2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 12:50:12
bizde oğluşumla sağlık ocağına gideceğiz.aylık izlenimiz var bugün.bakalım annsi kaç kilo olmuş.bu ay kaç kilo almış
masallah demet teyzesi tam formunda 1 buçuk kilo almıs.
bebeğim senin annen çom yiyor sanırm çok obur çok kilo alıyor artık ;D ;D

canım ben de gittim aylık kontole sağlıkocağına, demir ilacımı falan yazdırdım...
kasımda bir daha gitcez bakalım nolcak...

canım aslında ben daha fazla almışımdır diyordum ama sonra düşününce sebebini çözdüm, daha hareketliyim buaralar ve azar azar sık sık yiyorum mecburen, çok yediğim zaman karnım taş gibi oluyor, midem bi tuhaf oluyor, oyüzden çok doldurmuyoru midemi, mesela yemeğe oturuyorum ya ilk önce çorba salata, kalkıyorum masan, namazımı falan kılıyorum (özllikle akşamları) sonra eşim gelince onunlada ana yemeğimi yiyorum. sanırım bu yüzden fazla kiloı almadım...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Ekim , 2011, 12:56:14
tamam cnm kalp atıslarını duyuyumda sonra giderim simdi hala korkuyorum

keseyi gördükten sonra da yaptırabilirsin kaydını canım, ben öyle yaptırmıştım...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 12:53:53
aa niye öyleki.düzelir belki son zamanlarda tamamlar canım ya.koca kafalı seniii benim yiğenime de öyle dediler koca kafalı diye.gayet normal doğdu

valla bilmiyorum ki sordum ben de niye öyle diye, biraz başı büyük dedi  :dontknow:
eşimde koca kafalı benim, belki babasına çekmiştir  :k06: :k06:

KasrıCinan

bis yarın sabah erkenden anneanneye gideceğiz yuppiiiii. hatta bu geceden un kurabiyesi ve pohça yapıp götüreceğim yarın.misafirlere çesit olsun diye,.boğazım öttü yine. :hungry: :hungry: :hungry:
ben randevumu bu cumartesiye istemistim ama kadın vermedi 29 ekim izinle doktor dedi.bende kararsız kaldım.artık 28ine cumaya aldım saat 1 buçuğa randevuyu,esim gelemeecekti o yüzden.ama dün geldi.bize cuma yarım gün öğleden sonra tatilmis bayram olduğu için dedi.kafam karıstı simdi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: e benim randevu yinemi iptal olacak izinli olsa randevuyu cumaya vermezdi demi kadın ya :icon_scratch: :icon_scratch:.ama cumartesi izinli deyip cumaya verdi. :icon_scratch: yarın arayıp sorayım en iyisi.eğer iptal olmazsa esimde gelecek yuppi.2 aydır göremiyordu.yine gelemezse 3 ay olacak

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Ekim , 2011, 12:56:14
tamam cnm kalp atıslarını duyuyumda sonra giderim simdi hala korkuyorum
korkma tatlım ya.birsey olmaz insallah.ama dediğin gibi kalp atısını duy ondan sonra git kayıt yaptır.ben ilkinde yaptırmamıstım.2 ay sonra beni aradılar.sanırım hamilesiniz diye nerden öğrendilerse.dediler gelip kaydınızı yaptırın diye.ve işin kötüsü benim cevabım ben yeni kürtaj oldum hamile değilim artık diye.hemsire telde o kadar kötü olmustukii ne diyeceğini sasırmıstı :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 13:00:33
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 12:53:53
aa niye öyleki.düzelir belki son zamanlarda tamamlar canım ya.koca kafalı seniii benim yiğenime de öyle dediler koca kafalı diye.gayet normal doğdu

valla bilmiyorum ki sordum ben de niye öyle diye, biraz başı büyük dedi  :dontknow:
eşimde koca kafalı benim, belki babasına çekmiştir  :k06: :k06:
babasına çekmis benim prensesim o zaman annesi.olsun sağlığı iyi olsunda varsın azıcık büyük kafalı olsun

KasrıCinan

kuşuum sen 30+3 normal ay hesabına göre 8.aydasın yani 1 ay 10 gün falan kalıyor ayyy çok az kaldı.
bende 29+2  7 buçuk aylık.banada 1 ay 20 gün filan kalıyor

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 13:00:43
bis yarın sabah erkenden anneanneye gideceğiz yuppiiiii. hatta bu geceden un kurabiyesi ve pohça yapıp götüreceğim yarın.misafirlere çesit olsun diye,.boğazım öttü yine. :hungry: :hungry: :hungry:
ben randevumu bu cumartesiye istemistim ama kadın vermedi 29 ekim izinle doktor dedi.bende kararsız kaldım.artık 28ine cumaya aldım saat 1 buçuğa randevuyu,esim gelemeecekti o yüzden.ama dün geldi.bize cuma yarım gün öğleden sonra tatilmis bayram olduğu için dedi.kafam karıstı simdi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: e benim randevu yinemi iptal olacak izinli olsa randevuyu cumaya vermezdi demi kadın ya :icon_scratch: :icon_scratch:.ama cumartesi izinli deyip cumaya verdi. :icon_scratch: yarın arayıp sorayım en iyisi.eğer iptal olmazsa esimde gelecek yuppi.2 aydır göremiyordu.yine gelemezse 3 ay olacak

ohh ohhh afiyet olsun şimdiden tatlım, ne güzel anneanneye gidiyorsunuz demek, misafirlerle ne güzel de zaman geçir şimdi  :opucuk:
canım yok bence cuma gününe randevu vermezdi kadın tatil olmuş olsaydı ki devlet daireleri dışında her yer açık olacak o gün, hastanede özel olduğundan çalışırlar. 29 ekim günü çalışmazlar resmi tatil olduğundan... ay çok sevindim inşallah eşin de görebilir paşayı, babalar görünce çok mutlu oluyorlar, sabah bizimki çok keyifliydi, dr.dan kızının iyi olduğunu görünce duyunca  daha bir iyi oluyorlar  :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 13:09:41

ohh ohhh afiyet olsun şimdiden tatlım, ne güzel anneanneye gidiyorsunuz demek, misafirlerle ne güzel de zaman geçir şimdi  :opucuk:
canım yok bence cuma gününe randevu vermezdi kadın tatil olmuş olsaydı ki devlet daireleri dışında her yer açık olacak o gün, hastanede özel olduğundan çalışırlar. 29 ekim günü çalışmazlar resmi tatil olduğundan... ay çok sevindim inşallah eşin de görebilir paşayı, babalar görünce çok mutlu oluyorlar, sabah bizimki çok keyifliydi, dr.dan kızının iyi olduğunu görünce duyunca  daha bir iyi oluyorlar  :love9: :love9: :love9:
evet canım  insallah dediğin gibidir.insallah yetisir esim.12 de çıksa 1 saat yol sürüyor gelesiye 13,30 olur sanırım.acaba hemen girmesemmi randevuya esim gelincemi kayıt yaptırsam.kayıt yaptırınca vaktinde alıyorlar genelde.bide yarım saat filan geç gelirse eşim üfff :y25: :y25:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 13:09:34
kuşuum sen 30+3 normal ay hesabına göre 8.aydasın yani 1 ay 10 gün falan kalıyor ayyy çok az kaldı.

ay hesabına göre öyle olması lazım amma tutmuyor ya ay hesabı tatlım, benim 67 günüm var işte, senin de 75...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 13:12:40

ay hesabına göre öyle olması lazım amma tutmuyor ya ay hesabı tatlım, benim 67 günüm var işte, senin de 75...
üfff evet ya ay hesabı olsa ne güzel olacak.ama uzman tvdeki doktor bile böyle hesap yapıyor.
8.aya mesela 28 ila 32,haftalar arası diyor.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 13:12:13
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 13:09:41

evet canım  insallah dediğin gibidir.insallah yetisir esim.12 de çıksa 1 saat yol sürüyor gelesiye 13,30 olur sanırım.acaba hemen girmesemmi randevuya esim gelincemi kayıt yaptırsam.kayıt yaptırınca vaktinde alıyorlar genelde.bide yarım saat filan geç gelirse eşim üfff :y25: :y25:

dur bakalım canım şimdiden stres yapma, eşin yola çıktığı zaman konuşursunuz zaten, ona göre ya beklersin eşini ya da kaydını yaptırısın  :opucuk: yarım saat geç görürsün belki ama eşinle görürsün işte boşver sıkma kendini şimdiden  :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 13:14:26

üfff evet ya ay hesabı olsa ne güzel olacak.ama uzman tvdeki doktor bile böyle hesap yapıyor.

evet canım herkes de kaç aylık diye soruyor, bir tuhaf oluyor insan  :ehi: 7 mi desem 7,5 mu yoksa 8 oldummu acaba diye  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

:ehi: :k06: tamam tatlım ya ona göre kaynanamı götüreceğim.eğer eşimi ayarlayabilirsem kaynanam gelemiz yoksa yanımda oda gelecek.bu sefer sıra onda.iki seferdir annemle gidiyorum.esim gelmeyecek diye onunla gidecektim.simdi gideriz onunla esim yetisir kaynanam giremez çok üzülür valla.doktor 3 kisi almıyor odaya

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 13:16:48
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 13:14:26

evet canım herkes de kaç aylık diye soruyor, bir tuhaf oluyor insan  :ehi: 7 mi desem 7,5 mu yoksa 8 oldummu acaba diye  :ehi: :ehi:
hiç sorma yaa :ehi: :ehi: :ehi: e ne diyorsun sen.görünüsta 1buçuk ayın var senin.yani 8aylık oluyor.9 ay 10 gün olunca.ama bu sefer millet e senin günün doldu deyip bakip durmasınlar ağzımıza hani bir buçuk 2 ay kalmıstı filan diye, :ehi: :ehi: