27 Nisan , 2024, 19:09:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğum kasılmaları nasıl bişey ne hissedilir ve sağ kaburga ağrısı

Başlatan HAYAT29, 29 Nisan , 2011, 10:51:24

« önceki - sonraki »

HAYAT29

arkadaşlar merhaba  doğum ağrıları nasıl oluyor bilen var mı acaba ben 33. haftadayım dr artık yavaş yavaş başlar dedı ama ben nasıl bişi olduğunu bilmediğim için anlamıyorum bir de benim sağ göğüs altındakı kaburgamda çok ağrı yapmaya başladı öyle ki  gece uyandırıyor ağrıdan dr bebek oraya poposunu dayamış ondandır baskı yapar dedi olacak o kadar dedi ama benım çok ağrıyor çözüm bilen var mı

elif35

canım ay sancısı senin yaşadıkların çok normal yani bu durumlar doktorum haklı poposunu dayamıştır başı aşağıda olduğu için sancıyı anlamaman olmaz yani normal bir ağrıdan çok farklı bri ağrı oluyor sancı hissedersin yani en azından 7-8 saniye sürer aralıksız belirtinolur önünden belki suyungelir belki nişanın gelir benim nişan gelmişti sancılardna önce suyum doğum anında geldi tabi  sen gene de dikkatli ol sancılarını normal ağrıdan ayırt edeceğin tek şey zamanlı olması yanibir ağrı o lur 2 saat sonra gene olursa bir daha olmazsa ay sancısıdır.ama yarım saatte bri gelirse bu normal sancıdır sancı artıkça zamanda azalır yarım saat olur sonra 20 dk sonra 15 dakika vs yani

Balböceği

Ben bu kasilma yuzunden cok cektim..

Karnimda bi kasilma oluyor  tas gibi kesiliyordu oglumunda hareketleri duruyordu..

zaten bu kasilma yuzunden  dogurdum 38+ haftada  :)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

dogum sancisi duzenlidir ve asla kesilmez yalanci sanci dalga dalga gelir biri 5 dk biri 3 dk ama gercegi her 5 dk da birdir ve giderek dkda bire duser cok agrilidir ayirt etmemen mumkun degil canim  ;) saglikli dogumlar  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

eguzel89

o kaburga ağrısını bende yaşadım resmen nefes alamıyordum çok fena vuruyordu benimkininde popo ordaydı canım doğum sancısını bilmiyorum ama
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hep taş gibi karnım hepp :-\ ne  kasılmaymış ya,sancıya dönüşse bir an önce :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ponçik

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 14:25:44
hep taş gibi karnım hepp :-\ ne  kasılmaymış ya,sancıya dönüşse bir an önce :sad1:

az vaktin kaldı , bol bol dua et hayırlısıyla kucagına alacağını hayal et

ben doğumdan 2 gün önce düğündeydim, 1 gün önce de akşama kadar alışveriş merkezinde gezdim , çok rahat bir doğum yaşadım, darısı başına  :love9:

Aytii

masallah Gonca :)

bende normal dogum istiyorum diyince doktorum bol bol yürü dedi

yerimde durdugum yokki zaten  ::) insallah bukadar hareket ediyo olmam normal doguma neden olur  :amin: