2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:05:23
ufff kızlar karnım çok .üyüdü sığışamıyorum şuan ovup duruyorum karnımı.meyve yedim iyice küp gibi oldum.artık yatmadan duramıyorum oturamıyorum eskisi gibi. :-ooo :-ooo

canım valla ben de ovalıyorum bir yandan karnımı, 1 saattir ayaktaydım kasıldı karnım, yarı oturur pozisyondayım...
napcaz önümüzdeki haftalarda bilmem artık  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:07:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:05:57
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:05:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:03:51
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:00:02
hu huuu, tatlım aldım kokunu bakkk  :ehi: :ehi: :ehi:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: güzel kokarım ben :ehi: :ehi:

hem de missssler gibi maşallahhhh  :opucuk: :opucuk: :love9:
:opucuk: :opucuk: oyy sen ne tatlı bişiiisin öyleeeee :opucuk: :opucuk:

hmmm ozaman kocaman kocaman kucaklıyoruz biz sizi kızımla  :love9: bahaneyle kızım da oğluşuna sarılır  :k06: :ehi:
:ehi: :opucuk: oyy oğlum kocaman açtı kollarını valla. :ehi: :ehi: pek hosuna gitti bu durum.seviyoruz biz sizi ya :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:09:43
ufff kızlar karnım çok .üyüdü sığışamıyorum şuan ovup duruyorum karnımı.meyve yedim iyice küp gibi oldum.artık yatmadan duramıyorum oturamıyorum eskisi gibi. :-ooo :-ooo

canım valla ben de ovalıyorum bir yandan karnımı, 1 saattir ayaktaydım kasıldı karnım, yarı oturur pozisyondayım...
:toothy10: :toothy10: ben bizi inan dü şü ne mi yo um.bi hamile olan biziz sanırım.aynaen esime diyorum oturamıyorum karnım acıyor ağır geliyor diye.e kakl ordan yat diyor.ama hala burdayım.tam çıkcaktım seni görünce dedim az daha durayum. :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ekim , 2011, 20:07:01
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:03:24
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ekim , 2011, 20:01:00
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bende deldim

hoşgeldin canım nasılsın? nasıl gidiyor hamişik? sıkıntı yoktur inşallah...

güzel gidiyor cnm biraz psikolojimizi bozuyor arada acaip oluyorum ama sonra allaha dua ediyorum geçiyor senin nasıl gidiyor güzel kızın nasıl

canım bizimde oluyor gelgit lerimiz, bir gün gülüyorsam ertesi gün ağlıyorum, dengesizleştim iyice bende...
biz de iyiyiz çok şükür canım, iyi gidiyor, artık 30. haftayım daha yoğun hissediyorum bazı şeyleri, mesela daha fazla heyecanlıyım artık, sabırsızlanıyorumm  :love9: :love9: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:09:49
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:07:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:05:57
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:05:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:03:51
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:00:02
hu huuu, tatlım aldım kokunu bakkk  :ehi: :ehi: :ehi:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: güzel kokarım ben :ehi: :ehi:

hem de missssler gibi maşallahhhh  :opucuk: :opucuk: :love9:
:opucuk: :opucuk: oyy sen ne tatlı bişiiisin öyleeeee :opucuk: :opucuk:

hmmm ozaman kocaman kocaman kucaklıyoruz biz sizi kızımla  :love9: bahaneyle kızım da oğluşuna sarılır  :k06: :ehi:
:ehi: :opucuk: oyy oğlum kocaman açtı kollarını valla. :ehi: :ehi: pek hosuna gitti bu durum.seviyoruz biz sizi ya :love9: :love9: :love9:

biz de sizi seviyoruz hem de çokkkk  :love9: :love9: duygular karşılıklı canım benim  :opucuk:

KasrıCinan

size göbisimi gösteriyimmi.nazlım sen en son halimi gönmüsmüydün canım

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:11:38
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:09:43

:toothy10: :toothy10: ben bizi inan dü şü ne mi yo um.bi hamile olan biziz sanırım.aynaen esime diyorum oturamıyorum karnım acıyor ağır geliyor diye.e kakl ordan yat diyor.ama hala burdayım.tam çıkcaktım seni görünce dedim az daha durayum. :ehi: :ehi:

canım kıyamam ben sana yaa  :opucuk: hadi çık ozaman canım, uzan biraz, öyle oturulur mu tatlım...
hadi uzan, oturarak sıkıştırma damadımı  :caca: :caca:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:16:42

ayy göstersene canım yaa, büyümüştür iyice artık...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:18:17
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:16:42

ayy göstersene canım yaa, büyümüştür iyice artık...
tamam göstereyim birazdan çıkarım. :ehi:

KasrıCinan

:toothy10: :toothy10: bu göbek bile ağır geliyor şimdiden yaff mideme bastırıyor kuzum

<<<betty>>>

ayyy canım maşallah tam erkek göbeği  :nazar: :nazar: :nazar:
top gibi önünde, çok güzel yaa  :nazar:
ben hep böyle top gibi göbüşlere özenirdim, bana kısmet olmadı benimki baya yayvan bişey çünkü  :ehi: :ehi: :ehi:
ama maşallah sen ve oğluşun çok tatlısınız yaa  :love9: Allah nazarlardan saklasın sizi  :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:30:14
:toothy10: :toothy10: bu göbek bile ağır geliyor şimdiden yaff mideme bastırıyor kuzum

napalım artık, yattığımız yerden kalkmayız bizde  :ehi: :ehi: :ehi:
zaten kış da geliyor, iyice yayılırız artık hareket edemiyoruz diye  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:32:41
ben hep böyle top gibi göbüşlere özenirdim, bana kısmet olmadı benimki baya yayvan bişey çünkü  :ehi: :ehi: :ehi:
ama maşallah sen ve oğluşun çok tatlısınız yaa  :love9: Allah nazarlardan saklasın sizi  :nazar:
AMİN TATLIM.seninde ikinciye nasip olur artık.bende böyle göbis hiiç hayal etmemiştim kız göbeği yayvan olarak düşündüm hep.ama erkeklerin havası iste.ben burdayım diyor resmen.kızlar kibar yanlara yanlara dikkat cekmiyorlar :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:37:21
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:30:14

napalım artık, yattığımız yerden kalkmayız bizde  :ehi: :ehi: :ehi:
zaten kış da geliyor, iyice yayılırız artık hareket edemiyoruz diye  :ehi: :ehi: :ehi:
iyice hamişliğin tadını çıkarırız bizde yan gel yat ooohh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:37:40
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:32:41
AMİN TATLIM.seninde ikinciye nasip olur artık.bende böyle göbis hiiç hayal etmemiştim kız göbeği yayvan olarak düşündüm hep.ama erkeklerin havası iste.ben burdayım diyor resmen.kızlar kibar yanlara yanlara dikkat cekmiyorlar :ehi: :ehi:

inşallah kuzum bakalım kısmetimizde varsa yaşarım bende  :amin: sen de ikinci de yayvan göbüş sahibi olursun inşallah  :amin:
hakikaten erkek göbüşleri havalı oluyor yaa, maşallah sizee  :nazar: yirim sizi ben yirimmmmm  :opucuk: