2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

MEVABERRA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Kasım , 2011, 18:27:48
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Kasım , 2011, 18:25:48
geçmiş olsun kasri eee artık paşa baskılara başladı büyüyor annesi  :nazar:
ÖYLE TEYZESİ.HEMDE NE BASKI.YENİ BASLIYOR BENİMKİ MİDEME BASKI YAPMAYA.KIZLARIN DEDİĞİ KALBİMİ SIKISTIRIYOR DİYE GALİBA YAVAS YAVAS O SIKINTILARA YAKLASIYORUM BENDE.HAYIRLISI ARTIK.O ZAMAN BAŞIMI DÖNDÜ BENİMKİNİN DÜN ÇOK FARKLI İDİ HAREKETMERİ DÖNÜYORDU RESMEN.BUGÜNDE MİDEMDE AYAKLARI VAR :icon_scratch: :icon_scratch:
BAŞININ YADA AYAKLARININ NERDE OLDUĞUNU HİSSEDİYORMUSUNUZ? CİDDEN ÇOK ŞİRİN YA BEN BİLEMİYORUM 8. AYIMDAYIM OYSAKİ BU ARADA NEFESİMDE PROBLEM BAŞLADI SİZDEDE VAR MI ,Bİ DE AZCIK YOLYÜRÜSEM AĞRIM OLUYOR VE KAPLUMBAĞAYA RAKİP OLURUM KESİN YARIŞA GİRSEK O KADAR Kİ YAVAŞ YÜRÜMEK ZORUNDA KALIYORUM.

cano_m

ezomm hoşgeldin canım evet benim 85 kaldı hayırlısıylan bakalımm

MEVABERRA

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 18:48:43
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 15 Kasım , 2011, 18:44:38
ARKADAŞLAR ÇOK HOŞSUNUZ ŞU ÇATI MUAYENESİ İLE İLGİLİ YAZDIKLARINIZA GÜLDÜM BAYAĞI ÇÜNKÜ BENDE SİZLER GİBİ HİSSEDİYORUM DEMEK Kİ HERKESTE AYNI KAYGI BU ARADA BEN BİLMİYORUM KAÇINCI AYDA ÇATI MUAYENESİ YAPILIYOR.
tam unutmaya başlamıştım canımm yaaaaa  :ehi: kaç haftalık senin bebişinnn
31 BİTTİ BENİM ŞÜKÜR

cano_m

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 15 Kasım , 2011, 18:55:54
ÖYLE TEYZESİ.HEMDE NE BASKI.YENİ BASLIYOR BENİMKİ MİDEME BASKI YAPMAYA.KIZLARIN DEDİĞİ KALBİMİ SIKISTIRIYOR DİYE GALİBA YAVAS YAVAS O SIKINTILARA YAKLASIYORUM BENDE.HAYIRLISI ARTIK.O ZAMAN BAŞIMI DÖNDÜ BENİMKİNİN DÜN ÇOK FARKLI İDİ HAREKETMERİ DÖNÜYORDU RESMEN.BUGÜNDE MİDEMDE AYAKLARI VAR :icon_scratch: :icon_scratch:
BAŞININ YADA AYAKLARININ NERDE OLDUĞUNU HİSSEDİYORMUSUNUZ? CİDDEN ÇOK ŞİRİN YA BEN BİLEMİYORUM 8. AYIMDAYIM OYSAKİ BU ARADA NEFESİMDE PROBLEM BAŞLADI SİZDEDE VAR MI ,Bİ DE AZCIK YOLYÜRÜSEM AĞRIM OLUYOR VE KAPLUMBAĞAYA RAKİP OLURUM KESİN YARIŞA GİRSEK O KADAR Kİ YAVAŞ YÜRÜMEK ZORUNDA KALIYORUM.
canım senin çatı muayenesi her an yapılır ozaman. bidahaki gidişinde sor bence kasricinanın yapılmış mesela. ama onun sancısıda olmuş oyüzden bakmışlar sanırım. ezo canım senin nezaman yapılmıştı çatı muayenesi

MEVABERRA

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 18:58:12
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 15 Kasım , 2011, 18:55:54
canım senin çatı muayenesi her an yapılır ozaman. bidahaki gidişinde sor bence kasricinanın yapılmış mesela. ama onun sancısıda olmuş oyüzden bakmışlar sanırım. ezo canım senin nezaman yapılmıştı çatı muayenesi
ÇOK KORKUNÇ YA BU ÇATI MUAYENESİ OLAYI KIZ BEBEK ANNELERİNE BİŞE SORMAK İSTİYORUM SİZDEDE NEFESİNİZDE TIKANMA OLUYOR MU YOKSA BEN GEÇEN SENE ZATÜRRE GEÇİRDİĞİM İÇİN Mİ NEFESİMDE TIKANMA BAŞLADI BİDE KARNIM TAŞ GİBİ OLUYOR NEDENSE?

cano_m

canım ben daha 28 haftalığım bende henüz o sorun tam olarak olmadı ara ara oluyo. ama canan daha iyi bilir.

Ezocan84

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 18:56:09
ezomm hoşgeldin canım evet benim 85 kaldı hayırlısıylan bakalımm

hosbulduk canim, insallah hayirlisiyla tamamlarsin ve alirsin pitircigini kucagina.. kizimin resmini koydum profile, cok tatli kizlar ya, üstelik abisinin battaniyesinde yatiyor  :love9:

cano_m

maaşallahhh tatlı prensese yaaa. gördükçe içim gidiyor böle pıtırcıklarıı  :hieyt: allahh nazarlardan saklasın tatlımmm. senin kızını da gördüm ya şimdi zaman hiç geçmeyecekmiş gibi geldi valla  :honk: annesi öpüver prensesi benim yerime ben olsam öpmekle kalmazdım şöyle ağlayana kadar bi mıncıklardım ya pıtırcığıı hadi neyseee  :k06:

Ezocan84

gercekten öyle insan öpmeye doyamiyo.. kiz cocuklari bi ayri oluyormus, yeni anladim.. kiziimi cok süslüyorum, babasi kiziyo, alistirma simdiden kizi diyo..  :k06: merak etme canim, zaman cok cabuk geciyo.. bak benim kizim 20sinde 2 aylik oluyo, halbuki daha dün gibi aklimda test yaptigim günki yasadigim heycan

cano_m

:nazar:  :nazar: maaşallahh yawruma yaaa. elbisesi ve şapkası da pek afilli hani  :k06: yesinler onun elbisesinii  :hungry: aslında bende diyorum canım ya ne çabuk geçti zaman anlayamadım diye ama önümdeki şafak sanki azalmıyo gibi gelio aslında gün gün eritiyorum onu da  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 15 Kasım , 2011, 19:25:48
gercekten öyle insan öpmeye doyamiyo.. kiz cocuklari bi ayri oluyormus, yeni anladim.. kiziimi cok süslüyorum, babasi kiziyo, alistirma simdiden kizi diyo..  :k06: merak etme canim, zaman cok cabuk geciyo.. bak benim kizim 20sinde 2 aylik oluyo, halbuki daha dün gibi aklimda test yaptigim günki yasadigim heycan
ezom maşaallah kızına giydirmişsin cici cici elbiseleride  :nazar: :nazar: çok tatlı yerim onu ya minnacık insan nasıl hırpalasın adaşım...  benim eşimde iyiki kızımız oluyor sen oğlan olsada maymuna çevirirsin bu hevesle diyor  :ehi: :ehi: ben aslında kız bebelerin saçlarına bitiyorum cici giydir tokalarla süsle ama el becerimde yok o yönde... bende babişkosu anasından çekmedin kızından çekeceksin onu küçükken yanımda alıp kuaföre götüreceğim çeşit çeşit saç modelleri yaptırıp gezmeye gideceğiz diyorum eşim gülüyor  :ehi: :ehi: sitenin içinde kuaförümüz var ayakaltında ayyyy o günleri görelimde heyecanla bekliyorum  :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

meva sanırım normalde çatı muay 34-38.haftalardamı yoksa 34-36 mıydı ne bettyle geçen konuştum unuttum şimdi  :BangHead: :BangHead: ama en çok 36da yapıyorlar sanırım...

nefesinin kesilmesini bilmiyorumda bende bazen kalbim saniyede 2-3 vuruyor gibi pır pır ediyor o an nefesim kesilir gibi oluyor yada nefesim hırıltılı gibi çıkıyor arkadaşlarıma sordum normal bizde de oldu dediler...inş. zatürreden değildir o kadar üşütmemişsindir hamileliğinde :dontknow:

cano_m

kızlarrr bizim babamız geldi. biz  çıkıyoruz şimdilik. görüşmek üzere öptük hepiniziii kızımlaaa  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

Ezocan84

merak etme canim el becerin olur, bende pek beceriksizim kendi sacima basima gelince ama kizimi süslemekte zorlanmiyorum..

olsun kizlar sayili gün degilmi gecer, yeterki saglikla gecsin.. bak ben 30uncu haftamda dogum yaptim, cok zor birsey ama sükür rabbime geride biraktik o günleri, kizim 3 kilo oldu yenice :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 19:40:21
kızlarrr bizim babamız geldi. biz  çıkıyoruz şimdilik. görüşmek üzere öptük hepiniziii kızımlaaa  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:
:opucuk: :wave: :wave: