27 Nisan , 2024, 18:41:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

esracım

selocan için 23-24-25 nisanı alabilirim Kevsercim.diğer arkadaşada tabiki açalım.yardımlara herzaman varım.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 16 Nisan , 2012, 15:12:34
selocan için 23-24-25 nisanı alabilirim Kevsercim.diğer arkadaşada tabiki açalım.yardımlara herzaman varım.
tamam canım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayy

canım 19 nisanı okudum  :amin:okudugumu yazarım canım :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayy

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayy

ayy

canım 22 nisanıda okudum rabbim kabul eder inşallah :amin: :amin: :amin:selda arkadaşımızında gönlündeki dua ve dileklerini rabbim kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:canım benm bugün sondu bilgin olsun okunamayan olursa yardım ederim :amin:yeni arkadaşımıza başladıgınızdada alırım canım genelde takip ediyorum artık ama olurda edemezsem msj çekebilirsin bana. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayy - 22 Nisan , 2012, 20:13:51
canım 22 nisanıda okudum rabbim kabul eder inşallah :amin: :amin: :amin:selda arkadaşımızında gönlündeki dua ve dileklerini rabbim kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:canım benm bugün sondu bilgin olsun okunamayan olursa yardım ederim :amin:yeni arkadaşımıza başladıgınızdada alırım canım genelde takip ediyorum artık ama olurda edemezsem msj çekebilirsin bana. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :amin: :amin: tamam canım sendende ALLAH razı olsunnn  :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Nisan , 2012, 22:17:33
Alıntı yapılan: ayy - 22 Nisan , 2012, 20:13:51
:opucuk: :amin: :amin: tamam canım sendende ALLAH razı olsunnn  :opucuk:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

26-27 ben alabilirim.yani perşembe ve cuma.

mutluluk

esracım

HASRET!M S@N@

perşembe cumayıda bana ver cnm artık carsambadan sonra evimde olucam okuyup yardım ederim inşş bundan sonrqa fırsat bulamadıgımdan okuyamıyordummm
ama sen okundu yaz ben giremeyebilirim nete evde olucam