2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:08:05
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:00:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 16:55:22
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 16:47:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 16:44:04
ben geldim kim var kim yok.eskileri okumadan daldım  :laughing7: :laughing7:

kuşummm hoşgeldin  :opucuk: :opucuk: :muzz:
hemen veriyim havadisleri, ilkayın doğumu başlamış, nişanı gelmiş, ama kız hala tersmiş, ilaç almaya başlamış, geciktirici ve ciğer geliştirici...
melis de doğumunu yapmış dün, oğluşu gelmiş dünyaya çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar:

sen naptın? bitirdi mi senin gelinler temizlikleri  :ehi: :ehi: :ehi:
ayy evet bakayım bi dedim nisanı gelmis ilkayın tırstım  :-ooo :-ooo  :icon_pale: :icon_pale: üzüldüm onun adına.benim için en erken 36+da doğsun bebecikler.insallah ilaçlarla durur.bizim tanıdığımızda yenilerde yaptı doğum onunda 2 kere böyle sancısı geliyor ve ilaçlarla durduruyorlar.ve haftasında doğum yaptı.ohh melis kurtulmus ne güzel.ALLAH analı babalı büyütsün.sayfamız acılısı yaptı çok sükür.heyecanladım çookkk :love9: :love9: :love9:
ben çok yorgunum.bugün daha çok yoruldum.bugünde çok yarulduk.o kara batmıs ki her yer anlatamam.camlar dip köse halılar gümüslük odalar mutfak bastan asağı yenilendi.çook yoruldular ama annem bi ara tıkandı kaldı üzüldüm canım sıkıldı.ama bi azimle yapıp bitirdiler.iste yarım saat olduk gellei bizde 4 otobüsüne bindirdek evlerine uğurladık.ALLAH razı olsun anneciklerimden. :amin:
benimde bebeğim iniyor asağı iyice.göbek bağım pörtledi dısına bugün iyice belli oldu.annemde senin de yakın artık dedi.1 ay sonra aralık sonu olur gibime geliyor.belli olmaz ama benim düsüncem 38+anca yaparım :honk: :honk: :honk:

ayy ellerine kollarına sağlık anneciklerin, yazık yorulmuşlardır tabi... Allah razı olsun  :amin: :amin: :amin:
canım demek indi göbişin hee? ben de tık yok hala, yerinde duruyor  :k06: :k06:
sen benden önce doğururmuşsun, olur mu olur... sağlıkla gelsin de paşamız inşallah Allah gönlüne göre versin sümeyram, inşallah dediğin gibi en erken 38+ da gelir kuzunn  :amin: :amin: :love9: :love9:
amin canım benim.bi ara belimden ağrı girdi ayakta kaldığım için belimden tutup zor yürüdüm banyoya girmistim  annem görmüs demekki beni arkamdan geldi.açtı kapıyı sancınmı var dedi ama korkmus galiba.yoksa  niye girsin arkamdan banyoya.ayy dedim sancı belden geliyor o zaman annem korktuğuna göre dedim. :icon_scratch: benden yna korkuyorlar artık.hayırlısı be gülüm.gelisimi iyi olduktan sonra varsın 38de gelsin.normal o zamanda doğması.ama 37+3 bari olsun ilkayın.9 ay 10 gün olsun dimi.

yaa canım azönce nette gezerken okudum, 36 dan sonrası premetüre bile kabul edilmiyormuş, normalmiş yani erken doğum olmuyormuş... sen boşver düşünme bunları, paşamız bilir gelicepi zamanı  :laughing7:
kız kolay mı anneciğin gördü senin nasıl sancı çektiğini, korkar kadın tabi  :love9:
kıyamam yaa  :love9: onlar bitanee  :love9: Allah uzun ömürler versin onlara, başımızdan eksik etmesin hiç  :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:12:23
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:08:22
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:03:26
benim bu cuma idi kontrolüm ama hastaneden aradılar kongre varmıs ya 1 2 gün öncesine verelim randevunuzu dediler.düsündüm bi ???  11 12 gün sonra gitmis olacağım erken geldi.bende bir hafta sonrasına aldım.2 haftam kalmıs oluyor yani randevuya.erken gitsem napacağım 1 hafta geç olsun iyi kilo aldığnı göreyim dedim.ama bu seferde keske 2 gün öncesine alsaydım diye üzülmeye basladım.kötümü yapmışım kuşum??? :'( :'( :'( :icon_scratch: :icon_scratch:

canım hala şansın varsa bence ara değiştir, erken görmek daha iyi... Allah korusun her ihtimale karşı sık sık olan kontroller daha makbul bana göre... yani toplamda 3 hafta sonra gitmiş olacaksın... yok yok değiştirebilirsin değiştir kuşum sen...
canım zor simdi galiba ya.cuma sabah aramıslardı.nerdeyse 3 gün geçti aradan.
insallah budurum olmaz.o zaman da gitmisken benim çatı muayenemi yapar dedim o yüzden öyle aldım birazda.35+4 olacağım.37 dedi bana yada 37+de yine cağırır demi

hmmm anlaşıldı şimdi neden geç aldığınn  :k06: :k06: :ehi: çağırır herhalde tatlım, ya da bu gittiğinde de yapabilir,
34 den sonra yapabiliyorlar biliyosun...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 27 Kasım , 2011, 17:08:53
bu benim değiştiğim 3. doktor bir türlü içim rahatlamadı doktordan yana

valla ne diyim canım, 3. dr diyosun, bu da şaşkın diyosun ki bence de öyle ama yapacak bişeyin de yok galiba...
Allah yardımcın olsun canım, uımarım sıkıntılı bir durum yaşamazsın dr.dan yana...

MEVABERRA

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:18:52
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 27 Kasım , 2011, 17:08:53
bu benim değiştiğim 3. doktor bir türlü içim rahatlamadı doktordan yana

valla ne diyim canım, 3. dr diyosun, bu da şaşkın diyosun ki bence de öyle ama yapacak bişeyin de yok galiba...
Allah yardımcın olsun canım, uımarım sıkıntılı bir durum yaşamazsın dr.dan yana...
inşaallah sağolasın dua etmekten başka çare yok.

KasrıCinan

öyle canım hayırlısı insallah. :love9: :love9:
evet çatıyı yapabilir gittiğimde diye düsündüm.artık yaparsa yapar

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:26:09

sen benim kadar korkumuyorsun ki zaten canım, nasıl bişey olduğunu az çok tahmin ediyorsun zaten  :opucuk:
sen hayırlı güzel sonuçlarla dön de, gerisi önemli değil canım benim  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:32:21

sen benim kadar korkumuyorsun ki zaten canım, nasıl bişey olduğunu az çok tahmin ediyorsun zaten  :opucuk:
sen hayırlı güzel sonuçlarla dön de, gerisi önemli değil canım benim  :opucuk: :opucuk:
öyle tatlım bi kerede muayene olunca önceden sıkıntı yapmıyorum.
öyle tatlım amiiiin.çok merak ediyorum ne zaman doğuy yapacağız sancımız nasıl olacak  nisan gelip mi doğum yapacağız  :icon_scratch: ;D ;D

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:36:10
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:32:21

öyle tatlım bi kerede muayene olunca önceden sıkıntı yapmıyorum.
öyle tatlım amiiiin.çok merak ediyorum ne zaman doğuy yapacağız sancımız nasıl olacak  nisan gelip mi doğum yapacağız  :icon_scratch: ;D ;D

ben de çok merak ediyorum canım yaa  :icon_pale: suyum gelcek mi, sancılar sagece mi başlıyacak, nasıl olucak falan diye düşünürken zaten uyuyamıyorum  ::) ya diyorum panik yaparsam ya o kadar acıya dayanamazsam  :icon_pale:
sence başarabilirmiyiz kuşum ya?

xxcansuxx

selam kızlar nasılsınız hayırdır konu doğum mu renkler atmış ya  :icon_pale: :icon_pale: :k06: :k06:
hayırlısı olsun inş. kolay doğumlarımız olsun  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

bilmiyorum...basarıp basaramayacağımı bende hiç bilmiyorum.
annem dayanması zor kızım ama ne olusa olsun normal için uğraş,hemen dayanamayıp beni sezaryana alın deme diyor kestirme kendini diyor ;D :y25: :y25: düşünüyorum en barbat sancıyı düsünüyorum.dayanamam ben yok ıkınamam çabuk yorulurum olmaz yapamam ben diyorum,,,bi yandanda hayır basaracağım eğer normal giderse uğrasacağım diyorum...
ama ikimizinde canı çok kıymetli.bizim sağımız solumuz belli olmaz.sadece senin için direk düsündüğüm senin kesin ve kesin normal doğm yapabileceğin.içime öyle doğuyor.öyle hissediyorum :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 17:46:04
selam kızlar nasılsınız hayırdır konu doğum mu renkler atmış ya  :icon_pale: :icon_pale: :k06: :k06:

hoşgeldin canım... inşallah ya, amin canım  :amin: :amin: :amin:
bizim sayfada doğumlar başladı ya, bizi de aldı bir panik  :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

hosgeldin tatlım elh.iyiym.öyle ya artık düsünmeye basladık amin insallah.
Sen nasılsın?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:48:02
bilmiyorum...basarıp basaramayacağımı bende hiç bilmiyorum.
annem dayanması zor kızım ama ne olusa olsun normal için uğraş,hemen dayanamayıp beni sezaryana alın deme diyor kestirme kendini diyor ;D :y25: :y25: düşünüyorum en barbat sancıyı düsünüyorum.dayanamam ben yok ıkınamam çabuk yorulurum olmaz yapamam ben diyorum,,,bi yandanda hayır basaracağım eğer normal giderse uğrasacağım diyorum...
ama ikimizinde canı çok kıymetli.bizim sağımız solumuz belli olmaz.sadece senin için direk düsündüğüm senin kesin ve kesin normal doğm yapabileceğin.içime öyle doğuyor.öyle hissediyorum :amin: :amin: :amin:

aynen canım ben de senin gibi hissediyorum işte, annem de bana aynısını söyleyip duruyor, kolay değil ama dayanmaya çalış diyor devamlı... ben de bazen dayanabileceğimi düşünüp bazen de yok yapamam diyorum  :honk:
evet canım aslında benim de içime hep normal doğum yapacağım doğuyor ama bilmiyorum ki işte, ne kadar dayanabilirim...
ama bence sen de normal doğuracaksın gibi me geliyor, senin paşa üzmüyecek annesini  :love9: :love9: :amin:

<<<betty>>>

kızlar sayfa açık kalsın, benim biraz mutfakta işim var, gelip gidip okurum eğer burdaysanız...
işimi bitirip gelicem  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:49:01

hoşgeldin canım... inşallah ya, amin canım  :amin: :amin: :amin:
bizim sayfada doğumlar başladı ya, bizi de aldı bir panik  :k06: :k06: :k06:
bende melisin haberini alınca şükür sıra bize gelmiş dedim ondan önce daha var gibi geliyordu  :suclu: :suclu:
sizlerin etrafınızda büyükleriniz var erken bile gelse doğum sancınızı anlayabilirler... ben yalnızım geçen gelen arkadaş benden az kan geldi nişan olayını bilmiyordum sabahda peçete koydum ıslanmış öyle bir anda suyum gelmedi dedi eşiyle dra gidiyorlar 7 cm açıklığı olmuş ama öyle karnınmın içinde bir burkma var hiç ağrım olmadı diye anlattı... neyse 7 cm ken suni sancı vermişler doğuma alınmış... ama o suni sancıyla nasıl bağırdım diyordu... herkesin farklı ya ben korkuyorum ya sancı gelmezse bende anlamazsam evde de yalnız olursam  :icon_pale: