2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

ya böyle bıdık bıdık küçük küçük gördükce heyecanlanıyorum kıyafetlerini acıp baktım demin yine.ne güzelde duruyorlar orda.simdiden doldu bile :ehi: :ehi:bizim esyamızdan çok esyaları olacak

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:04:32
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:02:59
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:01:28
KAÇINCI YILINIZ DOLDU CANIM
3.YILIMIZ DOLDU CANIM. :-ooo ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR
MAŞALLAH CANIM NİCE MUTLULUKLARA NİNE VE DEDE OLMANIZ DİLEĞİYLE BİZİMDE 28 EKİMDE 4. YIL BİTİYOR

suzancım size de maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim inşallah en kısa sürede gönderir meleğinizi :amin:
benimki gibi belki yıldönümü hediyesi olarak gelir kuzun  :amin:
adet tarihin dündü dimi? oldun mu canım?

<<<betty>>>

evet canım çok güzeller  :love7:
benim de eşim dolabı açıp bakıyor, yeter artık bişey alma diyor  :ehi:
daha eksikleri var haberi yokkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ORNA

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:04:22
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:02:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:46:21
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:41:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:39:14
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:30:07
ben geldimmmmm  :opucuk:  :flowers: :flowers:
hoşgeldin tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: iyimisin bugün nasılsın

bugün daha iyiyim canım, evimdeyim bugün artık... annem bıktı kaç gündür benden  :tongue3:
sen nasılsın canım? paşamız nasıl?
:ehi: anneler bıkarmı hiç.ben 2 gün annemlerde kalıyorum gideceğim zaman gözleri doluyor hep.gitmesen olmazmı diyor şakasına. :ehi: :ehi:hemen morali bozuyor sinirleniyor herseye.bu hafta ben zor ayrıldım mesela.aynı sehirde olunca aynı mahallelerde öyle olmuyor tabi ama araya azda mesafe girince farklı oluyor.iyi olmana sevindim kusum.prenses ne alemde.benim fındık sağ göğüs altımda tohlandı öylece duruyor.elimi koyunca çok rahat belli nerde olduğu

öyle canım öyle tabi, şimdi aradı nasıl oldun diye, yeni kapattık tel.i... canlarımız bizim ya, Allah eksikliklerini göstermesin, başımızdan eksik etmesin inşallah  :amin: :amin: :amin:
benimkide sol göğsümün altında, deldi orayı sanırım ittire ittire  :ehi: :ehi: :ehi:
AMİİNN.oyy ben yerim bu sıpaları ya.bi içimlik su bunlar.ALLAHIM olmayanlarada nasip etsin bin an önce.kaburgam acıyor ovuyorum artık böyle içine giriyor sanki kuzucuk :ehi: :ehi:

şuan da sol tarafımı ittiriyor ( sanırım elleriyle ), bir yandan da sanırım ayaklarıyla sağ göğsümün altına vuruyor  :ehi: :ehi: :ehi:
napıyor anlamadım gitti, göbeğimin bi sağ tarafı bi sol tarafı şişip şişip iniyor  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:11:10
evet canım çok güzeller  :love7:
benim de eşim dolabı açıp bakıyor, yeter artık bişey alma diyor  :ehi:
daha eksikleri var haberi yokkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
üf  sürekli siteden çevrimdışı oluyorum yazdıklarım gidiyor.
evet eşyası çok görünce alıncaklar bitti sanıyorlar ama daha çook bitermi hiç.doğuma yakın anca biter bence :laughing7: :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Ekim , 2011, 13:12:43
ben geldim kızlarr  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:opucuk: :opucuk: hosgeldin ay varya güzel annecik yazıyordum tam sana.içime mi doğdu ne aayyy insallahh :amin: :amin: :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:14:40

hoşgeldin canım  :flowers: nasılsın?

hoşbulduk canım iyiyim alahaşükür sen nasılsın bugün adet günün gelen giden yok sanırım inşallahta 9 ay boyunca olmaz cnm  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:14:00
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:04:22
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:02:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:46:21
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:41:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:39:14
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:30:07
ben geldimmmmm  :opucuk:  :flowers: :flowers:
hoşgeldin tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: iyimisin bugün nasılsın

bugün daha iyiyim canım, evimdeyim bugün artık... annem bıktı kaç gündür benden  :tongue3:
sen nasılsın canım? paşamız nasıl?
:ehi: anneler bıkarmı hiç.ben 2 gün annemlerde kalıyorum gideceğim zaman gözleri doluyor hep.gitmesen olmazmı diyor şakasına. :ehi: :ehi:hemen morali bozuyor sinirleniyor herseye.bu hafta ben zor ayrıldım mesela.aynı sehirde olunca aynı mahallelerde öyle olmuyor tabi ama araya azda mesafe girince farklı oluyor.iyi olmana sevindim kusum.prenses ne alemde.benim fındık sağ göğüs altımda tohlandı öylece duruyor.elimi koyunca çok rahat belli nerde olduğu

öyle canım öyle tabi, şimdi aradı nasıl oldun diye, yeni kapattık tel.i... canlarımız bizim ya, Allah eksikliklerini göstermesin, başımızdan eksik etmesin inşallah  :amin: :amin: :amin:
benimkide sol göğsümün altında, deldi orayı sanırım ittire ittire  :ehi: :ehi: :ehi:
AMİİNN.oyy ben yerim bu sıpaları ya.bi içimlik su bunlar.ALLAHIM olmayanlarada nasip etsin bin an önce.kaburgam acıyor ovuyorum artık böyle içine giriyor sanki kuzucuk :ehi: :ehi:

şuan da sol tarafımı ittiriyor ( sanırım elleriyle ), bir yandan da sanırım ayaklarıyla sağ göğsümün altına vuruyor  :ehi: :ehi: :ehi:
napıyor anlamadım gitti, göbeğimin bi sağ tarafı bi sol tarafı şişip şişip iniyor  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: inan bende çok merak ediyorum sen küçücük birseysin neyapıyorsun içerde nasıl ittiriyorsun anlamıyorum diyorum severken..aksam esimle yan yana kanepeye yattık bizimkide sağ tarafta oyun oynuyordu sanırım.kumandayı üstüne koydum karnımın kumanda bi oraya bi buraya bazen düsüyor karnımdan.kımıldadıkca hosumuza baktı.esimde öyle seviniyorki ama sadece gülümsüyor yorum yok tabi.ben oy yerim seni filan diyorum o sadece bakmakla yetiniyor.tabi sonradan sevdi öptü artık. :k06:

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:15:32
:opucuk: :opucuk: hosgeldin ay varya güzel annecik yazıyordum tam sana.içime mi doğdu ne aayyy insallahh :amin: :amin: :amin: :amin:

hoşbulduk kuzum  :opucuk: :opucuk: yok ya bu ay umudum yok sümeyracım yumurtam 29mm olmuş çatlamamıştı 20. günümde doktor yinede çatlamasında umudum var dedi ama çok şiddetli agrılarımda olmadı cumartesi gel dedi adet olsanda olmasanda bakalım işte duphastonum pazartesi bitti o bittikten 3 gün sonra adetin gelir dedi ama bugün 2. gününm bakalım gögüs uçlarım agrıyo nedense bu ay sanırım ilaçlardan

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Ekim , 2011, 13:18:18

hoşbulduk kuzum  :opucuk: :opucuk: yok ya bu ay umudum yok sümeyracım yumurtam 29mm olmuş çatlamamıştı 20. günümde doktor yinede çatlamasında umudum var dedi ama çok şiddetli agrılarımda olmadı cumartesi gel dedi adet olsanda olmasanda bakalım işte duphastonum pazartesi bitti o bittikten 3 gün sonra adetin gelir dedi ama bugün 2. gününm bakalım gögüs uçlarım agrıyo nedense bu ay sanırım ilaçlardan
insallah gelmistir meleğin canım belli olmaz bu işler tatlım.bi bakmıssın gelmis kuzun

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:20:19

insallah gelmistir meleğin canım belli olmaz bu işler tatlım.bi bakmıssın gelmis kuzun

inşallah canım  :amin: :amin: zaten gelirse mucize olur beklemediğimiz anda gelir zaten onu düşünemiyorum ev derdine düştüm ev aldık onunla uğraşıyorum büyük ev istiyoduk hep allahıma dua ediyodum inşallah evi alırız sonrada bebişimiz olur hayatımız düzene girer diye ev hayalim gerçek oldu inşallah bebiş hayalimizde gerçek olur en kısa zamanda  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Ekim , 2011, 13:23:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:20:19

inşallah canım  :amin: :amin: zaten gelirse mucize olur beklemediğimiz anda gelir zaten onu düşünemiyorum ev derdine düştüm ev aldık onunla uğraşıyorum büyük ev istiyoduk hep allahıma dua ediyodum inşallah evi alırız sonrada bebişimiz olur hayatımız düzene girer diye ev hayalim gerçek oldu inşallah bebiş hayalimizde gerçek olur en kısa zamanda  :amin: :amin: :amin:
canıım aldınız demek ay çok sevindim güle güle oturun insallah yeni ev bebeğinizide getirir.hayırlı olsun eviniz :flowers:

KasrıCinan

demetim nereye kayboldun
kızlar benim çıkmam lasım.işlerim var.hazırlık yapayım aksama biraz.öpüldünüz :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: