Kadın çalışmalımı? çalışmamalımı?

Başlatan ✿گสЯเ_ќĮż✿, 25 Nisan , 2011, 00:31:22

« önceki - sonraki »

Aytii

iki taneylede olmuyo Yasemin  :-\

nerede eski bereket? iş arkadaşlarımda hep aynı şeyi söylüyolar. karın tokluğuna çalışıyoruz diyolar :k06:

destina06

çalışmalı tabiki birlikten kuvvet doğar tek kişinin maaşıyla ne oluyor ki eşim de ben de çalışıyoruz birimizin maaşı ev kirasıydı mutfaktı kredi kartlarıydı vs vs gidiyo zaten heçççççç dokunmadan diğerinin maaşıyla da geçiniyruz artık :k06: şükür bugünkü halimize

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 15:50:20

nerede eski bereket? iş arkadaşlarımda hep aynı şeyi söylüyolar. karın tokluğuna çalışıyoruz diyolar :k06:

doğrudur aytencim :-\ ben şuana kadar öyle bi tecrübe yaşamadığım için bilemiyorum tabiki..
çalışsam şöyle olur böyle olur diye hesaplar yapıyorum bende.demekki evdeki hesap çarşıya uymuyor.. :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 25 Nisan , 2011, 15:57:32

doğrudur aytencim :-\ ben şuana kadar öyle bi tecrübe yaşamadığım için bilemiyorum tabiki..
çalışsam şöyle olur böyle olur diye hesaplar yapıyorum bende.demekki evdeki hesap çarşıya uymuyor.. :k06:

aynen şekerim ;) sen birikim yapayım diyosun sonra hop bişey çıkıyo o bitsin birikim olur diyosun bidaha bişey çıkıyo paran oldukça harcıyosun yani  :laughing7:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 15:58:38
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 25 Nisan , 2011, 15:57:32

aynen şekerim ;) sen birikim yapayım diyosun sonra hop bişey çıkıyo o bitsin birikim olur diyosun bidaha bişey çıkıyo paran oldukça harcıyosun yani  :laughing7:
hımm anladım ;D allah bugünlerimize  bin bereket versin o zaman  :amin:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 25 Nisan , 2011, 02:16:33
Bence çalışıp çalışmaması içinde bulunduğu duruma göre değişebilir...

Ama bir bayanın Allah korusun zor durumda kaldığında kendi hayatını idame ettirecek bir mesleği mutlaka olmalı...

:icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

fıstık

BENCE ÇALIŞMALI

IŞIL 3 YAŞINI DOLDURUNCA BENDE DÜŞÜNÜYORUM İSTEDİĞİM ŞARTLARDA Bİ İŞ BULURSAM EĞER

MADDİ AÇIDAN EVE Bİ KATKISI OLACAĞINI SANMIYORUM

SONUÇTA TEMİZLİKÇİYDİ KUAFÖRDÜ ÜST BAŞTI DERKEN MAAŞI BİTİRİRİM :k06:

AMA EMEK VERDİĞİM Bİ KARİYERİM VAR ONU HEBA ETMEK İSTEMEM

TABİ NASİP KISMET

ÜSTELİK EMEKLİ MAAŞLARIDA ORTADA BENİMDE BİR EMEKLİLİĞİM OLURSA ANCAK GEÇİNİRİZ

HASRET!M S@N@

27 Nisan , 2011, 16:34:54 #23 Son düzenlenme: 27 Nisan , 2011, 16:39:49 HASRET!M S@N@
bence calısmamalı ama ben mecmur esimin yanında calııyorum bebeğim olura doğunca bırakıcam allah mecmur bırakmasın ama ben calısma taraftarı değilim bebeğimin her anını yasamak isterim her ihtiyac duydugunda yanında olmak bu yüzden istemem zaten hiç istemiyordum mecmuriyetten calısıyorum ilk fıratta bırkıcam zaten

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ırmak184

derbeder

bebek kucukken calismasin az buyudumu part-time is cok super olur. haftada 5-6 gun calismak kadin icin cok agir. hic bir naneye vaktin olmaz.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

muhribe

çalışır ya da çalışmaz kendi bileceği iş ama mutlaka bir mesleği, eğitimi olmalı

ayşecik85

bence çalışmamalı ama bu zamanda gerekli gibi  :dontknow: :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

aslında çocuk olunca o 3 yaşına gelene kadar çalışmamalı.

ama normalde kadın da iş hayatında aktif olarak katılmalı. kadının da toplumda yeri olmalı.

herşey sadece maddiyat olarak değil kızlar. pasif kadın kendini iyi hissetmez,mutsuz olur.