2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 20 Ekim , 2011, 20:34:50
İnşaallah gülüm öyle olur hangi beşiği ve arabayı beğendin ?
canım resmi var göstereyim sadece model olarak böyle olacak olursa

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

böyle taşıma çantalı araba aldırırsam anakucağı almayacağım onun yerine sepet beşik düşünüyorum şöyle pembiş pembiş
    Bu beşik modelini görmüştüm markası neydi ? Hatta bu modeli önerdi satıcı ama çekmeceleri çiçekli diye bunu beğendim Ben babyhope un beşiğini beğendim.

KasrıCinan

tatlım siteden bi arkadas aradı cevap yazamadım yaa kusura bakma oldumu

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

canın bebek arabasını pusetli alırsan ayrıyetten ana kucağı alamana gerek yok tabi.
ay ismini hatırlamıyorum ki canım.daha bakmadığım yerler var çevik bebe filan orlarada bakacağız daha belki fikrem değisir.ama bebek arabası turuncu olanı 1.olarak düsünüyorum.fiyatıda 450tl

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Ekim , 2011, 21:17:42
canın bebek arabasını pusetli alırsan ayrıyetten ana kucağı alamana gerek yok tabi.
ay ismini hatırlamıyorum ki canım.daha bakmadığım yerler var çevik bebe filan orlarada bakacağız daha belki fikrem değisir.ama bebek arabası turuncu olanı 1.olarak düsünüyorum.fiyatıda 450tl
450 vermişken karftın arabası benim beğendiğim çok kullanışlı olduğunu söylüyolar onu aldrısana sonrada baston araba olarak kullanabiliyorsun bu modeli 490 tl benim beğendiğim

muhribe

kızlar bebek arabası alıken ağırlğına çk dikkat edn çok önemli çünkü. bebekler büyüdükçe nları hareket ettirmek zorlaşıyor. o yüzde n gösterişli ama ağr modellerden uzak durun. ben kraft atlanta serisinden aldm 300 lira civarıydı o zamanlar çok memnunum sürmesi ve katlayıp kaldırması çok rahat  :icon_thumright:

olvido

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Ekim , 2011, 21:37:06
kızlar bebek arabası alıken ağırlğına çk dikkat edn çok önemli çünkü. bebekler büyüdükçe nları hareket ettirmek zorlaşıyor. o yüzde n gösterişli ama ağr modellerden uzak durun. ben kraft atlanta serisinden aldm 300 lira civarıydı o zamanlar çok memnunum sürmesi ve katlayıp kaldırması çok rahat  :icon_thumright:
herkes aynı konuda uyarıyor canım tecrübe demek ki birde ben astım hastasıyım öyle sıkıntıya ağıra gelemiyorum hemen bunalıyorum o yüzden kraft new matrix i beğendim puset çıkarılıp anakucağı tek takılabiliyo

muhribe

olvido

Sağolasın canım bakalım daha beğenme aşamasındayız Allah almayı ve kullanmayı nasip etsin :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

http://www.kraftbaby.com/urunler.asp?p=3&PID=160&CatID=1

biz kraftın bu modelini aldık. o kadar rahat ki anlatamam. anakucağı monte olup çıkıyo. çok rahat... tavsiye ederim  :icon_thumright:

olvido

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Ekim , 2011, 21:48:19
http://www.kraftbaby.com/urunler.asp?p=3&PID=160&CatID=1

biz kraftın bu modelini aldık. o kadar rahat ki anlatamam. anakucağı monte olup çıkıyo. çok rahat... tavsiye ederim  :icon_thumright:
çok güzelmiş mavisini mi aldın ? güle güle kullanın canım. iyi geceler herkese...

muhribe

bence bebek arabalarında mavi ya da pembeden kaçının. 2. bebeğin cinsiyetini tahmin edemeyiz di mi :)

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederim canım. hayır kırmızı aldık. muhribenin dediği gibi unisex renkler almak lazım  :icon_thumright:

<<<betty>>>

Hayırlı cumalar kızlar  :flowers:

tuğbacım çok tatlı kızının cicileri, pembiş pembiş  :love9:  Allah iyi günlerde sağlıkla giydirmeni nasip etsin inşallah canım  :amin:
sümeyram dün öğleden sonra giremedim geldikten sonra, eşim çok erken geldi, rahatsızlanmış, onunla ilgilendim, bütün akşam nazlandı durdu  ::) neyse ki sabaha iyiydi çok şükür  :nazar:
canancım hayırlısıyla gidin gelin inşallah sağ salim, hayırlı olsun arabanız buarada... Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin inşallah  :amin:

buarada kızlar benim de bebek arabalarıyla ilgili pek bilgim yoktu ama arabayı aldığımız yerdeki satıcı resmen uzmandı, bana beğendiğimiz bütün arabaları katlayıp tekrar açmamı istedi, ben de hemen hemen hepsini denedim. arkadaşların da söylediği gibi önemli olan hafifliğiymiş... inşallah istediğiniz gibi içinize sinen modeller bulursunuz  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 11:46:27
Hayırlı cumalar kızlar  :flowers:

tuğbacım çok tatlı kızının cicileri, pembiş pembiş  :love9:  Allah iyi günlerde sağlıkla giydirmeni nasip etsin inşallah canım  :amin:
sümeyram dün öğleden sonra giremedim geldikten sonra, eşim çok erken geldi, rahatsızlanmış, onunla ilgilendim, bütün akşam nazlandı durdu  ::) neyse ki sabaha iyiydi çok şükür  :nazar:
canancım hayırlısıyla gidin gelin inşallah sağ salim, hayırlı olsun arabanız buarada... Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin inşallah  :amin:

buarada kızlar benim de bebek arabalarıyla ilgili pek bilgim yoktu ama arabayı aldığımız yerdeki satıcı resmen uzmandı, bana beğendiğimiz bütün arabaları katlayıp tekrar açmamı istedi, ben de hemen hemen hepsini denedim. arkadaşların da söylediği gibi önemli olan hafifliğiymiş... inşallah istediğiniz gibi içinize sinen modeller bulursunuz  :opucuk:
hayırlı cumalar tatlım :opucuk:.geçmiş olsun eşinin neyi var.hımm zor seçim bu bebek arabası.benim içinde çok hafif olması lazım.kızların dediğini dikkate alacağım bu konuda