27 Nisan , 2024, 22:19:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

Belgink.

slm kızlarrr öncelikle hepinizden allah razı olsunnn  cok tşk ederimm calıştığım ve gec geldiğim için siteye pek fazla giremiyorum.butun yardım eden arkadaslaraa cok tşk ederimmm dorukk38 allah senden razıı olsunn senın vesilenle kaç kişiden bi bebeğim olsun die hayır dua aldımmm ..allah senden razı olsunnn..bu ayy ayrı bi umut var içimde nedendir bilmem belkide dualarınız sayesındee inş bende bebeğime kavusurummm .. allah herkezın gönlüne göre versinnn ..inş fazla bekletmez bebeklerimiz biziii. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cok tşk ederimmm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

doruk38

Alıntı yapılan: selin22 - 26 Kasım , 2011, 19:27:28
slm kızlarrr öncelikle hepinizden allah razı olsunnn  cok tşk ederimm calıştığım ve gec geldiğim için siteye pek fazla giremiyorum.butun yardım eden arkadaslaraa cok tşk ederimmm dorukk38 allah senden razıı olsunn senın vesilenle kaç kişiden bi bebeğim olsun die hayır dua aldımmm ..allah senden razı olsunnn..bu ayy ayrı bi umut var içimde nedendir bilmem belkide dualarınız sayesındee inş bende bebeğime kavusurummm .. allah herkezın gönlüne göre versinnn ..inş fazla bekletmez bebeklerimiz biziii. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cok tşk ederimmm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

canım benim. Allah yardımcı olan tüm arkadaşlarımızdan razı olsun. inşallah dualar kabul olur hayırlı sağlıklı bir evladın olur.  :opucuk:  :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: rusta - 25 Kasım , 2011, 00:25:51
gerçekten kızlar önceleri herkes alır dua sahibi de boşlukları hep doldururdu.bi şekilde biterdi liste sorun çıkmadan..bu isteyerek okunacak bi durum zehracm sen haklısın kimseyi zorlayamazsn..liste sahipleride boşlamamalı bence  :dontknow: :dontknow:

:icon_thumright:  :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 25 Kasım , 2011, 11:51:08
Zehracım ben dün okudum.Ayşeme sana ve rustaya katılıyorum.bizler elimizden geldiğince okuyoruz.neyse fazla konuşmamak en iyisi.

dediğim gibi canım. gittiği yere kadar. kimse alınmasın. bak listede senin adın bile yok. Allah razı olsun senden herkese elinden geldiği kadar yardımcı oldun... rabbim sanada senin gibi kalbi temzi bir evlat nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk: liste yarım kalırsa afra ve rusat için liste açıcam 

doruk38

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 17:59:50
canım benim günlerime okundu yazabilirsin akşmları okuyorum yatmadan  :amin:

:icon_thumright: allah razı olsun balımm  :opucuk:

doruk38

:amin: KIZLAR kederli (KADER) İÇİN NİYET EDİLDİ  :amin:

1-DORUK38________________________19.11.2011 cumartesi okundu  :amin:
2-DORUK38________________________20.11.2011 pazarokundu  :amin:
3-@@@gözde@@@ ______________________21.11.2011 pazartesi okundu  :amin:
4- maviibeyaz ______________________22.11.2011 salı   okundu  :amin:
5- maviibeyaz ______________________23.11.2011 carsamba okundu  :amin:
6- maviibeyaz ______________________24.11.2011 persembe okundu  :amin:
7- xxcansuxx______________________25.11.2011 cuma okundu  :amin:
8- xxcansuxx______________________26.11.2011 cumartesi okundu  :amin:
9- xxcansuxx______________________27.11.2011 pazar  okundu  :amin:
10-xxcansuxx_____________________28.11.2011 pazartesi  okundu  :amin:
11- afram_____________________29.11.2011 salı okundu  :amin:
12- afram_____________________30.11.2011 carsamba 
13- afram_____________________01.12.2011 persembe
14- afram_____________________02.12.2011 cuma 
15- :dontknow:_____________________03.12.2011 cumartesi
16- :dontknow:_____________________04.12.2011 pazar
17- :dontknow:_____________________05.12.2011 pazartesi
18- :dontknow: _____________________06.12.2011 salı
19- :dontknow:______________________07.12.2011 carsamba
20- :dontknow:______________________08.12.2011 persembe
21- :dontknow:______________________09.12.2011 cuma
22- destina06 ______________________10.12.2011 cumartesi
23- destina06 ______________________11.12.2011 pazar
24- :dontknow: ______________________12.12.2011 pazartesi
25- :dontknow: ______________________13.12.2011  salı
26- :dontknow: ______________________14.12.2011 carsamba
27- :dontknow: ______________________15.12.2011 persembe
28- :dontknow:_______________________16.12.2011 cuma
29- :dontknow:_______________________17.12.2011 cumartesi
30- afram_______________________18.12.2011 pazar
31- afram _______________________19.12.2011 pazartesi
32- afram _______________________20.12.2011 salı 
33- :dontknow: _______________________21.12.2011 çarşamba
34- :dontknow: _______________________22.12.2011 persembe
35- :dontknow: _______________________23.12.2011 cuma
36- :dontknow: _______________________24.12.2011 cumartesi
37- :dontknow: _______________________25.12.2011 pazar
38- :dontknow: _______________________26.12.2011 pazartesi
39- :dontknow:_______________________27.12.2011 salı
40- :dontknow:_______________________ 28.12.2011 carsamba
41- :dontknow:_______________________29.12.2011 persembe

DUYURU :director: :director: :director: ARKADASLAR LUTFEN OKUYAMAYACAGINIZ GÜN OLURSA LÜTFEN HABER VERİN ONA GÖRE SİZİN YERİNİZE BASKA BİRİ OKUSUN LUTFEN BİDE HERKES OKUYACAGI TARİHİ BİRYERE NOT ALSIN UNUTMASIN EGER BİR GÜN OKUNMAZSA BU DUA SİL BASTAN OKUNUYO DUYRULUR

Meryem Suresinde 1 adet tilavet secdesi var, bu secdeyi sure bittikten hemen sonra veya secde ayetini okuduktan sonra yapmak vaciptir.
Tilavet secdesi nasıl yapılır ??

Niyet ettim tilavet secdesi yapmaya diyerek niyet ediyoruz . Elllerimizi kaldırmadan tekbir alıp direk secdeye gidiyoruz ve bir kere secde yapıyoruz. Secdeyi namazdaki secde gibi yapıyoruz. yani 3 kere sübhane Rabbiyel ala diyoruz . Secdeden kalkarken de Semi'na ve ata'na Rabbena ve ileykel Mesir diyoruz. Bu kadar. Abdestli olmak ve kıbleye yönelmek lazım tabi...

[/quote]

listedeki arkadaşlara duyuru  :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

liste sahipleri listeleriniz gönül rızasıyla okuyan arkadaşlarımız tarafından ilerletilecek. 1 gün boyunca boş günü alan olmaz ise o listeyi iptal edip diğer arkadaşa geçeçeğim. çünkü okuyan arkadaşımız çok az. sonra sorun teşkil etmemesi adına bildiriyorum. liste sahipleri lütfen kendilerinin ve diğer arkadaşların  günleriyle ilgilensinler. sonuçta bu ALLAH RIZASI için yapılan bir duadır. kimin duasının kime kabul olacağını kimse bilemez. belkide başkasına etiğiniz dua sizin için hayırlı olcak. bunu düşünün.

deniz28

zehracım ben hala adet olmadım olurum diye gün almamıstım neyse kader in bu haftası dolu zaten eger bos kalan günlerinde adet olmazsam ben yine okumaya devam ederim..
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

doruk38

Alıntı yapılan: deniz28 - 26 Kasım , 2011, 23:15:58
zehracım ben hala adet olmadım olurum diye gün almamıstım neyse kader in bu haftası dolu zaten eger bos kalan günlerinde adet olmazsam ben yine okumaya devam ederim..

:icon_thumright:

tamam canım  :opucuk: bakalım liste devam edecekmi ? alan olmazsa başkasına geçeceğiz

esracım

Alıntı yapılan: doruk38 - 26 Kasım , 2011, 21:15:25
Zehracım ben dün okudum.Ayşeme sana ve rustaya katılıyorum.bizler elimizden geldiğince okuyoruz.neyse fazla konuşmamak en iyisi.

dediğim gibi canım. gittiği yere kadar. kimse alınmasın. bak listede senin adın bile yok. Allah razı olsun senden herkese elinden geldiği kadar yardımcı oldun... rabbim sanada senin gibi kalbi temzi bir evlat nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk: liste yarım kalırsa afra ve rusat için liste açıcam
Zehracım bana okundu.önceden mavibeyazdı üyeliğim daha sonra onu iptal edip maviibeyaz diye aldım.karışıklık olmaması için.her neyse önemli olan birbirimize yardım etmek.aslında daha çok yardım etmek isterdim ama sabah 7.30 da çıkıyorum akşam 6.30 da giriyorum eve.ee evde yemek iş güç derken herzaman okuyamıyorum.sonra adet oluyosun falan.bu ay yine almak isterim daha çok ama.işyerimde işlerim çok bundan sonra.yıl sonu işlemleri muhtemelen beni çok yoracaktır.mart ayına kadar işlerim bundan sonra çok yoğun ve nerdeyse tek memur çalıştığım için  :'(
Allah ım hepimize inşallah hayırlı sağlıklı bebekler verir :amin:
sende çok sağol arkadaşlarımız üzerinde çok emeğin var  ve tabi bizlerinde:opucuk: :opucuk:

destina06

xxcansuxx

doruk38

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 27 Kasım , 2011, 13:38:28
Alıntı yapılan: doruk38 - 26 Kasım , 2011, 21:15:25

Zehracım bana okundu.önceden mavibeyazdı üyeliğim daha sonra onu iptal edip maviibeyaz diye aldım.karışıklık olmaması için.her neyse önemli olan birbirimize yardım etmek.aslında daha çok yardım etmek isterdim ama sabah 7.30 da çıkıyorum akşam 6.30 da giriyorum eve.ee evde yemek iş güç derken herzaman okuyamıyorum.sonra adet oluyosun falan.bu ay yine almak isterim daha çok ama.işyerimde işlerim çok bundan sonra.yıl sonu işlemleri muhtemelen beni çok yoracaktır.mart ayına kadar işlerim bundan sonra çok yoğun ve nerdeyse tek memur çalıştığım için  :'(
Allah ım hepimize inşallah hayırlı sağlıklı bebekler verir :amin:
sende çok sağol arkadaşlarımız üzerinde çok emeğin var  ve tabi bizlerinde:opucuk: :opucuk:

canım benim ALLAH RAZI OLSUN. Gönlünden geçirmen yeter.  :opucuk: ALLAH IM İŞLERİNDE KOLAYLIK VERSİN.  :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

xxcansuxx

bugünde okudum ve günüm bitti benim sanırım hatim başladım doğuma kadar kolaylarsam yine alırım zehra Allah kabul etsin  :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 19:09:13
bugünde okudum ve günüm bitti benim sanırım hatim başladım doğuma kadar kolaylarsam yine alırım zehra Allah kabul etsin  :amin: :amin:

:icon_thumright:  ALLAH RAZI OLSUN CANIM.... ALLAH KOLAYLIK VERSİN  :opucuk: