , 2011, 20:35:20
herkes bunun haklılığını biliyor bazen umutlar bitiyorr bazende yeniden filizleniyor Allahım hayırlı bir çocuk nasip etsin...sağlıklı...annelik duygusundan kimseyi mahrum bırakmasınn
Hepinizin duacısıyım kızlar :amin: :amin: :amin:
İllaki Rabbim dualarımızı kabul etcek çünkü hepimizde biliyoruz ki,, Yüce kitabımızda da yazdığı gibi Rabbim ona kalkan yürekten istenen duayı çevirmez
Tüm kalbimle inanıyorum Kızlar sabır
Rabbim bekleme sabrını da vercek İnşallah  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

egerki olmuyorsa  ısrarcı olmamak lazım olmuyor olmayacak dıye (tabiki duayıda elden bırakmamak lazım)egerki vermiyorsa vardır bunda da bır hayr dıye dusunmek gerek

hani nasip edipte Allah muhafaza cocukla imtihan olmak daha kötu bı durum

dıyebılırsınız belki senın cocugun var böyle konusuyorsun bende bekledim her regl dönemlerimde hayal kırıklıgına ugradım ama sabrıda elden bıraktım sabretmekte ve dua etmekten baska bısey gelmıyor malesef nasıl olsa verecek olan rabbimiz  bir kun demesi yeterli zamanı vardır elbet

zkerıyya a.s hayatını okumanzı tavsıye ederım ben o cocuk isteyıpte olmadı zamanlar okuyup motıve oluyodum

RABBİM TEZ ZAMANDA NASİP ETSIN INSALLAH SIZLEREDE HAYIRLI EVLATLAR

beteray

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Mayıs , 2011, 20:34:36
Alıntı yapılan: beteray - 03 Mayıs , 2011, 20:31:10
kendimi çok suçlu hissediyorumm...
Kıyamam Canım ya  :'(
Ortada bi suç yok ki, sen huzurlu pozitif düşünmeye bak her an ruh halimiz aynı olmaya bilio
Rabbim unutturmasın dilimzden düşürmesn ismini zikir etmeyi  :amin:
Pozitif düşün toparla kendini canımcım
hep kendi kendimi teselli ediyorum
rabbim öyle mucizeler verdi kii mümkün olmayan şeyleri mümkün kıldı.hiç hayalini bile kuramadığım yerdeyim sonsuz şükür hiç dara düşürmedi tam herşey bitti dediğimde yeniden dünyam değişti...pozitif düşünmeye çalışıyorum belki kullandığım iğne depresif yapıo ama geçecekk güzel olacak herşey :amin:

FeHi

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Mayıs , 2011, 20:41:35
egerki olmuyorsa  ısrarcı olmamak lazım olmuyor olmayacak dıye (tabiki duayıda elden bırakmamak lazım)egerki vermiyorsa vardır bunda da bır hayr dıye dusunmek gerek

hani nasip edipte Allah muhafaza cocukla imtihan olmak daha kötu bı durum

dıyebılırsınız belki senın cocugun var böyle konusuyorsun bende bekledim her regl dönemlerimde hayal kırıklıgına ugradım ama sabrıda elden bıraktım sabretmekte ve dua etmekten baska bısey gelmıyor malesef nasıl olsa verecek olan rabbimiz  bir kun demesi yeterli zamanı vardır elbet

zkerıyya a.s hayatını okumanzı tavsıye ederım ben o cocuk isteyıpte olmadı zamanlar okuyup motıve oluyodum

RABBİM TEZ ZAMANDA NASİP ETSIN INSALLAH SIZLEREDE HAYIRLI EVLATLAR

Amin İnşallah tüm dua edip bekleyen kardeşlerimin hepsine nasip etsin hayırlısıyla :amin: