2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

uyusun da büyüsün ecre... geceleri çok sık kalkıyor mu emip uyuyorsa iyi maşaallah bazıları ayağa dikiyor ya anne-babayı öyle olmasında kuzular...
birde kızlar ben bilmiyorum ecre emzik alıyor mu emziğe alıştırmak iyi mi kötü mü  :dontknow: :dontknow:
ben hastane çntama koydum arkadaşım alıştırcak mısın dedi  :icon_scratch:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Kasım , 2011, 15:31:24
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Kasım , 2011, 15:25:51
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Kasım , 2011, 15:20:13
kevser maşallah ecre prensese  :nazar: :nazar: :nazar:
nasıl da büyüyor maşallah, çok da tatlı kuzucukk  :nazar: :nazar: :nazar:
ayyy bizimkiler de gelse konsalar kucaklarımıza hayırlısıyla sağlıkla  :amin: :amin: :amin:
:opucuk: CANIM BENİM SAGOL AZ KALDI SİZEDE GELİRLER KONARLAR KUCAKLARINIZA ZAMAN CABUK GECİYOR AMA SİZ ŞİMDİ BOL BOL UYUYUN UYKUSUZ GECELER DOĞUMDAN SONRA BAŞLIYOR  :occasion14: :occasion5:

canım evet zaman çok çabuk geçiyor  :opucuk: baksana maşallah senin bebişin nasıl da büyüdü  :nazar: :nazar:
ben de uykuya hiç dayanamam, o yüzden bulduğum her fırsatta uyuyorummm  :laughing7: :laughing7:  :laughing7:
EVET CANIM BUYUDU VALLA ARTIK ECRE HANIM DÖNENCESİNE BAKIYOR ELLERİ KOLLARI DURMUYOR MASALLAH İLKLERİMİZ BASLADI  :nazar: :hello2:
UYU DOYA DOYA

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:36:13
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Kasım , 2011, 15:23:53
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:18:08
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Kasım , 2011, 15:15:48
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:12:25
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Kasım , 2011, 15:08:45
sümeyramm maşallahhh  :nazar: çok tatlı göbüşünnn  :nazar: :nazar: :nazar:
ben onun içindekini yirimmmmm  :love9: yirim yirimmmmmmmm o paşayı  :love9: :love9:

bence de canan yatak odasında kalsın beşik, gündüzleri alır gelirsin oturma odasına...

kızlar buarada eylül - banu gelmiş dr.dan, gelir herhalde azsonra foruma da herhalde...
sağol teyzesii...sence inmiş mi göbeğim.

yok canım ya, bence inmemiş... sen indiğini mi hissediyorsun? ama annen de demiş sana dimi göbeğin indi diye...
canım yanalrım boşaldı gibi oldu.bide asağı rahim bölgesi daha şiş,tam olarak inmedi ama asağıda duruyor

canım biraz da sanırım vücut şekliyle de alakalı... benimle beraber hamile olan bir arkadaşım var, benden 1 hafta geriden geliyor, o da aynı şeyi söylüyor, aşağıda duruyor dedi, hakikaten onun da yanları boş, sanki göğüslerinin altından bir başlıyor şişlik vajinanın üstüne kaadar... ama çok belli olmuyor, aşağıda gibi durmuyor, bana öyle geldi...
canım evet galiba vücutla ilgili birsey,komsum geldi pek yazamıyorum.çıkarım birazdan tamam.

tamam canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Kasım , 2011, 15:36:58
uyusun da büyüsün ecre... geceleri çok sık kalkıyor mu emip uyuyorsa iyi maşaallah bazıları ayağa dikiyor ya anne-babayı öyle olmasında kuzular...
birde kızlar ben bilmiyorum ecre emzik alıyor mu emziğe alıştırmak iyi mi kötü mü  :dontknow: :dontknow:
:opucuk: :opucuk: :D CANIM GECELERİ 2 KERE KALKIYOR EMİYOR YATIYOR ALTINI DEĞİŞTİRMİYORUM TABİ DEĞİŞTİRSEM SABAHLIYORUZ İKİMİZDE  ;D AMA SAAT 4 DE KALKIYOR BİDAHA TAAA SABAH 6 YA KADAR UYUMUYOR  :sad1: :sleepy1: :sleepy1: :laughing7: :laughing7: SONRA UYUYOR MASALLAH GENEDE KIZIM AKILLI BIDIK  :k06: :laughing7:
CANIM YALANCI MEMEYİ BAZEN VERİYORUM ALTINI DEĞİŞTİRDİM ZAMANLARDA COK AGLIYOR BENDE ONU VERİYORUM BİDE BANYODAN SONRA AGLADIĞI İÇİN VERİYORUM NORMALDE VERMİYORUM BENİMKİ COKUR COKUR EMİYOR TUTUYOR YANİ SEVİYOR YALANCI MEMEYİ HEP VERSEM ALIRDA BEN VERMİYORUM İLERDE DİŞLERİ BOZULUR DİYE  :occasion5: ÖLE DİYORLAR AMA NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM  :dontknow:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:39:51
demetim resimi koyda çıkayım :opucuk:
komşusu gelmiş aklı hala demette nasıl sevgi  :k06: :k06: :nazar: :nazar:
çık kasrim çık  komşunla ilginlen  :caca: :caca:

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Kasım , 2011, 15:41:08
:opucuk: :opucuk: :D CANIM GECELERİ 2 KERE KALKIYOR EMİYOR YATIYOR ALTINI DEĞİŞTİRMİYORUM TABİ DEĞİŞTİRSEM SABAHLIYORUZ İKİMİZDE  ;D AMA SAAT 4 DE KALKIYOR BİDAHA TAAA SABAH 6 YA KADAR UYUMUYOR  :sad1: :sleepy1: :sleepy1: :laughing7: :laughing7: SONRA UYUYOR MASALLAH GENEDE KIZIM AKILLI BIDIK  :k06: :laughing7:
CANIM YALANCI MEMEYİ BAZEN VERİYORUM ALTINI DEĞİŞTİRDİM ZAMANLARDA COK AGLIYOR BENDE ONU VERİYORUM BİDE BANYODAN SONRA AGLADIĞI İÇİN VERİYORUM NORMALDE VERMİYORUM BENİMKİ COKUR COKUR EMİYOR TUTUYOR YANİ SEVİYOR YALANCI MEMEYİ HEP VERSEM ALIRDA BEN VERMİYORUM İLERDE DİŞLERİ BOZULUR DİYE  :occasion5: ÖLE DİYORLAR AMA NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM  :dontknow:
selam kızlar uykususlukmu dediniz :sleepy1: bencede şimdi bool bol uyuyun sonra uyunmuoooooo :cildir:bu arada kevsercim bende emzik veriom napim arada ek mama hazırlarken zırıldamasın die veriom eskidende verilirmiş çarpık çurpukmu dişlerimiz benim deil :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH BETY CANIM GÖBÜŞ ÇOK ŞEKER SENDE ŞEKERSİN COK YAKIŞMIŞ HAMİLELİK İNCECİKSİN BU ARADA  :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

KasrıCinan

demetim gördüm sonunda büyümüs kızın yayılmıs yanlara :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tamam cananım çıktım valla kadında kimle yazısıyorsun diyor :ehi: :ehi:
hepinizi çok öptük görüsmek üzere :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

hastane çantası için erken emzik canım daha emme güdüsü için erken bebek 3-4.gün alışıyor emmeye.gerçi hastane çantam koca valizdi içinden sadece bi gecelik kullanıldı bide iç çamaşırı vede bebeğin hastane çışı gerisi açılmadan geldi.normal doğumda gecelik kullanılıyor pijama götürmeyin kesinlikle.emzirme sütyenide kullanılmıyor.herşeyi yüklenip gitmeyin yanim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Kasım , 2011, 15:45:22
selam kızlar uykususlukmu dediniz :sleepy1: bencede şimdi bool bol uyuyun sonra uyunmuoooooo :cildir:bu arada kevsercim bende emzik veriom napim arada ek mama hazırlarken zırıldamasın die veriom eskidende verilirmiş çarpık çurpukmu dişlerimiz benim deil :suclu:
CANIM EK MAMA NE MARKA VERİYORSUN BEN GUNDE 1 SEFER 80CC APTAMİL VERİYORUM SADECE 1 KERE SEN NE VERİYOSUN SÜTÜN YETMİYORMU CANIM BENİMDE BAZEN SUTUM GELMİYOR AMA CEKTİRİYORUM GELİYOR CEKTİKCE SENDE DENE  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:47:18
demetim gördüm sonunda büyümüs kızın yayılmıs yanlara :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tamam cananım çıktım valla kadında kimle yazısıyorsun diyor :ehi: :ehi:
hepinizi çok öptük görüsmek üzere :ehi: :ehi: :ehi:
:opucuk: :wave: :wave: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Kasım , 2011, 15:46:20
:nazar: :nazar: MASALLAH BETY CANIM GÖBÜŞ ÇOK ŞEKER SENDE ŞEKERSİN COK YAKIŞMIŞ HAMİLELİK İNCECİKSİN BU ARADA  :nazar: :nazar:

SAĞOL CANIM  :opucuk: ANCA BÜYÜDÜ BENİM GÖBİŞ BİRAZCIK, BU AYIN BAŞLARINA KADAR BELLİ DEĞİLDİ HAMİŞ OLDUĞUM...
ÇOK ÖZENİRDİM BÖYLE TOP GİBİ KARNI OLAN HAMİŞLERE AMA OLMADI MAALESEF BENDE...

xxcansuxx

ayyy uykunun en tatlı saati 4  :k06: :k06: aman değiştirmediğin iyi oluyor desene sabahlamaktan iyidir :sad1:
inş. bizlerde böyle düzen tuttururuz... düzensizlik kötü olur uykusuzluktan hiç olmazsa kaçta kalkacağını biliyorsun...

emzik konusunda bende duydum diş yapısını bozduğunu ama dişler çıkınca mı yoksa şimdiden mi etkiliyor bilmiyorum... eltim yurtdışından 3 tane emzik getirmiş diş yapısına zarar vermediği vs yazıyor açıklamasında.. kalitelide ama arkadaşım bu emziğe alışırsa kolay kolay burada da bulamazsın almaz diğerlerini dedi... bende senin yaptığın gibi arada veririm... bazıları annenin memesini tutuyormuş ya ağzında onun için yalancı emzik rahat oluyormuş  :dontknow: