2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 13:19:22
abimin işyerinde bi ablası 38de sanırım erken doğum yüzünden hastaneye yatmıs 3 gün durmus engellemisler doğumu.simdide 9 10 günü varmıs.erken doğum moda haline geliyor sanırım aceleci bıdıklar

ay evet yaa, çok duyuyoruz böyle... hakikaten içerde kalmak istemiyorlar kuzucuklar... sağlılı olsunlar da inşallah hayırlısı artık...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 13:20:55
oyy bırakta sevinsin ya.nasıl seviniyordur kimbilir.bak şimdi demekki senin kız gerçekten babacı olacak.doğduğunda anlarsın tatlım.onun kucağına gidip susarsa hiiç şaşma.sana da gün doğan döner uyursun :ehi: :ehi: :ehi: :k06:

hehehe inşallah  :laughing7: satarım babasına al uyut bakalım huzur kaynağı seni diye  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 13:25:13
amin tatlım.hadi tatlım acıktın iyice.karnın doyur gel bari.bak ben 2.ye acıkacağım simdi :laughing7:

tamam canım, zaten kafam da iyice ağırlaştı... bi banyoya gireyim, kendime geleyim...
karnımızı da doyuralım... konuşuruz yine tatlım, öpüyoruz sizi kızımla  :opucuk:
Allaha emanet olun  :wave: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 13:29:07
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 13:25:13
amin tatlım.hadi tatlım acıktın iyice.karnın doyur gel bari.bak ben 2.ye acıkacağım simdi :laughing7:

tamam canım, zaten kafam da iyice ağırlaştı... bi banyoya gireyim, kendime geleyim...
karnımızı da doyuralım... konuşuruz yine tatlım, öpüyoruz sizi kızımla  :opucuk:
Allaha emanet olun  :wave: :wave:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: bizde çok öptük.memnun kaldık öpücüklerinizden özellikle oğlum öyle diyor :toothy10: :ehi: :wave: :wave: :wave: :wave: güle güle afiyet bal şeker olsun

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

KasrıCinan

ufff kızlar karnım çok .üyüdü sığışamıyorum şuan ovup duruyorum karnımı.meyve yedim iyice küp gibi oldum.artık yatmadan duramıyorum oturamıyorum eskisi gibi. :-ooo :-ooo

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:03:24
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ekim , 2011, 20:01:00
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bende deldim

hoşgeldin canım nasılsın? nasıl gidiyor hamişik? sıkıntı yoktur inşallah...

güzel gidiyor cnm biraz psikolojimizi bozuyor arada acaip oluyorum ama sonra allaha dua ediyorum geçiyor senin nasıl gidiyor güzel kızın nasıl

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:05:57
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:05:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:03:51
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:00:02
hu huuu, tatlım aldım kokunu bakkk  :ehi: :ehi: :ehi:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: güzel kokarım ben :ehi: :ehi:

hem de missssler gibi maşallahhhh  :opucuk: :opucuk: :love9:
:opucuk: :opucuk: oyy sen ne tatlı bişiiisin öyleeeee :opucuk: :opucuk:

hmmm ozaman kocaman kocaman kucaklıyoruz biz sizi kızımla  :love9: bahaneyle kızım da oğluşuna sarılır  :k06: :ehi: