2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 20:52:54
Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 20:47:12
tuba battanıyenız cok guzel  :love9:  .. gule gule saglıkla kullanın.

cansu turuncu olanı cok sevdım  :love9:
beyazlıda yumusacık görunuyor  :love9: 

ellerınıze saglık kıslar superler
amin canım yok bende göbek büyük ama kızım iri değil  34+2 DE 1370 gr dı
işin gerçeği ben hamile kalmadan önce stresten 10 kilo almıştım şimdi de 11 kilo aldım hepsi kızımın suçu değil yarısı da anasının suçu  :laughing7:

aynen  öle neredeyse bı 10 kg ben almıstım tam rejım yapmaya baslamıstım geldı prenses   :k06:
sımdıde 16 aldım.. boyum uzun benım hala mıllet ıyı o kadar kılo almadın dıorlar  :cildir:  boyum yuzunden anlasılmıor kılom  :k06:  :amin:
daha ne alcaksam  :ehi: :ehi: :ehi:  :cildir:
esım hemen zayıflamam konusunda cok hassass  :caca:  :cildir:  :'(

olvido

neydi o atasözü Allah dağına göre kış verir mi :) ben nefret ederim masaj yapmaktan Allahtan kocacım hiçistemez masaj musaj

<<<betty>>>

ben de aldım 13 kilo  :-ooo  bi de eylül gibi benim de boyum uzun, bi de zayıf hamiş kaldım ondan sanırım...

amma benim kilolar da akıllıymış, dağıldılar  :laughing7: belli etmiyorlar kendilerini  :laughing7: :toothy10:

banu_fth

ahh demetcım ahhh.. neysekı karnın kucuk ve rahat hamılelık gecırıosun gene de sen kaptırma kendını yormamaya calıs  :love9: :opucuk:

bızımkıde kıloma takık durumda dal gıbı olmamı ıstıyor umarım olurum  :k06: :k06:  :amin:  :suclu:

kendının de göbegı cıktı beraber zayıflayalım dıor  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

benim kocişin de 3 yıldır bitip tükenmeyen isteği var....
her gece yatağa girince uykuya dalmadan sırtını kaşıttırıyor kaşıma da değil bebeklerin böyle arkasını sıvazlarsın uyur ya öyle  :k06: :k06:  bende öyle farkına varmadan saatlerce konuşarak kaşıyabilirim kafası şişince :ehi: tamam aşkım yeter ellerine sağlık diyor bir öpücük kondurur uyur  :ehi: :ehi: çocuk gibisin derim :love7:

olvido

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 20:56:21
Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 20:52:54
Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 20:47:12
tuba battanıyenız cok guzel  :love9:  .. gule gule saglıkla kullanın.

cansu turuncu olanı cok sevdım  :love9:
beyazlıda yumusacık görunuyor  :love9: 

ellerınıze saglık kıslar superler
amin canım yok bende göbek büyük ama kızım iri değil  34+2 DE 1370 gr dı
işin gerçeği ben hamile kalmadan önce stresten 10 kilo almıştım şimdi de 11 kilo aldım hepsi kızımın suçu değil yarısı da anasının suçu  :laughing7:

aynen  öle neredeyse bı 10 kg ben almıstım tam rejım yapmaya baslamıstım geldı prenses   :k06:
sımdıde 16 aldım.. boyum uzun benım hala mıllet ıyı o kadar kılo almadın dıorlar  :cildir:  boyum yuzunden anlasılmıor kılom  :k06:  :amin:
daha ne alcaksam  :ehi: :ehi: :ehi:  :cildir:
esım hemen zayıflamam konusunda cok hassass  :caca:  :cildir:  :'(
Dur daha emzirme döneminde de kilo alınıyor ne acelesi varmış senin kocişinin de aaaaaaa hem evlat doğurtcaz çatır çatır çatlıycaz onca ağrıyı sancıyı sıkıntıyı çekcez birde kilolarıma laf sölerse valla döferim kocamı ben :) neyseki b enim ki alışık benim kiloalrıma ben hipotiroit hastasıyım tiroit bezlerim tembellik yaparsa aniden 20 kilo alır sonra veririm 63-85 arasında geziyodum zaten şu an 86 oldum o yüzden sesi çıkmıyo

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 20:59:30
ben de aldım 13 kilo  :-ooo  bi de eylül gibi benim de boyum uzun, bi de zayıf hamiş kaldım ondan sanırım...

amma benim kilolar da akıllıymış, dağıldılar  :laughing7: belli etmiyorlar kendilerini  :laughing7: :toothy10:

aynen benımkılerde orantılı yayıldılar .. esım  o yuzden rahat verırsın bence dıkkat edersen dıor ..
kımse gıbı sısmedım.. son ıkı ay 10 kg aldım dedı yegenı  :-ooo :-ooo  cok sukur ben öle olmadım olcam dıye cok korktum  :icon_pale: neysekı hep aynıydı ayda 1 yada 2 kg en fazla aldım ben .. dr da normal dedı ama önceden kalan kılom var .. fazla alma demıstı . sezeryan yapmak zorunda kalırsam anestezı zor olur dıye . ::)
neysekı korkulan olmadı  .. asırı bı kılo ve sısme olmdı.. kılo var ama normal var  :amin: :amin:

xxcansuxx

takmayın kızlar kiloları minikler sağlıklı olsunlarda...
verilir emzirme döneminde 4-5 aydan sonra aldığından fazlasını verebiliyormuşsun tabi süt olsun diye tatlıya dayanmazsak... süt döneminde dikkat edersek kiloyu kolay veririrz hepimizin ilk bebişleri kalıcı olmaz kilolar  :occasion5: :occasion5:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:00:36
her gece yatağa girince uykuya dalmadan sırtını kaşıttırıyor kaşıma da değil bebeklerin böyle arkasını sıvazlarsın uyur ya öyle  :k06: :k06:  bende öyle farkına varmadan saatlerce konuşarak kaşıyabilirim kafası şişince :ehi: tamam aşkım yeter ellerine sağlık diyor bir öpücük kondurur uyur  :ehi: :ehi: çocuk gibisin derim :love7:
hihihih bende de var o huy her gece yatağa girdiğimde sırtım öle kaşınıyorki benimki bana sarılmaya korkuyo dokunsa aaa orası çok kaşındı diyorum benden uzak duruyo  :ehi: her defasında tırnaklarımı bugün kestim diyor benimki çok titiz her gün tırnak kesiyorr  :ehi:

banu_fth

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
tam bebe .. cocuklarınızı alıstırma sakın  ;D

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 21:00:25
ahh demetcım ahhh.. neysekı karnın kucuk ve rahat hamılelık gecırıosun gene de sen kaptırma kendını yormamaya calıs  :love9: :opucuk:

bızımkıde kıloma takık durumda dal gıbı olmamı ıstıyor umarım olurum  :k06: :k06:  :amin:  :suclu:

kendının de göbegı cıktı beraber zayıflayalım dıor  :ehi: :ehi:

Olmuyor canım, tez canlılık da olunca insan da, yormamak mümkün değil... neyse bu halimize şükür dediğin gibi ağır bir hamile olsaydım, resmen bitmiştik biz  :ehi: :ehi:
ayy canım ya, senin koca da alem ya, hamilesin kuzum tabi olcak fazla kilon...
neyse sen bi doğur da, emzirdikçe verirsin zaten, ilk başlarda değilde, 2-3 ay sonra başlarsın vermeye bence...

varmı foton koysana bi bakalım göbişine, hemen kaldırırsın sonra  :hello2: :hello2: :hieyt:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 21:05:03

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
tam bebe .. cocuklarınızı alıstırma sakın  ;D
eyvah yanarım o zaman  :-ooo :-ooo
buna da benle alıştı ya koca bebeğim derdim  tam bebek oldu  :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:04:05
verilir emzirme döneminde 4-5 aydan sonra aldığından fazlasını verebiliyormuşsun tabi süt olsun diye tatlıya dayanmazsak... süt döneminde dikkat edersek kiloyu kolay veririrz hepimizin ilk bebişleri kalıcı olmaz kilolar  :occasion5: :occasion5:

ben asırı bısıler yemeyı dusunmuyorum bol su ıcmeyı planlıyorum .
tabı sutumu ne fazlalastırıyo dıye deneye deneye bısıler yıycem.. ondan sonra oturur artık duzenımız .
kolay verecegıme ınanıyorum bende.. ınsallah öyle olur cunku dıkkat edınce verıyorum ben yeterkı ıstıkrarlı bı sekılde bu konu ustunde durayım  :occasion14: :amin: :amin:

<<<betty>>>

senin kocişin de çocuk yanı, yatakta ortaya çıkıyor desene  :ehi: :ehi: :ehi:
demek küçüklükten alışmış öyle, eşimin yeğeni de öyle şimdi, sırtını kaşımadan uyumuyor çocuk...
alıştırmamak lazım çocuklara...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 21:07:34
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:04:05

ben asırı bısıler yemeyı dusunmuyorum bol su ıcmeyı planlıyorum .
tabı sutumu ne fazlalastırıyo dıye deneye deneye bısıler yıycem.. ondan sonra oturur artık duzenımız .
kolay verecegıme ınanıyorum bende.. ınsallah öyle olur cunku dıkkat edınce verıyorum ben yeterkı ıstıkrarlı bı sekılde bu konu ustunde durayım  :occasion14: :amin: :amin:

sende kalmaz canım bir şeyler sen rejime bile başlamıştın göze alıp hamileyken verirsin ..  bende öyle bol su içip yeşillik soğan yiyeceğim kokusundan eşim yanaşamazda zaten lohusalıkda var  :suclu: :suclu:  birde diyete devam edeceğim 2-3 ay öyle olunca birden toparlanırım inş....