Malesef arkadaşımın babası Hakkın rahmetine kavuştu.

Başlatan aydinays, 13 Nisan , 2011, 18:42:52

« önceki - sonraki »

aydinays

Arkadaşlar iş arkadaşım var bugün doğum günüydü işten çıktıktan sonra eve gidince babasının kalbi durdu mosmor oldu. Şimdi çok şükür nefes alış verişleri düzeldi. Ama yoğun bakımda arkadaşım nişanlı eylülde düğünü olacak arkadaşlar dualarınıza ihtiyacımız var. Allahım sen çocuklarına karısına bağışla yarabbim
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz

çok üzüldüm çok geçmiş olsun
allah şifa versin inş. birşey olmaz babasına  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

Allah yardımcıları olsun cnm .. Sıhhat versin bi an önce inşallah çocuklarına bağışlasın ..  :amin: :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

rabbım şifasını versın ınsallah çocuklarının eşinın başından ayırmasın  :amin: :amin: :amin:

aydinays

:amin: :amin: :amin: :amin:
amin arkadaşlar çok üzüldüm. allahım sen onlara bağışla yarabbim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

rabbim sifasını versin aysecim bol bol dua oku rabbim yar ve yardımcıları olsun

oslemturgay

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

özgemm

aydinays

aRKADAŞLAR MALESEF ARKADAŞIMIN BABASI YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ. VE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU. ALLAHTAN ONUN TAKSİRATLARINI AFFETMESİ DİLERİM, RUHUNA BİR FATİHA OKURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. SAĞOLUN ARKADAŞLAR.

Aytii

Allah rahmet eylesin  :amin: :amin: :amin: mekanı cennet olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@