LALE DEWRİ

Başlatan bebişim616161, 27 Nisan , 2011, 22:53:32

« önceki - sonraki »

bebişim616161

lale dewrini izlyn varmı kızlar bu  bu hafta çook güzel olacak çınar babasının kim olduğunu öğrendi
en güzeli bu bölümde toprakla çınar aynı yataktalarr :occasion16: :occasion16: :occasion16:r
insallah asık olurlar birbirlerinee toprağı çook sewiyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum

мiŁenα.

Çınar  toprağa zaten birşeyler hissediyor.Evet artık babişinin kim olduğunu biliyor .

Ben rastlarsam bakıyorum.Ama saçmaladı o dizinin oyuncuları burda bunlar orda  :-\ ::)

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

işte benimm dizimmmm   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

çınarın hastasıyım yaaa bu hafta çok heyecanlı çınarla toprak yakınlasıyolar ayrı eve çıkıyolarrr :love3: :love3:

Balböceği

Allah'tan fox tv yok bizde  :ehi:

oyuncalari birbirinden gicik  :igrenc: :igrenc:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

eda sende çok gıcıksın kız  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ben de toprak bu diziye geldi geleli izliyorum sadece toprak için

çınar ne halt ettiği belli değil yeşime de bayıyor toprağada anlamadım gitti  :ehi:

hüzünden_gelme

ee bir eli yagda diğer eli balda çınarın  :k06: hiç sesi çıkar mı :k06:

bebişim616161

toprak az yüz verse ona dönecek ama yeşiminde aklına geldikçe aradabir gidip öpüyor onu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bebişim616161

ama insallah sonunda toprakla ewlenir  toprağa msj yazıcam çınarın ırzına geç die

βαlκιz

bende izliyorum
toprakta çınara boş degil yanii :love8:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

:cildir: :cildir: :cildir:

çıldırmak üzereyım yaa nasıl öptu çınarımı öyle yeşim :cildir: :cildir:
zavallım toprakta bakınmakla yetındı ama oda kıskandı sanırım :k06: nasıl içi gıttı yazık :k06:

lale bebeği bu sefer gosterdılerr hayrett :k06: :k06:

hüzünden_gelme

LALE DEVRİ 31. BÖLÜM REYTİNGLERİNDE TOTAL'DE 2. A/B GRUBUNDA İSE 3. OLMUŞTUR  :hello2: :hello2: :hello2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

toprak geldiginden beri diger diziyi birakip buna gectim  :ehi: :ehi:
toprak 1 numara  :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

bebişim616161

ewet yaa toprağın huyu suyu çok hosuma gidiyr hatta onu örnek alıyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama lanet olsun çınar sana nasıl öptün yeşimi :violent1: :violent1: :violent1:

мiŁenα.

off optumu yaa gecen haftaki bolumunde sarki solediya yesim bittim super soledi.Bence yesimle olsun :hello2:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

LALE ÖLDÜĞÜNDE ÇOK AĞLADIM YAA ÇOK ÜZÜLDÜM
AMA TOPRAKLA ÇINARI YAKIŞTIIRIYORUM
KEŞKE LALE ÇLMESEYDİ  :y25: :y25: