2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

olvido

bu da bizim battaniyemiz Demetcim senin battaniyeni de çok beğendim çok hoş kibar duruyor... Bizim battaniye gibi delikli delikli yalnız üşütürüz bebişleri bu battaniyelerle :)

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 20:33:50
Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 20:26:30
Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 20:22:11
AAAAAyyyyyyy  :cildir: demetcim Allah sana sabır versin .... Allahtan benimki ilgi beklemiyor  ve iç karnım darmış hem çok büyüdü hemde çatır çatır çatladı kramp soru numda çok oluyor  elimden tutulmazsa bazen kalkamıyorum hemn gelir kaldırır benimki

:nazar: :nazar: :nazar:

ben nazlancak olsam hemen hastahaneye gıdelımmı dıor hevesım kacıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
arada belımı ve sırtımı ovalatıorum ama cok acıyor gercekten neysekı ovalanınca gecıyor ..
bı ara hergun agrıyıordu.. 1 dk bıle degıl ovalaması .. dogsun artık dedım bu ne agrı böle .. bencede dedı  :-ooo :ehi: :ehi:
:k06: :k06: ne güzel işte sende bir alemsin hevesim kaçıyor diyorsun ya doğum sancın gelirmiş adam nasılsa hevesi kaçıyor gitmez deyip götürmezmiş  :ehi: :ehi: :ehi: evde pırtlatırsın artık  :ehi: :ehi:
benimde belim çok tutuluyor yatınca sağa sola dönerken inleye inleye dönüyorum eşim hemen uyanıp ovalıyor belimi sırtımı nasıl iyi geliyor gece gece bana dese ki ovala uykudan uyanıp yapmam o uykusunun arasında demeden yapıyor   :love8: :love8:

ayy evet vallaa .. soruyorum soruyorum yok dıor .. sormuyum dıycek bu sefer evde dogurcam  :icon_pale: :ehi: :ehi:
bır gece bende ınlemısım .. ovalamıs .. sonuna dogru uyanmısım .. uykumda ınlemısım nası agrıyorsa artık  :-\
zor yaa kım bılır kac kılo tasıyoruz krnımızda su an  :-\  kendımız ıcın tasımıyoruz ya onlarında bebeklerı  :k06:
cok ıyı gelıor gercekten ılk basta naz sandı benımkını dr a söleyıp sorunca dr da normal artık olucak dyınce ınandı  :k06: o zamandan berı daha bı ıcten ovalıyor  :ehi: :ehi:

olvido

AAAAAyyyyyyy  :cildir: demetcim Allah sana sabır versin .... Allahtan benimki ilgi beklemiyor  ve iç karnım darmış hem çok büyüdü hemde çatır çatır çatladı kramp soru numda çok oluyor  elimden tutulmazsa bazen kalkamıyorum hemn gelir kaldırır benimki

ben nazlancak olsam hemen hastahaneye gıdelımmı dıor hevesım kacıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
arada belımı ve sırtımı ovalatıorum ama cok acıyor gercekten neysekı ovalanınca gecıyor ..
bı ara hergun agrıyıordu.. 1 dk bıle degıl ovalaması .. dogsun artık dedım bu ne agrı böle .. bencede dedı  :-ooo :ehi: :ehi:
benimde bir gece iki ayağıma birden kramp girmiş uyandırmaya çekindim ama inş inlememe uyanırda bana yardım eder diye geçiriyorum içimden  neyse bizimki gözlerini açtı yardıma ihtiyacın var mı dedi ... :violent1:
kalkamıyorum yataktan acil tuvalete gitmem lazım sinir oldum soruyo beyfendi kalkıp kaldırmıyorda bende sitem olsun diye  Yyyyyyoooooookkkkkkkk dedim naptı biliyomusunuz geri uyudu  :cildir:

<<<betty>>>

sizinki de çok güzel olmuş, akıllı yünden galiba, renkleri çok güzell, güle güle kullansın prenses  :opucuk:
evet canım sadece bu battaniye tutmaz bebişleri, bi de benim yünüm nakonun soft diye bir yünü, 4 mevsimlik diye geçiyor...
sıcak tutacak bi yün değil zaten... gezmelerde falan kullanırım diye yaptım ben  :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 20:37:09

:k06: :k06: ne güzel işte sende bir alemsin hevesim kaçıyor diyorsun ya doğum sancın gelirmiş adam nasılsa hevesi kaçıyor gitmez deyip götürmezmiş  :ehi: :ehi: :ehi: evde pırtlatırsın artık  :ehi: :ehi:
benimde belim çok tutuluyor yatınca sağa sola dönerken inleye inleye dönüyorum eşim hemen uyanıp ovalıyor belimi sırtımı nasıl iyi geliyor gece gece bana dese ki ovala uykudan uyanıp yapmam o uykusunun arasında demeden yapıyor   :love8: :love8:

maşallahhhhhhhh sizin eşlerinize  :nazar: :nazar: :nazar:
valla helal olsunnn, Allah ağzınızın tadını bozmasın  :amin:
benimki ovalamak ne demek, bi de üstüne ovalatıyorr  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  ılahı demet yaa .. senın sans nazlı ya dusmussun  :k06:
ben eskıden masaj yapardım mesela yarım saat esıme sırtına .. sımdı yaptırmıyor  :love3:  baaazen azıcık omuzlarını o da agrıyınca  :love8:

olvido

ay kızlar maşaallah kız gibi duruyosunuz demek göbekler kücücük bende de tam tersi 6 aylık hamileyken göbeğin aşağıya inmiş doğum yakın mı diye soruyorlardı  ;D arkadaşlar işyerinde yanımdan geçmeye korkuyolar patlar diye :D geçen yeni müdür yard geldi okula ikiz mi diye sordu :D

