27 Nisan , 2024, 18:41:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

deniz28

"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

deniz28

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

doruk38

kevsercim ben şulenin günlerini ukuyamayacağım canım. üzerinize afiyet çook hastayım... biraz ateşim var ve gırip oldum. yerimden kalkamıyorum. kusuruma bakmayın.    düüzelirsem kaldığım yerden okurumm.

toprakk

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Eylül , 2011, 17:37:04
kevsercim ben şulenin günlerini ukuyamayacağım canım. üzerinize afiyet çook hastayım... biraz ateşim var ve gırip oldum. yerimden kalkamıyorum. kusuruma bakmayın.    düüzelirsem kaldığım yerden okurumm.
gecmiş olsun canım ben boş bıraktım alan olursa diye

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

destina06

deniz28

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

NİLİFER ELİF ARKADASIMIZDA HAMİLEEE ARKADASLARRR BEBEĞİNİ SAGLIKLI SEKİLDE KUCAGINA ALMAK İÇİN MERYEM SURESİNİ OKUYALIM O ZAMAN  :hieyt:

deniz28

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Eylül , 2011, 11:50:56
NİLİFER ELİF ARKADASIMIZDA HAMİLEEE ARKADASLARRR BEBEĞİNİ SAGLIKLI SEKİLDE KUCAGINA ALMAK İÇİN MERYEM SURESİNİ OKUYALIM O ZAMAN  :hieyt:
bak bu aralar herşeye ağlar oldum zaten bu ne şimdi  :ehi: çok sevindim çok mutlu oldum ne güzel duası bitmeden hamile kaldı Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı bizim basımıza.. benim de iki yengem hamile 1,5 aylık ikiside daha onların mutlulugunu atamadım üstümden  :love9: elif arkadasımıza kocaman bir nazar boncuğu  :nazar: :nazar: :nazar: Allah nazarlardan saklasın  :amin:  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: deniz28 - 05 Eylül , 2011, 18:12:19
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Eylül , 2011, 11:50:56
bak bu aralar herşeye ağlar oldum zaten bu ne şimdi  :ehi: çok sevindim çok mutlu oldum ne güzel duası bitmeden hamile kaldı Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı bizim basımıza.. benim de iki yengem hamile 1,5 aylık ikiside daha onların mutlulugunu atamadım üstümden  :love9: elif arkadasımıza kocaman bir nazar boncuğu  :nazar: :nazar: :nazar: Allah nazarlardan saklasın  :amin:  :amin: :amin:
CANIM RABBİM EN KISA ZAMANDA İSTEYEN HERKESEDE NASİP ETSİN SANADA  :opucuk: :amin: :amin:

elfo

Arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ve aranızdaki dayanışmaya hayran kaldım.. 41 Meryem Suresine biz de başladık bugün 13. günümüz Rabbim tez zamanda bu vesileyle nasip etsin bana ve isteyen herkese.. Bişey soracam ben bu surenin geceleri okunması gerektiğini duymuştum, bu aralar benim yerime eşim devam ediyor o da gündüz okumuş 2 kere.. sizin bu konu hakkında bilginiz var mı? Mutlaka gece mi okunması gerekiyordu?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.