Oğluşum Geliyooor :))

Başlatan meliss, 19 Nisan , 2011, 16:39:59

« önceki - sonraki »

meliss

2ayımıza az kalmış  mercimeğimle kızlar   tavsiyelerinizi önerilerinizi  dikkat etmem gerekenleri paylaşırsanız çok mutlu olucam malum ilk hamilleliğim  :)  :nazar: :nazar: :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

ORNA

allah bağışlasın cnm  :amin: :amin: :amin: inşallah kolay bi hamilelik geçirirsin eminim çok güzel bir duygudur hele ilk olması daha bi başkadır insan tam ne oldugunuda anlayamaz inşallah Allah bizede yaşatır bu güzel duyguyu  :amin: :amin: sen bol bol dinlen :) yemene dikkat et stresten uzak dur yeter annesi  :love3: :love3: :love3: :love3:

Lă_Tăhzen!

senınnn mercimegini yiyimmm bennnnn  :aferin:

dipnot:ben nur  :k06:

susanna

Alıntı yapılan: meliss - 19 Nisan , 2011, 16:39:59
2ayımıza az kalmış  mercimeğimle kızlar   tavsiyelerinizi önerilerinizi  dikkat etmem gerekenleri paylaşırsanız çok mutlu olucam malum ilk hamilleliğim  :)  :nazar: :nazar: :nazar:
massallah sanada mercimeginede  :nazar: :nazar: :nazar:
insallah hamileligin kolay gecer her aninin tadini cikart tatlim goz acip kapayincaya kadar geciyo zaman sen mutlu oldukca bebeginde mutlu olucak unutma
rabbim tamamina erdirsin insallah

meliss

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Nisan , 2011, 16:43:23
allah bağışlasın cnm  :amin: :amin: :amin: inşallah kolay bi hamilelik geçirirsin eminim çok güzel bir duygudur hele ilk olması daha bi başkadır insan tam ne oldugunuda anlayamaz inşallah Allah bizede yaşatır bu güzel duyguyu  :amin: :amin: sen bol bol dinlen :) yemene dikkat et stresten uzak dur yeter annesi  :love3: :love3: :love3: :love3:

teşekkür ederim canım evet şimdi  pek bişey anlıyamıyorum hele biraz daha büyüsün allah izin verirse ozaman   farkına varıcam sanırım.inş canım allah en kısa zamanda bütün istiyen arkadaşlarımıza nasip etsin böyle bi  güzelliği  :amin: :amin:  :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

meliss

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Nisan , 2011, 16:46:30
senınnn mercimegini yiyimmm bennnnn  :aferin:

dipnot:ben nur  :k06:

nur olduğunu biliyorum kız senin nick karıştırmıyorum .mercimeğimi yiyebilirsin  izin var sana  ;)  :opucuk:

meliss

Alıntı yapılan: susanna - 19 Nisan , 2011, 16:46:50
insallah hamileligin kolay gecer her aninin tadini cikart tatlim goz acip kapayincaya kadar geciyo zaman sen mutlu oldukca bebeginde mutlu olucak unutma

teşekkür ederim canım inş şu kritik dönemleri atlatırımda rahatlarım iyice  :nazar: :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: meliss - 19 Nisan , 2011, 16:54:50
Alıntı yapılan: susanna - 19 Nisan , 2011, 16:46:50

teşekkür ederim canım inş şu kritik dönemleri atlatırımda rahatlarım iyice  :nazar: :nazar:
kalp atislarini gordunuzmu meliscigim ???
risk derken 10 hafta sinirinimi diyosun yoksa doktor riskmi var dedi ???

meliss

hayır canım kalp atışlarını duymadık kaçıncı haftalarda  oluyo.yok dr risk var falan demedi gayet iyi bi gebelik geçiriyosun dedi ama ilk 3 aymı  riskli oluyo düşük tehtiti falan

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: meliss - 19 Nisan , 2011, 17:05:49
hayır canım kalp atışlarını duymadık kaçıncı haftalarda  oluyo.yok dr risk var falan demedi gayet iyi bi gebelik geçiriyosun dedi ama ilk 3 aymı  riskli oluyo düşük tehtiti falan
canım ben kalp atısını 7+2 duymuştum

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

meliss

meliss

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Nisan , 2011, 17:06:36
Alıntı yapılan: meliss - 19 Nisan , 2011, 17:05:49
canım ben kalp atısını 7+2 duymuştum

bana kısmet olmadı canım daha ya ayın 25inde tekrar gidicem bazı testmi ne yapılcakmış ozman  isterim bende sölerim dr  :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aramizda bi hafta var senlen  :laughing7: hic gittinmi doktora keseyi görmeye  ??? kizlar bugün kasigimda baski var cok sanki hep cisim var gibi batiyo  ??? ??? sizdede olmusmuydu ölee  :k06: 
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

meliss

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Nisan , 2011, 17:11:37
aramizda bi hafta var senlen  :laughing7: hic gittinmi doktora keseyi görmeye  ??? kizlar bugün kasigimda baski var cok sanki hep cisim var gibi batiyo  ??? ??? sizdede olmusmuydu ölee  :k06: 

az varmış aramızda evet  canım dün giittim dr ultrasonla bakıldı  mercimek kesenin içindeydi öle duruyodu  :k06:  :k06: :k06: bana olmadı öle   zaten kızlar bnde hamileliğim tek  belirtisi  mide bulantılarım onun dışında yok bişey