2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

ne güzel olmuş, hem fazla fazla kalmış olursun eskişehirde, hem de annene doyarsın... gerçi onlara doyulmaz da  :love9:

canım başımı tutamıyorum, ben çıkayım yavaştan, anneme gidince de konuşuruz, bugün yarın ordayım inşallah... onlarda biraz dinlenirim, akşama doğru girerim yine  :opucuk: Allaha emanet ol kuzucuğunla  :opucuk: öpüyoruz sizi  :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ekim , 2011, 13:02:28
ne güzel olmuş, hem fazla fazla kalmış olursun eskişehirde, hem de annene doyarsın... gerçi onlara doyulmaz da  :love9:

canım başımı tutamıyorum, ben çıkayım yavaştan, anneme gidince de konuşuruz, bugün yarın ordayım inşallah... onlarda biraz dinlenirim, akşama doğru girerim yine  :opucuk: Allaha emanet ol kuzucuğunla  :opucuk: öpüyoruz sizi  :wave:
tamam bitanesi.güle güle.benimde yemek yapmam lazım zaten.ALLAHA emanet olun.anneciğine benden de slm söyle. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 13:05:28
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ekim , 2011, 13:02:28

tamam bitanesi.güle güle.benimde yemek yapmam lazım zaten.ALLAHA emanet olun.anneciğine benden de slm söyle. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

a.s. canım, sana da kolay gelsin  :opucuk: :wave: :wave:

xxcansuxx

kızlar selam nasılsınız biz sizi çok özledik kızımla  :opucuk:

xxcansuxx

yetişemedik çıkmışsınız  :k06: :k06: neyse sonra görüşürüz artık Allah a emanet olun  :amin:

MEVABERRA

slm 30. haftasına başlayanlar nasılsınız? bu gece hiç uyumadım genelde dönmekten ve koca göbeğimi bir rahata erdirememekten şikayetçiyim.. ha bide sol kolumda uyuşma başladı ,mide yanmalarını saymıyorum bile ve tabiki doğuma dair endişelerimi..

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 24 Ekim , 2011, 14:54:25
slm 30. haftasına başlayanlar nasılsınız? bu gece hiç uyumadım genelde dönmekten ve koca göbeğimi bir rahata erdirememekten şikayetçiyim.. ha bide sol kolumda uyuşma başladı ,mide yanmalarını saymıyorum bile ve tabiki doğuma dair endişelerimi..

MRB CANIM 30. HAFTAMA DAHA ÇOK VAR AMA BENDE MİD EYANMALARINDAN ÇOOOOOOK ŞİKAYETÇİYİM GECELERİDE ÇOK FAZLA UYANIYORUM :(

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 13:12:17
hosgeldiniz tatlım.nasılsınız bakalım kızınla.gezdin geldin ne güzel :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 19:52:34
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 13:12:17
hosgeldiniz tatlım.nasılsınız bakalım kızınla.gezdin geldin ne güzel :opucuk:
hastayım canım ya boğazım ağrıyor,her yerim kırılıyor... ama kızım iyi sanırım  :nazar: sabah bir uyandım nefes alamıyordum burnum tıkalı boğazım şiş halde  :sad1:
kayınvalidede kaldık 2 gün gelmeden akşamda annemleri gördüm gezemedik öyle arabanın işleri uzun sürdü eşim hep dışardaydı  :'(

KasrıCinan

hımm geçmiş olsun allah şifa versin canım :amin: :amin:
olsun yine azda olsa görmüşsün bak :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 20:01:58
sağol canım aminnn inş. geçer ya bende de faranjit var k.valide yemeklere basmış acıyı boğazım ondan oldu kırgınlıkta klima çarpmasından havalarda dengesiz inş. fazla ilerlemez  :amin:
öyle gördüm ya... annem kızıma cicilerini gönderdi sümeyram ayyy ya çok az kaldı meleklerimizin gelmesine çok şükür bu günlerimize  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 20:07:55
sağol canım aminnn inş. geçer ya bende de faranjit var k.valide yemeklere basmış acıyı boğazım ondan oldu kırgınlıkta klima çarpmasından havalarda dengesiz inş. fazla ilerlemez  :amin:
öyle gördüm ya... annem kızıma cicilerini gönderdi sümeyram ayyy ya çok az kaldı meleklerimizin gelmesine çok şükür bu günlerimize  :amin:
:toothy10: :toothy10: gelin yemesin diye doldurmuş acıyı anlaşılan :k06: :k06: oh açtınız klimayııda iyice hasta oldun sen he :caca: insallah ilerlemez hemen geçer tatlım.evett çok az kaldı.hani yükle bakalım cicişlerine :love9: :love9: :love9: :love9: 8.aya girdik bile.ne heyecanlı. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 20:12:14
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 20:07:55
:toothy10: :toothy10: gelin yemesin diye doldurmuş acıyı anlaşılan :k06: :k06: oh açtınız klimayııda iyice hasta oldun sen he :caca: insallah ilerlemez hemen geçer tatlım.evett çok az kaldı.hani yükle bakalım cicişlerine :love9: :love9: :love9: :love9: 8.aya girdik bile.ne heyecanlı. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ayyy bilmiyorum ya neden bastı o kadar acıyı... zaten diyet miyet yalan oldu resmen aç bi aç gezdik  :caca: canım ya en yakın zmanda çekip yükleyeyim örgüleri var mesela çok tatlılar  :love9: :love9:
senin bu hafta kontrolün mü var

KasrıCinan

benim kaynanamda acı çok katar sever acı yemekleri.bende yiyemem.kızarım bazen artık eskisi acı katmıyor yiyebiliyorum.e senin yüzünden katmıyorum diyor :ehi: :ehi: mahrum kaldı acıdan yazık,.ama alıstırdı alıs diye diye.tamam canım yükleynce bakarız eminim çok güzellerdir.evet bu hafta kontrolüm var canım 3  gün önce oldu biraz

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 20:22:55
benim kaynanamda acı çok katar sever acı yemekleri.bende yiyemem.kızarım bazen artık eskisi acı katmıyor yiyebiliyorum.e senin yüzünden katmıyorum diyor :ehi: :ehi: mahrum kaldı acıdan yazık,.ama alıstırdı alıs diye diye.tamam canım yükleynce bakarız eminim çok güzellerdir.evet bu hafta kontrolüm var canım 3  gün önce oldu biraz
haydi bakalım güzel haberlerle gel... bakalım oğlun kaç grm olmuş annesi :nazar: :love9:
benimkide acı koyuyor ama k.peder bile kızıyor onda da yine koyup fazla kaçırmışım diyor anlamadım gitti  :k06: