28 Nisan , 2024, 03:07:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Biri balkondan kafanıza su dökse ne yaparsınız?:)

Başlatan ✿گสЯเ_ќĮż✿, 25 Nisan , 2011, 00:47:11

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Biri balkondan kafanıza su dökse ne yaparsınız?:)

kazara olmadıysa, suyu döken döktüğüne yaşamı boyunca pişman olur...  :caca: :caca:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

AککORTįє

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gider balkondan asagi atarim en olmadi tas atarim  :ehi:  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

egerki yanlıslıkla olmadıysa  çok sinirlenirim tabiki ama onun seviyesine düşmem buğz ederim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

bilerek yaptıysa tartışırım...

istemeden olduysa dikkatli olmaları gerektiğini söyler biran önce evin yolunu tutarım

Mine'l Aşk

İki yıl önce halamlara giderken apartmanın en üst katında çocuklar balonlara su koymuş gelen geçenin kafasına atıyorlardı bunlardan biriside benim kafama indi..Yukarı kadar çıktım ailesine şikayet ettim...Kadın yanlışlıkla olmuştur dedi...Biraz tartıştık...Bir an eve girip çocuğu bir güzel paylamak geldi içimden ama sonra haneye tecavüzden ceza meza yerim diye korktum..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

tulayysl

baslıgı gorunce aklıma bi anım geldi: ayyyy üniversitedeyken cadde üzerinde 6 katlı bir apartmanda oturuyorduk herkes öğrenciydi. bizim evden bir arkadas erkek arkadası gecerken kafasına bi kova su doktu. sabit dursa bu kadar denk gelmezdi 4. kattan doktu tas gibi indi çocuğun kafasına. çocuk şok oldu nerden nasıl geldiğini anlayana kadar camı kapattık. kız arkadası bizim apartmanda oturmadıgı için hiç şüphelenmedi bile. hemen yanında bi erkek kuaförü vardı. bütün havlularını kullandı kurulanmak için. şok gecirdiiiiiiiiiiiiiii

ツgöçmen_54 ツ

25 Nisan , 2011, 13:28:42 #9 Son düzenlenme: 25 Nisan , 2011, 13:35:52 ツgöçmen_54 ツ
GEÇEN YAZ EŞİM RAHATSIZDI VE EVDE UYUYORDU.MAHALLENİN BÜTÜN KARILARI  BİZİM BALKONUN ALTINDA MERDİVENLERDE TOPLANMIŞ OLAN SESLERİYLE SOHBET EDİYORDU.EŞİM UYKUSUNDAN SİNİRLE FIRLADI.ALDI ELİNE HORTUM FIRÇA BALKONU YIKAMA BAHANESİYLE KADINLARI Bİ GÜZEL SULADI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
NASIL BAĞIRIYORLAR BANA KIZZ YASEMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN  DİYE  ;D
EŞİMDE UZATTI KAFASINI AŞAĞIYA NE VAR DEDİ..ONUN OLDUĞUNU ANLAYINACA KİMSE BİŞEY DİYEMEDİ VE Bİ GÜZEL DAĞILDILAR :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: AککORTįє - 25 Nisan , 2011, 00:48:15
kaza maza anlamam gider bi güzel döverim

AYNEN DÖVERİM

BİDE MESELA HALI BEZ VS ÇIRPANLARIDA SÖZLÜ  DÖVERİM

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Nisan , 2011, 13:18:00
egerki yanlıslıkla olmadıysa  çok sinirlenirim tabiki ama onun seviyesine düşmem buğz ederim
:icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

Alıntı yapılan: Demet_dk - 25 Nisan , 2011, 15:30:02

AYNEN DÖVERİM

Şahika gibi  :ehi:

ben seni, senin evini, senin mahalleni, senin mahallenin olduğu semti satın alırımm beeeğğğğğğğ  :cildir:

özledim Şahikayı  ::)

AککORTįє

25 Nisan , 2011, 18:24:45 #14 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2011, 00:11:44 AککORTįє
Alıntı yapılan: Demet_dk - 25 Nisan , 2011, 15:30:02

AYNEN DÖVERİM

:ehi: aynen :icon_thumright:

kafama bi kova  su yemişim

yerim onun kazasını