28 Nisan , 2024, 10:00:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

deniz28

selocanın listesi acılmıs ama kimse okumuyor herkes nerde  :director: :director: :director: 5-12 nisan tarihleri arasında ben okurum..
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: deniz28 - 04 Nisan , 2012, 22:26:01
selocanın listesi acılmıs ama kimse okumuyor herkes nerde  :director: :director: :director: 5-12 nisan tarihleri arasında ben okurum..
canım selocan kendi okuyor ama boş gunleri var yardımcı olan yokki yardımcı olmak istiyorsan yazayım hangi tarih diyosan  ;)

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

deniz28

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Nisan , 2012, 11:34:26
canım selocan kendi okuyor ama boş gunleri var yardımcı olan yokki yardımcı olmak istiyorsan yazayım hangi tarih diyosan  ;)
aaa ben 5 nisandan beri okuyordum ama.. iyi bari çift çift okunmus oldu daha sağlam tutar belki duamız  ;D 16-17-18 nisanda okuyabilirim eger selda okumayacaksa..
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: deniz28 - 12 Nisan , 2012, 22:21:49
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Nisan , 2012, 11:34:26
aaa ben 5 nisandan beri okuyordum ama.. iyi bari çift çift okunmus oldu daha sağlam tutar belki duamız  ;D 16-17-18 nisanda okuyabilirim eger selda okumayacaksa..
:icon_thumright: :icon_thumright:

ayy

kızlar bu nasıl oluyor ben hiçbiey anlamadım gün var bir gün okunmazsa sil baştan deniliyor bana biri baştan anlatsın elimden geldiğince evde kaldıgım günler bende okumaya çalışırım özelden de atabilirsiniz msj

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayy - 13 Nisan , 2012, 23:17:13
kızlar bu nasıl oluyor ben hiçbiey anlamadım gün var bir gün okunmazsa sil baştan deniliyor bana biri baştan anlatsın elimden geldiğince evde kaldıgım günler bende okumaya çalışırım özelden de atabilirsiniz msj
:opucuk: CANIM MERHABA BOŞ OLAN GÜNLERİ ALIYOSUN O GUN SEN OKUYOSUN  :dontknow: BÖLE İŞARET OLAN GUNLERİ  :icon_thumright: MESELA

29-  _____________ 19.04.2012
30-  _____________20.04.2012
31-  _____________21.04.2012
32-  _____________22.04.2012
33-  _____________23.04.2012
34-  _____________24.04.2012

MESELA BU GUNLER OKUNACAK GUNLER TATLIM NİYET EDİYORUZ OKUYORUZ  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR SELOCAN ARKADASIMIZ KENDİ OKUYODU ADET OLMUŞ BUGUN YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar bence zeynepsude arkadasımızada haksızlık yapılmış o birçok arkadasa yardımcı olmuş ve onun sayfasını actım gecenlerde kimse yardımcı olmadı sadece orna arkadasımız oldu oda tek okuyamazya  :-\

ayy

ben bugun okuyorum bitane birde anladığım kadarıyla 19 u 20 si 21 i 22 side boş günlerden o günlrede ben okuyum :amin:her güne bitane okuyoruz dimi.

ayy

okununca okudum diye yazayımmı buraya. kesin okucam 

esracım

Kevsercim zannedersem ayy (ayşem) bugün okumuş.aslında bende dua almak istiyorum ama kimse yok.iki hafta farklı tarihlerde tatildeydim o zamanlar alamıyorum dua.birde yumurtlama zamanı alamıyorum açıkçası çok yorgun ve yoğun oluyorum çalışırken. birde adet olunca hiç olmuyor malum.işim olmadığı zamanlarda dua almaya herzaman hazırım.bunu belirteyim canım.emine arkadaşımız içinde açarsak yardımlara varım :)

ayy

bugün ben okudum kızlar rabbim kabul etsin inşallah :amin: :amin:
19
20
21
22
de ben okurum yazdım biyere unutmam okudukcada yazarım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayy - 15 Nisan , 2012, 13:17:46
ben bugun okuyorum bitane birde anladığım kadarıyla 19 u 20 si 21 i 22 side boş günlerden o günlrede ben okuyum :amin:her güne bitane okuyoruz dimi.
:icon_thumright: tamam canım o gunleride sana yazıyorum evet hergun 1tane
canım senide listeye ekleyeyim mi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 15 Nisan , 2012, 17:55:30
Kevsercim zannedersem ayy (ayşem) bugün okumuş.aslında bende dua almak istiyorum ama kimse yok.iki hafta farklı tarihlerde tatildeydim o zamanlar alamıyorum dua.birde yumurtlama zamanı alamıyorum açıkçası çok yorgun ve yoğun oluyorum çalışırken. birde adet olunca hiç olmuyor malum.işim olmadığı zamanlarda dua almaya herzaman hazırım.bunu belirteyim canım.emine arkadaşımız içinde açarsak yardımlara varım :)
canım anladım tatlım ben herkes için konustum yazık o kızcaz yardım etmeye calışmıs bazı arkadaslara o yuzden öle söledim yanlış anlamayın beni haksızlık olmasın selocandan sonra onun listesini acalım bence  :icon_thumright: