2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Kasım , 2011, 12:59:41
evet cnm işimle alakalı grafikerlk yapıyorumda onun kursu kendimi geliştirmek için katıldım yarın bitiyor cok sükür cnm bnm
oooo çok güzel yarın bitmeside neyse dinlenirsin bundan sonra bol bol gerçi önümüz bayram akraba ziyaretlerinizde olur... bende şöyle bir temizlik yapacağımda hiç canım istemiyor kasığımda ince ince ağrı var ... tatlı yapacağım aklıma birşey gelmiyor ne yapsam  :dontknow:

HASRET!M S@N@

cnm ben bayramda cok gezmeyi düşünmüyorum evde dinlenicem sende kolay bir tatlı yap yorma kendini

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Kasım , 2011, 13:05:14
cnm ben bayramda cok gezmeyi düşünmüyorum evde dinlenicem sende kolay bir tatlı yap yorma kendini
dinlen canım dinlen en iyisi zaten... Allahdan bizde gurbetteyiz kimse yok burda arkadaşlarımız dışında gerçi çok ama denk gelmez eşlerin evde oldukları zamn öyle oluncada çok gezmeyiz diyorum ya :dontknow: ramazan bayramında k.validelerdeydik gezmekten misafir ağırlamaktan çok yorulmuştum... herkesin kendi evi ohhh  :suclu: :suclu:

xxcansuxx

selam kızlar nerdesiniz  artık buraya kimse uğramıyor mu  :dontknow: :dontknow:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Kasım , 2011, 20:42:07

a.s. canancım, nasılsın? ben bugün uğrayamadım hiç foruma, daha doğrusu çokk keyifsizdim yine, yattım durdum öyle bütün gün...
sen nasılsın kızınla?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Kasım , 2011, 20:47:14

a.s. canancım, nasılsın? ben bugün uğrayamadım hiç foruma, daha doğrusu çokk keyifsizdim yine, yattım durdum öyle bütün gün...
sen nasılsın kızınla?
benimde canım sıkılıyor saatler geçmiyor kızım iyi sanırım 2 gündür çok tepiklemiyor... senin canın mı sıkkın yoksa hastalık mı... eşinle hallettin mi iyi misiniz

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Kasım , 2011, 21:02:08
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Kasım , 2011, 20:53:33
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Kasım , 2011, 20:47:14

sen nasılsın kızınla?
benimde canım sıkılıyor saatler geçmiyor kızım iyi sanırım 2 gündür çok tepiklemiyor... senin canın mı sıkkın yoksa hastalık mı... eşinle hallettin mi iyi misiniz

yok canım çok şükür iyiyim ama halledemedik maalesef, çok canım sıkkın... dün konuşamadık zaten, kaynanamlar yukarı oturmaya çıktı eşim gelir gelmez, daha sofraya oturmamıştık  :cildir: sonra eşim onlar gittikten sonra hemen uyudu kanepede...
sabah yine bana seslenmeden saat 7 gibi gidiyordu, o kadar dolmuşum ki artık, ağlayarak uyandım ve yanına gittim, konuşmaya çalıştım ama çok acil çıkması gerekiyormuş, o yüzden çıktı gitti... sabahtan beri gözlerim dolu dolu  :y25: yani hazmedemediğim naptığımı bilmemem  :y25: valla şuan sana yazarken bile dökülüyor gözyaşlarım :y25:
canımsın ya üzülme offf ya neden böyle yapıyor ki... ayyy maşaallahın var senin ben dayanamaz bir sürü laf sayardım sanırım... 5 dk dinleseydi seni  ya sen ağlarken bırakıp işe mi gitti  :icon_scratch: :caca: evde değil mi bu akşam oturt karşına konuş bu kadarda olmazki birde sebep yok söylesede sende açıklamanı yapsan neymiş suçun bilsen... kıyama ama ağlama kızını düşün  :opucuk:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Kasım , 2011, 11:45:46
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 02 Kasım , 2011, 15:14:41
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Kasım , 2011, 08:27:54
kızlar bugun kontrolum var bakalım drum safaklar ıcın kesın bısey dıyecek mı  ::) bırde catı muayenesı olacaksam ona gore bellı olur dogum seklım  :-ooo ınsallah ıyı haberlerle gelırım   :amin:
bu arada sumeyradan haber olursa yazarsınız kızlar
hepınızı optum  :opucuk: :wave:

seninde çok az kalmış canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin çatı muaynesi bu haftada yaparlarmı bilmiyorum 36 dan sonra yapıyolar biliyoruum ama ultrosondada az çok belli oluyor doğum şekli inşallah hakkında hayırlısı olur...
evet az kaldı canım ama su bıtmek bılyen agrılarım olmasa ne guzel olacaktı  :amin: zeynepcım senın dedıgın gıbı 36 dan sonra bakacak doktorum daha dogru karar vermek ıcın su an bebek kucuk baksak nolucak dedı  :k06: ultrasondan normal gozukuyor canım hayırlısı olsun ıns hepımız ıcın  :amin: sen nasıl gecıyor hamılelıgın

ben süper ötesi diyebilirdim aslında ama taakiii 2 gece öncesine kadar:)
çok müthiş bir sancıyla gecenin bir yarısı uyandım ve hala o sancının sarsıntısını
yaşar gibiyim ama yinede bunada çok çok şükür tekrarını yaşıcam diye çok
korktum ama şimdilik sukunetteyiz:))ama onun dışında çok şükür iyi bir dönem geçirdim canım

senin ne tür ağrıların var canım üstte yazmışsın..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım benım agrım sag tarafımda bobrekle sırtımın arka kısmındab belıme vuruyor nefessız bırakıyor  :y25: 3 gun boyunca devam edıyor bu bende yaklasık uc aydır var bır suru test yaptırdım tek sebep bebek kafasını dayamıs asagıda bır yere bobrekde buyume olmus onun bu kadar buyuk agrı olusuyor  :'( dun gece aglamaktan gozlerım kuculdu  :crybaby2: annemde caresız bısey yapamıyorr dua okuyup durdu sıcak ıyı gelıyor masaj yapıuyorum ılla cektırıp sonra gececek  :cildir: allah hepımıze sıfa versın canım  :amin: bır daha gostermesın  :amin:

Balböceği

Hayirlisi ile bi kurtulsaydim sibosum  :amin: ama erken gelecek diyor icimden bir hic  ::)

zeynep-sena

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Kasım , 2011, 23:54:10
canım benım agrım sag tarafımda bobrekle sırtımın arka kısmındab belıme vuruyor nefessız bırakıyor  :y25: 3 gun boyunca devam edıyor bu bende yaklasık uc aydır var bır suru test yaptırdım tek sebep bebek kafasını dayamıs asagıda bır yere bobrekde buyume olmus onun bu kadar buyuk agrı olusuyor  :'( dun gece aglamaktan gozlerım kuculdu  :crybaby2: annemde caresız bısey yapamıyorr dua okuyup durdu sıcak ıyı gelıyor masaj yapıuyorum ılla cektırıp sonra gececek  :cildir: allah hepımıze sıfa versın canım  :amin: bır daha gostermesın  :amin:

oyyyy canım az kalmış ama 1-1.5 ay daha dişini sıkman gerekecek sanırım inşallah bebişin bu konuda çok üzmez seni benim son bir haftadır sol göğsümün altına giren bir sancı vardı hoş hala varda:) ama çok şiddetliydi sırtıma kalbime vuruyor geçene kadar maffediyodu dr magnezyum verdi ağrı kesici kullan çok zor durumda kaldığın zamanlar dedi gerçektende magnezyum rahatlattı biraz o şiddeti yok en azından çekileblecek kadar ağrısı sana bu tarz herhangi bişey vermedimi canım belki birazda olsa rahatlatırdı ..

zeynep-sena

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Kasım , 2011, 00:03:11
Hayirlisi ile bi kurtulsaydim sibosum  :amin: ama erken gelecek diyor icimden bir hic  ::)

balböceği senin isminide öğrenebilirmiyim canım:)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

amınnn canımm  :opucuk: allah razı olsun  :amin: doktora sordum erken belırtı yok dedı belkı bır ay sonra olabılır aralıgın ılk haftası gıbı gelıyor banada  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 04 Kasım , 2011, 00:05:51

balböceği senin isminide öğrenebilirmiyim canım:)
eda  :)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 04 Kasım , 2011, 00:04:42
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Kasım , 2011, 23:54:10

oyyyy canım az kalmış ama 1-1.5 ay daha dişini sıkman gerekecek sanırım inşallah bebişin bu konuda çok üzmez seni benim son bir haftadır sol göğsümün altına giren bir sancı vardı hoş hala varda:) ama çok şiddetliydi sırtıma kalbime vuruyor geçene kadar maffediyodu dr magnezyum verdi ağrı kesici kullan çok zor durumda kaldığın zamanlar dedi gerçektende magnezyum rahatlattı biraz o şiddeti yok en azından çekileblecek kadar ağrısı sana bu tarz herhangi bişey vermedimi canım belki birazda olsa rahatlatırdı ..
amınn canımmm  :opucuk:  cok gecmıs olsun canım banada magnezyıum verdı ellerım kılıtlenıyor parmaklarım acılmıyor ozellıkle gece olunca gunde ıkı kere kullanacam artık