2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 20:22:04
Ayyyhh Allah korusun kız sümeyra o nasıl benzetme yorulmuştur hafta sonu ogluşum ondan farklı davranıyordur  :love9: Allah korusun bişeycik olmasın bebişime
ama canım görsen karnımı sende korkardın aynı anlattığım gibi karnımda kımıldama vardı aynı yerde hızlı hızlı atıyordu karnım  :love9: aynı bu kalp gibi.ama kımıldayısı aradada olsa var.bir an düsündüm birsey mi oluyor diye içim acıdı resmen.hemen içim daraldı.
ALLAHIM bebeklerimize sağlık versn.ben simdiden ona birsey olsa dayanamam

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 20:29:59
Ayyyhh Allah korusun kız sümeyra o nasıl benzetme yorulmuştur hafta sonu ogluşum ondan farklı davranıyordur  :love9: Allah korusun bişeycik olmasın bebişime
ama canım görsen karnımı sende korkardın aynı anlattığım gibi karnımda kımıldama vardı aynı yerde hızlı hızlı atıyordu karnım  :love9: aynı bu kalp gibi.ama kımıldayısı aradada olsa var.bir an düsündüm birsey mi oluyor diye içim acıdı resmen.hemen içim daraldı.
bende bugün pişman oldum izne çıkmadığıma şimdi istesemde izne çıkamıyorum kadın doğumdan başka bir bölümden rapor almam gerekliymiş ama okul müdüründen çekiniyorum rapor alma konusunda ... sesim kısık öksürüyorum sabah uyandığımda boğazlarım çok acıyo bugün akşam olmadı 12:30 da uyandım 45 geçe evden çıktım aman tek kızıma bişey olmasında ben idare ediyorum yinede şükür ... :love9: annelik böyle bişeymiş demek ki daha yüzünü bile görmeden hayatında ilk sıraya onu koyuıyorsun

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 20:40:40
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 20:29:59
bende bugün pişman oldum izne çıkmadığıma şimdi istesemde izne çıkamıyorum kadın doğumdan başka bir bölümden rapor almam gerekliymiş ama okul müdüründen çekiniyorum rapor alma konusunda ... sesim kısık öksürüyorum sabah uyandığımda boğazlarım çok acıyo bugün akşam olmadı 12:30 da uyandım 45 geçe evden çıktım aman tek kızıma bişey olmasında ben idare ediyorum yinede şükür ... :love9: annelik böyle bişeymiş demek ki daha yüzünü bile görmeden hayatında ilk sıraya onu koyuıyorsun
ah canım ya keske alsaydın zamanında.biliyorsun da sıkıntını zor geçiyor ah ah. :cussing: :cussing: :caca: :caca: tam dövülmeliksin.insallah sağ salim ataltırsın bu günleride.evet canım ya haklısın

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

kızlar selam nasılsınız göbüşümü koydum hamilelik fotosuna  :k06: :k06: çok belli değil ya  :suclu: :suclu:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 20:47:21
kızlar selam nasılsınız göbüşümü koydum hamilelik fotosuna  :k06: :k06: çok belli değil ya  :suclu: :suclu:
hosgeldin canım görmedim dur bi bakıyım :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 20:05:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 19:06:40
herkes bugün nerde  :dontknow: :dontknow:
sibel  :director: :director: dr.dan daha dönmedin mi emirimiz nasılmış... diyarbakıra geleceğin yerde dr.a mı gittin sen  :caca: biz buğlemle hazırlanıp emiri bekliyorduk  :k06: :k06:

kızlar nasılsınız... benim koçiş evdeydi geç kalktık pazara falan gittik yemek derken akşam oldu... çok yorgun hissediyorum kendimi... birde sabah uyandığımdan beri boğazım ağrıyor yine hasta olacağım sanırım kulaklarımda ağrıyor  :sad1: :sad1:
ben karısık grip baslangıcı sanırım elim ayağım kalkamıd bugün.sabahtan beri nefes darlığı yasıyorum canım çıkacak boğulacakmısım gibi.insallah sende bende olmayız hasta.ama benim burnum akmaya basladı galiba yakalandım
ayyy kasrim geçmiş olsun sana da inş. çok şiddetli geçirmeyiz... boğazım şiştiyse mutlaka hasta olurum geçen ay oldum daha bu ayda olmayayım diyorum ya geldi bile sanırım bol bol limonlu çaylara başlayıp meyveye dayanacağım yine... dün soğuk süt içmiştim o yaptı bana hatamıda biliyorum ya  :sad1: :sad1:

olvido

hoşgeldin canım ama ben göremiyorum fotonu hangi bölüme bakıcam

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 20:52:20
hoşgeldin canım ama ben göremiyorum fotonu hangi bölüme bakıcam
h.bulduk canım  :opucuk:
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,9064.0/topicseen.html
bu linki tıkla canım hamilelik resimlerinde...

olvido

hım gördüm maşaallah annesi daha ne büyüyecek  :nazar:

olvido

bende yüzüm gözüktüğü için buraya koyayım da bakın bakalım benim kızımda büyümüş mü teyzeleri

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 20:59:12
hım gördüm maşaallah annesi daha ne büyüyecek  :nazar:
dmek normal ben kilo almıyorum ya oda büyümüyor zannediyorum birde hareketli olunca et tutmayacak diyorum ama normalmiş bu 1-2 haftaya kadar yerleri daraldığı için hareketleri azalacakmış hazırlıklı olun kızlar kevserle de konuştum bugün oda öyle dedi... inş. sağlıklı olsunlarda kasrim sende korkma sakın Allah korusun tüm bebekleri  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:00:21
bende yüzüm gözüktüğü için buraya koyayım da bakın bakalım benim kızımda büyümüş mü teyzeleri
ayyy tuğba çok tatlısınız  :nazar: :nazar: :nazar:
bak seninki benimkini dövecek kadar büyük  :nazar: :nazar: benim öyle değil sanki  :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch:

KasrıCinan

hadi koy bakalıom canım

KasrıCinan

kusuum ikiz gibi duruyor benimkini ezer geçer senin fıstık masallahhhhhhh
tam hamissin he :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 21:04:00
ayyy tuğba çok tatlısınız  :nazar: :nazar: :nazar:
bak seninki benimkini dövecek kadar büyük  :nazar: :nazar: benim öyle değil sanki  :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch:
benim kız gösterişi sevecek sanırım kocaman olduk ama kendi kilosu normal  :nazar: kendini olduğundan büyük gösteriyo  :D