<<<betty>>>

canannnn çok güzeller, çok beğendim, güle güle kullanın inşallah  :amin:
beyaz olanı merak ettim, nasıl bir yün o, şu sakallı yünlerden mi? bi de sanırım kare kare ya o, parça parça mı ördün?

banu_fth

tuba battanıyenız cok guzel  :love9:  .. gule gule saglıkla kullanın.

cansu turuncu olanı cok sevdım  :love9:
beyazlıda yumusacık görunuyor  :love9: 

ellerınıze saglık kıslar superler

banu_fth

Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 20:46:24
ay kızlar maşaallah kız gibi duruyosunuz demek göbekler kücücük bende de tam tersi 6 aylık hamileyken göbeğin aşağıya inmiş doğum yakın mı diye soruyorlardı  ;D arkadaşlar işyerinde yanımdan geçmeye korkuyolar patlar diye :D geçen yeni müdür yard geldi okula ikiz mi diye sordu :D

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gecen gun annemde bana dedı abınde karnım o kadar buyudu kı herkes ıkız mı dıye sorardı .. cıka cıka mınnacık bısıy cıktı dedı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
benım kzıımda kılolu massallah .. ona ragmen kusuk sayılır göbusum  :k06:
anneme resım attım asagı ınmıs dedı ..  :dontknow:

olvido

Canancım senin battaniyelerin tam kışlık olmuş ellerinize sağlık çok güzeller  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 20:46:45
beyaz olanı merak ettim, nasıl bir yün o, şu sakallı yünlerden mi? bi de sanırım kare kare ya o, parça parça mı ördün?
beyaz çok net çıkmıyor fotoda... evet küçük parça parça ördüm ortasını sakallı iple çattım... tek tığ iplikleri dışa doğru kalıyor parmağının koyup ipin boyunu ayarlıyorsun eskiler bundan kol ağızlarına süs yaparlarmış falan bende nette gördüm battaniye yaptım... yumuşacık oldu görenler o senin dediğin pembeden çatsaydın diyorlarda o zaman hamiş değildim beyaz ördüm

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 20:44:13
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 20:37:09

maşallahhhhhhhh sizin eşlerinize  :nazar: :nazar: :nazar:
valla helal olsunnn, Allah ağzınızın tadını bozmasın  :amin:
benimki ovalamak ne demek, bi de üstüne ovalatıyorr  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  ılahı demet yaa .. senın sans nazlı ya dusmussun  :k06:
ben eskıden masaj yapardım mesela yarım saat esıme sırtına .. sımdı yaptırmıyor  :love3:  baaazen azıcık omuzlarını o da agrıyınca  :love8:

valla canım aynneeennn öyle... bitirdi beni kocacımm  :ehi: :ehi:
ama kabahat ben de, kıyamıyorum işte... o da bunu çoık iyi kullanıyor, aaa sen hamilesin yapma hayatım demiyor, hala ayak bacak kol sırt Allah ne verdiyse masajı yapılıyor  :ehi: :ehi:  :toothy10:
yoruldumm artık bırakıyorum dediğimde de, azcık daha azcık daha diye ciğere bakan kedi moduna sokuyor kendini  :toothy10: :toothy10:

olvido

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 20:47:12
tuba battanıyenız cok guzel  :love9:  .. gule gule saglıkla kullanın.

cansu turuncu olanı cok sevdım  :love9:
beyazlıda yumusacık görunuyor  :love9: 

ellerınıze saglık kıslar superler
amin canım yok bende göbek büyük ama kızım iri değil  34+2 DE 1370 gr dı
işin gerçeği ben hamile kalmadan önce stresten 10 kilo almıştım şimdi de 11 kilo aldım hepsi kızımın suçu değil yarısı da anasının suçu  :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 20:49:42
Canancım senin battaniyelerin tam kışlık olmuş ellerinize sağlık çok güzeller  :love9:
tşk ederim canım beyaz olan tam kışlıkda diğeri lif ipi derler ya ondan bahar da kullanılır... yazın burda battaniye kullanmam sanırım bebeler çıplak geziyor burda 40ın üzerinde sıcaklıklar  :sunny: :sunny:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 20:51:40
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 20:46:45
beyaz çok net çıkmıyor fotoda... evet küçük parça parça ördüm ortasını sakallı iple çattım... tek tığ iplikleri dışa doğru kalıyor parmağının koyup ipin boyunu ayarlıyorsun eskiler bundan kol ağızlarına süs yaparlarmış falan bende nette gördüm battaniye yaptım... yumuşacık oldu görenler o senin dediğin pembeden çatsaydın diyorlarda o zaman hamiş değildim beyaz ördüm

canım belli zaten farklı bişey oldu  :nazar: çok güzel olmuş maşallah  :nazar: :nazar:
yumuşacık örtünür, ısınır kızın inşallah  :amin: :amin:
evet pembiş güzel olurdu, yakışırdı bu battaniyeye  :love9: