2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:33:20
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 05 Aralık , 2011, 00:29:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:26:53
tşk ederim kızlar rahatladım biraz hep bunu  düşünür olmuştum son zamanlar ayy o ısırmaları yapmaz inş benim kızım  :aferin: gerçi her bebek dişlenince yapıyormuş ya  :icon_pale: :icon_pale:

meva ben bir yerde okumuştum o koyu halkanın bile oluşması nedensiz değilmiş... bebekler ilk günler zıt renkleri algılayabiliyolarmış göğsün koyu halkasını tanıyıp memeye odaklanıp emmesi kolay oluyormuş...
İLGİNÇ AMA YA DAHA İLK BEBEKTE VÜCUDUM MAHVOLDU İKİNCİYİ DÜŞÜNMESEM İYİ OLUR.
ooo meva sende takılma bunlara dünyanın en güzel duygusudur annelik diye düşünüyorum her şeye değer bence... tadını çıkar hamileliğinin... ben bu halimi bile özleyeceğim diye kızımı içimde tutmak geliyor içimde oysa boyum uzun değildir şiş göbek çok hoşuma gidiyor  :muzz: :muzz:

hatta Allah nasip eder kızım bana çok eziyet yapmaz sağlıklı olursa ben 2. için çalışmalara bebeğim 6 yada 8 aylık olsun başlarım diyorum Allah ne zaman verecek belli olmaz...
KESİNLİKE RABBİM OLMAYANLARADA VERSİN ELHAMDULİLLAH Kİ NASİP OLDU BİZE BEN BİR SENELİK EVLİYİM VE 2. AYMIZIN SONUNDA EŞİMDE BENDE SESSİZLİKTEN BUNALDIK BEBEK İSTEDİK HEMEN BEBEK BİR EVİN NEŞESİ YA YOKSA EVLİLİKLER ÇABUCAK SIRADANLAŞIYOR

MEVABERRA

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Aralık , 2011, 00:33:43
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 05 Aralık , 2011, 00:29:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:26:53
tşk ederim kızlar rahatladım biraz hep bunu  düşünür olmuştum son zamanlar ayy o ısırmaları yapmaz inş benim kızım  :aferin: gerçi her bebek dişlenince yapıyormuş ya  :icon_pale: :icon_pale:

meva ben bir yerde okumuştum o koyu halkanın bile oluşması nedensiz değilmiş... bebekler ilk günler zıt renkleri algılayabiliyolarmış göğsün koyu halkasını tanıyıp memeye odaklanıp emmesi kolay oluyormuş...
İLGİNÇ AMA YA DAHA İLK BEBEKTE VÜCUDUM MAHVOLDU İKİNCİYİ DÜŞÜNMESEM İYİ OLUR.
Gulu seven diken  misali, ne yapacan boyle kotu dusunme, sagligin yerinde kilo verebilirsin ama catlaklarida hos gorecen..
sonucta sen anne olacaksin, ki bunu yasamak isteyen cok insan var  :icon_thumright:

ÇATLAKLARDAN NEFRET EDİYORUM HOŞ GÖREMEM AMA ŞÜKÜR Kİ NASİP OLDU BİZE HAMİLE KALMAK

MEVABERRA

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Aralık , 2011, 00:37:35
Ben cikiyorum kizlar kendinize cok iyi bakin, zaman gec oldu.. hatlar yavas  :wave: :wave: :wave:
İYİ GECELER GERÇEKTEN HATLAR ÇOK YAVAŞŞ

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:38:09
bende çıkıyorum kızlar geç olmuş hayırlı geceler A.E.OLUN  :wave: :wave:
İYİ GECELER SOHBET İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.

zeynep-sena

mevacım bunların hepsi geride kalıcak zaten bebeğini emzirmeyi sona erdirince herşey rayına oturucak ama çatlaklar için bişey diyemeyeceğim gerçekten bende ne ilk bebeğimde nede şimdi hiç çatlak oluşmadı ama birkaç arkadaşım var bir kremden bahsetmişlerdi iyi geliyor diye doğumdan sonra çatlaklar için bir krem varmış sanırım bu tür şeyleride deneyebilirsin

MEVABERRA

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 05 Aralık , 2011, 11:21:33
mevacım bunların hepsi geride kalıcak zaten bebeğini emzirmeyi sona erdirince herşey rayına oturucak ama çatlaklar için bişey diyemeyeceğim gerçekten bende ne ilk bebeğimde nede şimdi hiç çatlak oluşmadı ama birkaç arkadaşım var bir kremden bahsetmişlerdi iyi geliyor diye doğumdan sonra çatlaklar için bir krem varmış sanırım bu tür şeyleride deneyebilirsin
maşallah  diyiim bende oldu ve çokca .demin suda doğum izleyeyim dedim ıyyy içim kaldırmadı ya bu doktorlar nasıl dayanıyor   :honk:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Aralık , 2011, 00:13:03
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 05 Aralık , 2011, 00:10:36
arkadaşalr bana müsade:) benim kız bugün bayağ bir grip olmuş şimdi uyudu ama her nefes alamadığında ve öksürük tuttuğunda kalkıyor sanırım bu gece nöbet var o yüzden bende yatayımda dinlenebildiğim kar olsun :) öpüyorum sizleri hayırlı geceler :wave:
Canim ya cok cok gecmis olsun, o nobetleri bilirim benim oglanda grip olunca diyorum bu gece uyku haram bize  :)
Hayirli geceler, gorusuruz insallah.  :love9:

saol canım normalde çok etkilemiyorda bu durumdayken nöbet tutmak biraz zor oluyor ama çok şükür üzmedi kızım anneciğini bu gece birkez kalkttı viksliyoz yağlıyoz ballıyoz sabahı ediyoz:)

KasrıCinan

s.a kızlar nasılsınız?evimize geldik yazalım dedik neler yapıyosunuz diye.
ben hala gribim atlatamadım,,,dahada kötü oldum.insallah sizler iyisinizdir.
akşama burda olursanız görüsürüz,
ALLAHA EMANET OLUN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Aralık , 2011, 16:10:24
ALLAHA EMANET OLUN
as canım h.geldin  :opucuk: :opucuk: kasrim seninde mi geçmedi daha... offf bende yapıştı yakama deyip duruyorum hiç nefes alamıyorum aynen benimde arttı... annem sesimi her duyduğunda içi gidiyor ama yapacak bir şey yok  :sad1: :sad1: inş. en kısa zamnda atlatırız  :amin: :amin:

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

eylul_um......................................17 aralik :nazar:        kız       
இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ......................20 aralik   :nazar:  erkek
DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
ƓĤ♡SƬ.........................................24 aralık :nazar:    kız     
MEVABERRA..................................24 aralık  :nazar:kız
denizkabuğu ............................31 aralık    :nazar:    erkek 
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek   
kardelen06........................................?    :nazar:   
hasyet........................................14 ocak   :nazar:             
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
zeynep-sena..............................16 Ocak  :nazar: kız           
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................8 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 16:14:01
ALLAHA EMANET OLUN
as canım h.geldin  :opucuk: :opucuk: kasrim seninde mi geçmedi daha... offf bende yapıştı yakama deyip duruyorum hiç nefes alamıyorum aynen benimde arttı... annem sesimi her duyduğunda içi gidiyor ama yapacak bir şey yok  :sad1: :sad1: inş. en kısa zamnda atlatırız  :amin: :amin:
H.B TATLIM GEÇMEDİ ÖKSÜRÜK TUTTU ÇOK FENA.GÖZLERİM ŞAKIR ŞAKIR BURNUM FİLAN.YİNE HAFİFLEDİ DE TER ATIYORUM SÜREKLİ.ÇOK DARALIYORUM.,GEÇTİ DİYE SEVİNDİM 1 GÜN İYİYİM DEDİM.ERTESİ GÜN YOLA ÇIKINCA ARTTI SANIRIM İYİCE. AMİN İNŞ.ATLATIRIZ HEMEN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

CANAN KIZININ RESMİ SÜPER MASALLAH.
TAM ISIRMALIK YERİM BEN ONU :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hungry:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Aralık , 2011, 18:14:38
ALLAHA EMANET OLUN
H.B TATLIM GEÇMEDİ ÖKSÜRÜK TUTU ÇOK FENA.GÖZLERİK YAKIR ŞAKIN BURNUM FİLAN.YİNE HAFİFLEDİ DE TER ATIYORUM SÜREKLİ.ÇOK DARALIYORUM.,GEÇTİ DİYE SEVİNDİM 1 GÜN İYİYİM DEDİM.ERTESİ GÜN YOLA ÇIKINCA ARTTI SANIRIM İYİCE. AMİN İNŞ.ATLATIRIZ HEMEN
canım ya bende öksürüyorum geceleri... ter atmıyorum bir atsam rahatlayacağım sanki  :sad1: :sad1: birde benim burnum akmıyor sürekli içime akıyor tıkalı burnum boğazım... yediğim hiç bir şeyin tadını alamıyorum  :sad1:
iyi bak sende evde kendine... annende kalsaydın biraz aslında benim öyle şansımda yok

xxcansuxx

betty dr a gidecekti... gelmedi mi acaba güzel haberlerle gelsin inş  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 18:20:57
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Aralık , 2011, 18:14:38
ALLAHA EMANET OLUN
H.B TATLIM GEÇMEDİ ÖKSÜRÜK TUTU ÇOK FENA.GÖZLERİK YAKIR ŞAKIN BURNUM FİLAN.YİNE HAFİFLEDİ DE TER ATIYORUM SÜREKLİ.ÇOK DARALIYORUM.,GEÇTİ DİYE SEVİNDİM 1 GÜN İYİYİM DEDİM.ERTESİ GÜN YOLA ÇIKINCA ARTTI SANIRIM İYİCE. AMİN İNŞ.ATLATIRIZ HEMEN
canım ya bende öksürüyorum geceleri... ter atmıyorum bir atsam rahatlayacağım sanki  :sad1: :sad1: birde benim burnum akmıyor sürekli içime akıyor tıkalı burnum boğazım... yediğim hiç bir şeyin tadını alamıyorum  :sad1:
iyi bak sende evde kendine... annende kalsaydın biraz aslında benim öyle şansımda yok
TATLIM KALMADIM HUSUSİ.2 HAFTA SONRA ZATEN TAMAMEN GİDİP KALACAĞIM 37 HAFTALIK OLUNCA.DOĞUM YAPANA KADAR KALACAĞIM ESİMDE EVDE YANLIZ KALACAK.2 HAFTA BARİ YANINDA DURAYIM DEDİM.ORDADA ANNEM AYAKTA KALIYOR.KENDİDE ÇOK RAHATSIZDI.MİGRENİ VAR.O YÜZDEN KALMADIM.EVDE KENDİ BAŞIMIZIN ÇARESİNE BAKACAĞIZ ARTIK :sad1: