2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:41:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:39:14
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:30:07
ben geldimmmmm  :opucuk:  :flowers: :flowers:
hoşgeldin tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: iyimisin bugün nasılsın

bugün daha iyiyim canım, evimdeyim bugün artık... annem bıktı kaç gündür benden  :tongue3:
sen nasılsın canım? paşamız nasıl?
:ehi: anneler bıkarmı hiç.ben 2 gün annemlerde kalıyorum gideceğim zaman gözleri doluyor hep.gitmesen olmazmı diyor şakasına. :ehi: :ehi:hemen morali bozuyor sinirleniyor herseye.bu hafta ben zor ayrıldım mesela.aynı sehirde olunca aynı mahallelerde öyle olmuyor tabi ama araya azda mesafe girince farklı oluyor.iyi olmana sevindim kusum.prenses ne alemde.benim fındık sağ göğüs altımda tohlandı öylece duruyor.elimi koyunca çok rahat belli nerde olduğu

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

BİZİM BUGÜN EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ
AMA GEL GÖRKİ HAFTA SONUNA DENK GELMEDİ VE ESK.DE DEĞİLİZ
SİNİR OLUYORUM
ESİME SÜPRİZ YAPSAM YAPACAK ALACAK GİDECEK Bİ YER YOK BURDA :BangHead: :BangHead: :BangHead:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun sümeyram inş hep cok mutlu olursunuz yakındada gelecek bebeğinizle

KasrıCinan

BENİM YATAK ODAMDA FAZLA DOLABIM VARDI DÜN ONU BOŞALTTIM Bİ GÜZEL SİLDİM TEMİZLEDİM KUZUMUN EŞYALARINI YERLESTİRDİM.
esim geldi ooo beyimizin yeni hazırlanmıs bakıyorumda diyor.çok hosuna gitti. :ehi: :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Ekim , 2011, 12:55:38
evlilik yıldönümünüz kutlu olsun sümeyram inş hep cok mutlu olursunuz yakındada gelecek bebeğinizle
amin canım arkadasım benim sağol insallah. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:49:01
SİNİR OLUYORUM
ESİME SÜPRİZ YAPSAM YAPACAK ALACAK GİDECEK Bİ YER YOK BURDA :BangHead: :BangHead: :BangHead:

canımmm ne güzel tebrik ederim, Allah daha nice yıllar göstersin inşallah  :amin: :amin:
canım sen de evde bişeyler hazırla, evde de çok güzel bir sofra hazırlayıp, tatlı falan yapabilirsin...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 12:59:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:49:01
SİNİR OLUYORUM

canımmm ne güzel tebrik ederim, Allah daha nice yıllar göstersin inşallah  :amin: :amin:
canım sen de evde bişeyler hazırla, evde de çok güzel bir sofra hazırlayıp, tatlı falan yapabilirsin...
amiin  :opucuk: zaten öyle yapacağım canım baska yapabileceğim birseyde yok zati :ehi: :ehi:

suzannn

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:46:21

bugün daha iyiyim canım, evimdeyim bugün artık... annem bıktı kaç gündür benden  :tongue3:
:ehi: anneler bıkarmı hiç.ben 2 gün annemlerde kalıyorum gideceğim zaman gözleri doluyor hep.gitmesen olmazmı diyor şakasına. :ehi: :ehi:hemen morali bozuyor sinirleniyor herseye.bu hafta ben zor ayrıldım mesela.aynı sehirde olunca aynı mahallelerde öyle olmuyor tabi ama araya azda mesafe girince farklı oluyor.iyi olmana sevindim kusum.prenses ne alemde.benim fındık sağ göğüs altımda tohlandı öylece duruyor.elimi koyunca çok rahat belli nerde olduğu

öyle canım öyle tabi, şimdi aradı nasıl oldun diye, yeni kapattık tel.i... canlarımız bizim ya, Allah eksikliklerini göstermesin, başımızdan eksik etmesin inşallah  :amin: :amin: :amin:
benimkide sol göğsümün altında, deldi orayı sanırım ittire ittire  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:56:14
BENİM YATAK ODAMDA FAZLA DOLABIM VARDI DÜN ONU BOŞALTTIM Bİ GÜZEL SİLDİM TEMİZLEDİM KUZUMUN EŞYALARINI YERLESTİRDİM.
esim geldi ooo beyimizin yeni hazırlanmıs bakıyorumda diyor.çok hosuna gitti. :ehi: :love9: :love9:

oohhhh ne güzel paşamızın eşyaları yerleşmişş ne güzel  :love9:
yıkayıp mı koydun canım, yoksa sonra mı yıkayıp ütülüceksin?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:02:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:46:21

öyle canım öyle tabi, şimdi aradı nasıl oldun diye, yeni kapattık tel.i... canlarımız bizim ya, Allah eksikliklerini göstermesin, başımızdan eksik etmesin inşallah  :amin: :amin: :amin:
benimkide sol göğsümün altında, deldi orayı sanırım ittire ittire  :ehi: :ehi: :ehi:
AMİİNN.oyy ben yerim bu sıpaları ya.bi içimlik su bunlar.ALLAHIM olmayanlarada nasip etsin bin an önce.kaburgam acıyor ovuyorum artık böyle içine giriyor sanki kuzucuk :ehi: :ehi:

suzannn

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:02:59
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:01:28
KAÇINCI YILINIZ DOLDU CANIM
3.YILIMIZ DOLDU CANIM. :-ooo ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR
MAŞALLAH CANIM NİCE MUTLULUKLARA NİNE VE DEDE OLMANIZ DİLEĞİYLE BİZİMDE 28 EKİMDE 4. YIL BİTİYOR

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Ekim , 2011, 13:04:01
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 12:56:14

oohhhh ne güzel paşamızın eşyaları yerleşmişş ne güzel  :love9:
yıkayıp mı koydun canım, yoksa sonra mı yıkayıp ütülüceksin?
yok canım yıkamadım daha alacaklarımız olduğu için hepsini bi yıkayayım dedim.hem daha 3ay var nerdeyse.yine tozlanmasın dolabın içinde son zamanlar annemle yıkar koyarım dedim..

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:04:32
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2011, 13:02:59
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:01:28
KAÇINCI YILINIZ DOLDU CANIM
3.YILIMIZ DOLDU CANIM. :-ooo ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR
MAŞALLAH CANIM NİCE MUTLULUKLARA NİNE VE DEDE OLMANIZ DİLEĞİYLE BİZİMDE 28 EKİMDE 4. YIL BİTİYOR
amiin canım :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :amin: oy sizinde olmuş baya ne güzel.insallah 4.yılınız size bebeğinizide getirir. :amin: :amin: