10 AYLIK BEBEĞİM BENİ EMMEK İSTEMİYOR

Başlatan Pınar86, 19 Nisan , 2011, 14:53:57

« önceki - sonraki »

Pınar86

mrb. kızlar oğlum 10 aylık ilk doğduğu zamanlar yoğun bakımdayken 3,4 saatte bir onu emzirmeye giderdim öyle emerdiki artık dikişlerimin ağrısından artık bitsin diye beklerdim cok canım yanardı ama o halde bile çok hoşuma giderdi onun dışında eve getirdikten sonra daha aza inmeye başladı emmesi. yani demek istemem pek emen bebek değildi milletinkine şaşardım maşallah cuk cuk emerlerdi benimki en fazla 5 yada 10 dak. emerdi şimdi 1,2 haftadır çok cok aza indi iki gündür hiç istemiyor alıyorum göğsüme bir iki damla çekiyor bırakıyor diğer göğsüme değiştirim diyorum kaçıyor artık hiç istemiyor napıcam bilmiyorum ya 1 yaşına kadar emziririm diyordum ama istemiyor. yemek yemek istiyor  :dontknow:

bide bu aralar çok fazla yemek yemeye başladım oğlum çok erken kalkmaya başladı 6, 7 gibi erken kahvaltı olunca sıkıntıdan sürekli yemek yemek istiyorum bazen yemiycem diye kendimi zorluyorum sonra psikolojik sütüm azalır diye yiyorum tam kilo vermişken tekrar almıyım dedim ve elma sirkesine başladım biraz azaltim diye abur cuburum yok ama yemek fazla kaçıyor bir iki haftadır eşimdende fırça yemeye başlıyorum :)

elma sirkesinin ters tepeceğini sanmıyorum ama daha önceden başlamıştım bıraktım şimdi yine başladım. süte gecermi diye falan baktım ama hiç bişey yazmıyordu ki uzmanlar günde bir corba kaşını suya katın için diyorlar zinde olmak için ve salatalara bol bol katılıyor bende günde iki çorba kaşığı ılık suda içiyorum bir zararı olur mu ki?

böyle bir durumla karşılaşan varmı emmiyor deli oluyorum :cildir:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

tulayysl

gcen gun bi arakadsımdan da aynı seyi duymustum. parfum ler deodorantların etkileyeceğini düşünmüştük. yani kokuların bebei senden uzaklastırabileceğini. elma sirkesinin etkisi olacağını sanmıyorum ama stersen sen ona biraz ara ver derim. ondan mı değilmi anlarsın

Lă_Tăhzen!

diş falanmı çıkartıyor acaba  kendimizden yola çıkarak soyluyorum kızım diş çıkartma donemlerınde emmeyi genelde rederiyor şu sıralar da yasıyorum emmek ıstemıyor ısırıyor  hemen kalkmak ıstıyor emmıyo dıye dert etme illakı 1 yasına kadar emecek dıye bı durum yok daha ılk aylarda emmeyı bırakanları gözonune al üzülme bence

bende sinir oluyorum buaralar  okadar cok canım yanıyor ısırıyor bazen dıyorum bıraktırsammı acaba  :sad1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bazi bebekler kendiliginden birakiyor bisey yapamazsin  :-\ 10 ayda azdegil ben 12 aylikken mecburi kestim yemek yiyorsa ver canim usteleme birakirsa biraksin  ;) keske benim kizimda kendiliginden biraksaydi ben zorla kestim vicdanazabi cektim  :'(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Demet_dk

PINARCIM BENCE BEBEĞİNİN YEMEK  YEMESİ ÇOK DAHA ÖNEMLİ BUNA SEVİNMEN LAZIM
DEMEKKİ DOYUYO VE ANNE SÜTÜNE İHTİYAÇ DUYMUYO

YADA GEÇİCİ BİDÖNEM OLABİLİR
BELKİDE ELMA SİRKESİNDEN DİR BENDE Bİ DÖNEM İÇTİM ÇOCUĞUN ÇİŞİ KOKMAYA BAŞLAMIŞTI BIRAKTIM

Pınar86

Çok sagolun kızlar evet en son sabah içtim elma sirkesini bırakıcam bakalım hala devam ederse artık yapacak bişeyim yok bende uğraşmıycam bıraksın artık zorla vermek istediğim  zaman sinirlenip ısırıyor beni :(

tülayın dediğide olabilir bu aralar dışarı çıkarken falan çok parfum sıkıyorum üstüme falan olabilir belki c.tesi günü anneme gittim uzun zamandır dışarı çıkmadığımız için çocuk ev halime alışmıştı makyaj falan yaptım otobüs beklerken çocuğum yazık yüzüme bakıp bakıp dudaklarını büküp ağladı hep farklı biri sandı belki yani anne kokusuna alışık bir bebek evet olabilir parfumde etkiler bunu dediğin iyi oldu tülay onuda kullanmayım yeterki oğlum biraz daha emsin :)

hepinize kucak dolusu öpücükler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

tulayysl

Alıntı yapılan: Pınar86 - 19 Nisan , 2011, 20:56:24
Çok sagolun kızlar evet en son sabah içtim elma sirkesini bırakıcam bakalım hala devam ederse artık yapacak bişeyim yok bende uğraşmıycam bıraksın artık zorla vermek istediğim  zaman sinirlenip ısırıyor beni :(

tülayın dediğide olabilir bu aralar dışarı çıkarken falan çok parfum sıkıyorum üstüme falan olabilir belki c.tesi günü anneme gittim uzun zamandır dışarı çıkmadığımız için çocuk ev halime alışmıştı makyaj falan yaptım otobüs beklerken çocuğum yazık yüzüme bakıp bakıp dudaklarını büküp ağladı hep farklı biri sandı belki yani anne kokusuna alışık bir bebek evet olabilir parfumde etkiler bunu dediğin iyi oldu tülay onuda kullanmayım yeterki oğlum biraz daha emsin :)

hepinize kucak dolusu öpücükler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

bebiş emiyor mu tatlım. merak ettim stres yapma bence sen de. 10 ay az bir süre değil anne sütü almak için.

Demet_dk

PINAR NE DURUMDASINIZ EMMEYE BAŞLADIMI  :icon_scratch:

Pınar86

Mrb. kızlar  :flowers:

eh işte desek yani pek bir değişiklik yok bende fazla zorlamıyorum açken birkaç dakika emiyor sonra hemen bırakıp kaçıyor gün içinde toplasak belki 10 dakika emiyor bende yoğunluğu yemeklere veriyorum artık akşam üzeri uyandı kendi istedi beni nasıl hoşuma gitti açtım göğsümü bir kaç dadika değişmeli olarak verdim azcık emdi hemen çorba yaptım ona kıymalı sebze çorbası ekmek doğradım yoğurt maşallah koca bir kase yedi oğlum ama artık oğluşumada kendimede stres yapmıyorum artık sütümde çok çok azaldı petlerim bile ıslanmıyor belkide ondan emmiyordur diye düşünüyorum  :dontknow:

Çok sağolun kızlar öptüm sizi  :opucuk:

Pınar86

Sanırım artık emzirmiycem kızlar göğsüm sönmüş balon gibi oldular artık sütüm çok azaldı bende düşmüyorum üzerine artık çok üzülüyorum ama yapacak bişeyim yok boş boş çekiyor süt gelmeyince ısırıyor :y25:22