2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

cano_m

BEN ELİMDE KAĞIT YAZIYORUM SİZ MARKALARI SÖYLERKENN FAZLA ARAŞTIRMA YAPMADIM ÇÜNKÜ. DAHA 28 HAFTALIĞIM 30. HAFTADAN SONRA LİSTEYE EKLEDİKLERİMİN HEPSİNİ HAZIRLAYAYIM BARİ. BEZ NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ. GERÇİ İLK HANGİNİ KULLANIRSAN ONA ALIŞIR BEBİŞ DİYOLAR AMA

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 17:08:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Kasım , 2011, 16:59:54
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Kasım , 2011, 16:46:02
bende bu hafta hazırlayacağım çantamı bakalım.yıkayacağım yarın hepsini.çünki günüm günümü tutmuyor ağrılarım artmaya basladı.bugün hep midem ağrıdı mesela.midemde duruyor yaramaz çünki
bende hiç hazırlamadım canım bebeğimin kıyaftlerini yıkasaydım bir ütüleyip yerleştirsem rahatlayacağımda... benim koca tamam diyor kalıyor deterjanım ve kendi eksiklerim var
CANIM ADAMLARA KALSA 2 PARÇA EŞYAYA TAMAM DİYOLAR. BİLMİYOLARKİ NE EKSİK VAR NE GEDİK VAR. HEM AYRICA KADINLARIN EKSİKLERİ ONLARA GÖREDE HİÇ BİTMİYOMUŞ BENİM KOCANIN MEŞHUR LAFI  :k06:
yok sağolsun o uyar bana bebek eşyası alırken ne gerekirse al dedi satıcı ne güzel hiç hayır demiyor diyor eşime çıkınca söyledim aman beni bir daha çıkarmada ne gerekirse al diye yaptım diyor birde fiyatları uygun gelmiş... benimkisi çabuk yoruluyor canım  çarşıda gezmeyi hiç sevmiyor birde soğuk nasıl tırsıyor soğuktan anlatamam onun için diyarbakırdayız desem yeridir... 45 derece sıcağa dayanır kociş...

cano_m

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Kasım , 2011, 17:12:18
Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 17:08:17
bende bu hafta hazırlayacağım çantamı bakalım.yıkayacağım yarın hepsini.çünki günüm günümü tutmuyor ağrılarım artmaya basladı.bugün hep midem ağrıdı mesela.midemde duruyor yaramaz çünki
bende hiç hazırlamadım canım bebeğimin kıyaftlerini yıkasaydım bir ütüleyip yerleştirsem rahatlayacağımda... benim koca tamam diyor kalıyor deterjanım ve kendi eksiklerim var
CANIM ADAMLARA KALSA 2 PARÇA EŞYAYA TAMAM DİYOLAR. BİLMİYOLARKİ NE EKSİK VAR NE GEDİK VAR. HEM AYRICA KADINLARIN EKSİKLERİ ONLARA GÖREDE HİÇ BİTMİYOMUŞ BENİM KOCANIN MEŞHUR LAFI  :k06:
yok sağolsun o uyar bana bebek eşyası alırken ne gerekirse al dedi satıcı ne güzel hiç hayır demiyor diyor eşime çıkınca söyledim aman beni bir daha çıkarmada ne gerekirse al diye yaptım diyor birde fiyatları uygun gelmiş... benimkisi çabuk yoruluyor canım  çarşıda gezmeyi hiç sevmiyor birde soğuk nasıl tırsıyor soğuktan anlatamam onun için diyarbakırdayız desem yeridir... 45 derece sıcağa dayanır kociş...
HAYY MAAŞLAAHH benimkine de soğuk olsun yeter. adam kış demiyo buzlu kola içiyo. ya bebek konusunda geçen gittik 100 tl lik hastane çıkışını aldı ben kızdım daha niye bukadar pahalıya gittin diye de. o fuzuliye karşı sanırım. daha doğrusu bi dediği bi dediğini tutmadığı için anlamadım bende amannnnn  :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 17:10:34
BEN ELİMDE KAĞIT YAZIYORUM SİZ MARKALARI SÖYLERKENN FAZLA ARAŞTIRMA YAPMADIM ÇÜNKÜ. DAHA 28 HAFTALIĞIM 30. HAFTADAN SONRA LİSTEYE EKLEDİKLERİMİN HEPSİNİ HAZIRLAYAYIM BARİ. BEZ NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ. GERÇİ İLK HANGİNİ KULLANIRSAN ONA ALIŞIR BEBİŞ DİYOLAR AMA
canım bebek hangisini severse ona devam ediliyor... pişik yaparsa bezi değiştiriyorlar mesela geçiyor... yeni doğan için prima yada huggies düşünüyorum etrafımdakiler huggies den çok memnun... birde tavsiyeleri var eğer kampanyada görürseniz stok yapın diyorlar ama bebeğe hangisi iyi gelir bilmiyoruz ki doğunca stok yaparız...

xxcansuxx

kızlar bir şey soracağım dün dra sormayı unuttum ilkay sen drunla bu konuyu konuştun mu...affedersiniz ama  ya biz hala ilişkiye devam ediyoruz bu haftalarda sakıncalı mıdır?? son 2 ayım kaldı zararı yada açılmaya sebep olur mu ki  :dontknow: :dontknow:

cano_m

canım ben bi yerde okudum. doktorun aşağıdan baktıktan sonra yasak ya da değil diye bilgi veriyomuş zaten hani çatı muayenesi varya ondan sonra sanırım. ve ayrıca eğer sakıncası  yok derse doktor haftada 2 idealmiş açılmaya da yardımcı oluyomuş. sitenin adını hatırlamıyorum ama annemde onayladı canım. evet haftada 2 iyi dedi ve doğumuda kolaylaştırırmış tabi onların söylediği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 17:23:18
canım ben bi yerde okudum. doktorun aşağıdan baktıktan sonra yasak ya da değil diye bilgi veriyomuş zaten hani çatı muayenesi varya ondan sonra sanırım. ve ayrıca eğer sakıncası  yok derse doktor haftada 2 idealmiş açılmaya da yardımcı oluyomuş. sitenin adını hatırlamıyorum ama annemde onayladı canım. evet haftada 2 iyi dedi ve doğumuda kolaylaştırırmış tabi onların söylediği
açılmaya yardımcı olduğunu bende duydum canımda insan yinede korkuyor açılma erken oluverir diye  :ehi: :ehi: demek daha vaktimiz var daha çatı muay.olmadım  :icon_pale:

cano_m

:D yok canım şimdi ayıp olcak bişi dicem de ondan ne olcakk yani okadarcık şeyyydennn anladın yani. annem de bana böle dmişti de  :toothy10:  :toothy10: sormaa bende tırsıyorum çatı muayenesindenn  :icon_pale:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 17:28:33
:D yok canım şimdi ayıp olcak bişi dicem de ondan ne olcakk yani okadarcık şeyyydennn anladın yani. annem de bana böle dmişti de  :toothy10:  :toothy10: sormaa bende tırsıyorum çatı muayenesindenn  :icon_pale:
eşimle dün konuşuyoruz ben sana güveniyorum sen cesaretlisin senin acı eşiğin yüksek dayanıklısın falan diyor... eskilerden bir açmışız şu olmuştu bu olmuştu derken ben gaza gelmişim demi ya hepsi geldi geçti çatı muay. neymiş ben çatır çatır doğururum dedim  :ehi: :ehi:
korkunun ecele faydası yok sende gaz al adaşım etrafından korku neymiş oluyorsun  :k06: :k06:

KasrıCinan

kızlar bi bakayım demistim bu hacısakire karsıma böyle birsey çıktı  :dontknow: doğruluğu ne kadar acaba
http://ozguranne.blogspot.com/2009/01/hac-akir-matik-arelik-amar-makinesine.html

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

bebek çamaşırları için hangi deterjanı kullanıyorsunuz?

hacı şakir granül matik iyi diye duydum ama çok köpürüyor ve makinayı bozuyormuş

omo baby de sert yapıyormuş
ALINTI KIZLAR BİRİDE BÖYLE YAZMIŞ

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

kızlarrrrrr biz geldik kızımla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
özledik sizi bugün giremedik, anneannedeyiz çünkü...

ben hacı şakirin granül sabununu aldım, etrafımdaki herkes bunu kullanıyordu çok memnunlarda, ben de çok memnun kaldım, hem misssssss gibi kokuyor  :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Kasım , 2011, 17:35:35
Alıntı yapılan: cano_m - 15 Kasım , 2011, 17:28:33
eşimle dün konuşuyoruz ben sana güveniyorum sen cesaretlisin senin acı eşiğin yüksek dayanıklısın falan diyor... eskilerden bir açmışız şu olmuştu bu olmuştu derken ben gaza gelmişim demi ya hepsi geldi geçti çatı muay. neymiş ben çatır çatır doğururum dedim  :ehi: :ehi:
korkunun ecele faydası yok sende gaz al adaşım etrafından korku neymiş oluyorsun  :k06: :k06:
KISLAAAR ÇATI MUAYNESİ KORKULACAK BİRSEY DEĞİİL
BAKIN BU ADRESE BELKİ GÖRMÜSSÜNÜZDÜR
http://www.e-annebebek.com/cati-muayenesi-agrili-mi.html

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Kasım , 2011, 17:42:55

ben hacı şakirin granül sabununu aldım, etrafımdaki herkes bunu kullanıyordu çok memnunlarda, ben de çok memnun kaldım, hem misssssss gibi kokuyor  :love9: :love9: :love9:
HOŞGELDİN CANIM AKLIM SENDEYDİ BUGÜN.CANIM ÇOK KÖPÜRÜYORMUŞ DOĞRUMU.MAKİNAYA ZARIRI OLUYORMUKİ HAKKATEN.KİLOSU 25 MİLYON DEDİ BANA ANNEMİN ARKADASI.SEN KAÇA ALDIN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Kasım , 2011, 17:42:55

hgeldiniz canım bende hep bakındım sana yoktun bildim kapıcı geziyor kızıyla dedim  :k06: :k06:
bende hacışakir alacağım ama betty 2 çeşit ambalajlı var farklarını bulamadım... birisi beyaz poşette lavantalı diğeride pembemsi pakette oda lavantalı... seninki hangisinden :dontknow: