2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: olvido - 16 Kasım , 2011, 20:15:46
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Kasım , 2011, 20:10:09
evet kasricim .. valla annem hatırlattı bana da onu .. sabahlık aldın mı diye ..
abuuu .. bi düşündüm .. çok mantıklı ..  :k06: :k06:
hamile gecelikleri ile sabahlık takım olarak satılıyor ama çok pahalı 115 tl dedi bizim burda... gerçi daha uygun olanları vardır ama siz hamile geceliği mi normal beden geniş gecelik mi alcaksınız. hamile olunca herşey 2 kat fiyat

yuuuhhh oto koltugunu 96 tl ye aldım .. bir gecelik ve sabahlığa 115 tl veremem  :ehi: :ehi:

ben geniş beden olanından alıcam ... gerek yok hamile geceliğine  :dontknow:

olvido

bende çıkıyorum kızlar görüşürz inş . Allah yardımcımız olsun. her konuda .....

banu_fth

Alıntı yapılan: olvido - 16 Kasım , 2011, 20:19:08
bende çıkıyorum kızlar görüşürz inş . Allah yardımcımız olsun. her konuda .....

amin hepimizin .. görüşürüz :wave:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 16 Kasım , 2011, 20:12:53
benimde oturma odam yoktu salonda çok büyük hiç ısınmadık geçen kış ankarada inadına en soğuk kışını yaşamış geçen kış bu sene bebeğe değil kendime oda yaptım  :D oturma grubu aldım geçen hafta halı baktık bu hafta halılarımı alcam ooooo evin eksiği bitmiyo ki bebeğin eksiği bitsin
doğru diyorsun tuğba benimde boş odamdaki halıyı otuma odama getireceğim... bana da 1 halı lazım gibi bakalım...

xxcansuxx

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Kasım , 2011, 20:20:40
Alıntı yapılan: olvido - 16 Kasım , 2011, 20:12:53
benimde oturma odam yoktu salonda çok büyük hiç ısınmadık geçen kış ankarada inadına en soğuk kışını yaşamış geçen kış bu sene bebeğe değil kendime oda yaptım  :D oturma grubu aldım geçen hafta halı baktık bu hafta halılarımı alcam ooooo evin eksiği bitmiyo ki bebeğin eksiği bitsin
doğru diyorsun tuğba benimde boş odamdaki halıyı otuma odama getireceğim... bana da 1 halı lazım gibi bakalım...

sırf masrafız yaa  :k06: :k06:

xxcansuxx

eylül  oto koltuğu oda eksik bak...
araba almamıştık o zman bakıyordum eşim gülüyordu arabamız mı var ama indirimde güzel ürünler vardı şimdi hiç bakmadık onuda doğsun alırız sanırım yada son ay...

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Kasım , 2011, 20:26:16
eylül  oto koltuğu oda eksik bak...
araba almamıştık o zman bakıyordum eşim gülüyordu arabamız mı var ama indirimde güzel ürünler vardı şimdi hiç bakmadık onuda doğsun alırız sanırım yada son ay...

oto koltuğu ana kucağı olarak ta kullanılıyor .. hem daha rahat ..
kullanışlı .. dr gidip gelirken  kullanırsın .. hala kampanya varsa aldığım sitede .. link atayım sana ..
bakayım hemen .. valla al koy kenara .. evde bile onun içinde durabilir mutfaktasın yemek yapıosun koltuk yok bişi yok napıcan içine koycan yanında durcak ..

banu_fth

http://www.minikbaby.com/pinfo.asp?pid=15

burda cnm hem de pierre cardin markası .. ben bundan aldım .. yumuşak mı diilmi merak ediordum çok ..

ama şükür yumuşak güzel  :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Kasım , 2011, 20:30:04

burda cnm hem de pierre cardin markası .. ben bundan aldım .. yumuşak mı diilmi merak ediordum çok ..

güzelmiş canım bunlar ya 0-12 ay kullanım diyor yukarda da 0-13 kg diyor ya 1 yaşında ki bebe 13 kg geliyor mu ki... ben alınca uzun süre kullanayım 2-3 yaşa kadar diyorum gerçi 3 yaşındaki bebe onda oturmaz ya  :icon_scratch: :icon_scratch:
güzelmiş bu site aklımda olsun fiyatıda uygun  :icon_thumright:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Kasım , 2011, 20:33:56
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Kasım , 2011, 20:30:04

güzelmiş canım bunlar ya 0-12 ay kullanım diyor yukarda da 0-13 kg diyor ya 1 yaşında ki bebe 13 kg geliyor mu ki... ben alınca uzun süre kullanayım 2-3 yaşa kadar diyorum gerçi 3 yaşındaki bebe onda oturmaz ya  :icon_scratch: :icon_scratch:
güzelmiş bu site aklımda olsun fiyatıda uygun  :icon_thumright:

eet cnm çok güzel ..
ama ana kucağı niyetine aldım ben bunu .. otomobildede kullanılması işime gelmişti ..
sen direk oto koltuğu arıosun belli .. bilmiom bak yinede güzel site güvenilir hemen kargıo yaptılar ürünü ..

xxcansuxx

canım bende çıkayım eşim acıkmış yemek yiyelim  :hungry: :hungry:

oto koltuklarına baktımda büyükler için 9*-36 kglık olanlar var...
birde 0-13 kg senin aldığın daha mantıklı...

xxcansuxx

dur şunu geniş vaktimde araştırayım sende memnunsan alabilirim sonuçta sen kalitesini gördün... tabi işin zor kısmı koçişi netten bir şey almaya ikna etme  :caca: :caca:
görüşürüz canım kendinize iyi bakın analı kızlı  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

selam teyzoşlar emırle sızlerı zıyarete geldık  :opucuk: bıraz dınlenıp gelıyoruz annemle  ;) ıns herkes cok ıyıdır  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Kasım , 2011, 20:49:06
selam teyzoşlar emırle sızlerı zıyarete geldık  :opucuk: bıraz dınlenıp gelıyoruz annemle  ;) ıns herkes cok ıyıdır  :amin:
hoşgeldiniz canlar nasılmış bakalım emir yeğenimiz...
bende yatmadan bir bakım dedim  :opucuk: :opucuk:
yarın yapacağım işleri dayanamayıp şimdi yaptım sibelim buğlemin kıyafetlerini ayırdım bir posta yıkandı şimdi beyazları yıkanıyor  :love9: :love9: :love9: ayyy ne heyecan ya ilk defa çamaşırlığım bebek kıyafeti gördü... rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin: sererken hep böyle dua ettim gözlerim dolu dolu  :y25: :y25: