2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Ekim , 2011, 11:53:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 11:44:29
ben hasatayım uzun süredir varda ayaktan atlatıyordum ama dün iyice arrtı.grip oluyorum sanırım.oğlum da çok huzursuzdu..sabaha kadar hiiç uyumadı ben döndüm durdum oda döndü durdu.artık babayıda tekmelemeye basladı.heryerim ağrıyor ve mide bulantılarım geri basladı.hassaslık sabah öğüre öğüre içim çıktı.çok az safra çıktı rahatladım sükür :sad1:
nane limon kaynat en tehlikeli zaman ne sıcak ne de kalorifer yakmak için soğuk ...
vitamin hapı nı mı alıyo musun ?
limon mandalina türü bişiler ye aman hasta etme kendini bende çok korkuyorum mecbur ev işlerini yaparken terliyorum o sıcağımla işe koşturuyorum öğrencilerden hasta olanlar hapşıranlar ayyyyyyyyyyyyyyyy :cildir: :cildir: zaten 2-3 kere ilk aylarda astım krizi geçirdim oksijensiz kalır diye çok korkuyorum
     Canım burnun tıkanmasın aman deniz suyu var eczanede  zararsız
dün bi tıkandı burnum sabaha kadar nefes alamadım biliyormusun.çok kötü oldum.nane limon kaynatıp içeceğim birazdan.ama omuzlarım sırtlarım nasıl ağrıyor...sümüklü oldum iyice.neyse bol vitamin alayım en iyisi.vitamin hapı içiyorum tatlım.yarın zaten annemlere kaynanamlara gideceğiz onlar bakar bana :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

cano_m

hoşbulduk. çok kötüyüm kızlarr ya aşı oldum dünn. kolum çok ağrıyorr  :sad1:

KasrıCinan

sorma teyzesi yaa.yaramaz mı ne yaramaz sıpam.sırt üstü yatayım hiç durmaz artık sağ  solda dinlemiyor..ben yandım daha 7ayda böyle.ama onun bi hareketi beni mutlu ediyor masallah onlara hep böyle iyi olsun yavrucuklarımız.. :love9: :love9: :love9:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 11:58:01
Alıntı yapılan: olvido - 13 Ekim , 2011, 11:53:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 11:44:29
ben hasatayım uzun süredir varda ayaktan atlatıyordum ama dün iyice arrtı.grip oluyorum sanırım.oğlum da çok huzursuzdu..sabaha kadar hiiç uyumadı ben döndüm durdum oda döndü durdu.artık babayıda tekmelemeye basladı.heryerim ağrıyor ve mide bulantılarım geri basladı.hassaslık sabah öğüre öğüre içim çıktı.çok az safra çıktı rahatladım sükür :sad1:
nane limon kaynat en tehlikeli zaman ne sıcak ne de kalorifer yakmak için soğuk ...
vitamin hapı nı mı alıyo musun ?
limon mandalina türü bişiler ye aman hasta etme kendini bende çok korkuyorum mecbur ev işlerini yaparken terliyorum o sıcağımla işe koşturuyorum öğrencilerden hasta olanlar hapşıranlar ayyyyyyyyyyyyyyyy :cildir: :cildir: zaten 2-3 kere ilk aylarda astım krizi geçirdim oksijensiz kalır diye çok korkuyorum
     Canım burnun tıkanmasın aman deniz suyu var eczanede  zararsız
dün bi tıkandı burnum sabaha kadar nefes alamadım biliyormusun.çok kötü oldum.nane limon kaynatıp içeceğim birazdan.ama omuzlarım sırtlarım nasıl ağrıyor...sümüklü oldum iyice.neyse bol vitamin alayım en iyisi.vitamin hapı içiyorum tatlım.yarın zaten annemlere kaynanamlara gideceğiz onlar bakar bana :ehi:
Şanslısın elini sallasan anne diğer elini sallasan kaynana... Ay ben çok duygusallaştım anne- bebek ile ilgili tv de ne görürsem ağlıyorum bi kaç gün önce böyle değildim gülüyordum hatta bir türlü hamiş psikolojisine giremedim diye  :k06:
    Randevunuz ne zaman doktor teyzesiyle
    Bizde yarın gidicez doktor teyzemize bakalım doktorumuzu değiştirdik yarın tanışcaz umarım ilgili bir doktordur artık bu vakitten sonra doktor değiştirmek de zor

KasrıCinan

Alıntı yapılan: cano_m - 13 Ekim , 2011, 12:02:38
canım benim ilk asım 4 5 gün sürdü ve çook şişti.acayip kötü olmustum.insallah hemen geçerseninde.

olvido

kolonyalı mendille ov şükür benim ikisi de çok ağrımadı ama ağrırsa parol iç demişti ebe hanım sümeyra nında çok ağrısı olmuştu o benden daha iyi tavsiyelerde bulunabilir

KasrıCinan

canım o bende de var,ama sen çok izleme anne bebek le ilgili seyler sana yasaklıyorum....ama bende senin gibiyim herseye ağlıyorum aklına ne gelirse :ehi: :ehi: canım daha 2 hafta var sanırım..ay insallah çok iygili iyi bi doktordur canım.hadi insallah yarın güzel haberlerle gelirsiniz...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Ekim , 2011, 12:07:44
kolonyalı mendille ov şükür benim ikisi de çok ağrımadı ama ağrırsa parol iç demişti ebe hanım sümeyra nında çok ağrısı olmuştu o benden daha iyi tavsiyelerde bulunabilir
inan hiiiç birsey yapmadım kuru kuru ağrı çektim....buz koy dediler ilaç iç dediler içmedimde buz da koymadım.sanki onlar daha zarar verecek gibi geldi.dün aile hekimim parol bile çook zora kalmadıkca içmemeni tavsiye ederim dedi...içme sabret dedi yani :ehi: :ehi: :ehi: o yüzden çekiyorum ağrıları.içmemek için uğrasıyorum parolda

KasrıCinan

canım ben çok acıkmaya basladım ya.geceleri de acıkıyorum bir iki gündür.sabah 7 buçukta esimle oturuyorum kahvaltıya yarım ekmek yiyorum sanırım.ama hala doymuyorum :k06: :k06: :k06: :k06:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 12:08:11
canım o bende de var,ama sen çok izleme anne bebek le ilgili seyler sana yasaklıyorum....ama bende senin gibiyim herseye ağlıyorum aklına ne gelirse :ehi: :ehi: canım daha 2 hafta var sanırım..ay insallah çok iygili iyi bi doktordur canım.hadi insallah yarın güzel haberlerle gelirsiniz...
İnşaaalllaaahhh :) ay  30. haftaya yaklaştık nerdeyse doğurcam daha doktorla uğraşıyorum demetle benim şansım gülmedi şu doktor konusunda  :cildir: okuldan bir arkadaşla aynı doktora gidiyorduk onun tüp bebeğini de eski doktorumuz yaptı o bile ışın hanıma geçti terketti doktoru  :ehi: bende ışın hanımı övdü bende terkettim gitti  erkek doktorumuzu :ehi:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 12:11:29
canım ben çok acıkmaya basladım ya.geceleri de acıkıyorum bir iki gündür.sabah 7 buçukta esimle oturuyorum kahvaltıya yarım ekmek yiyorum sanırım.ama hala doymuyorum :k06: :k06: :k06: :k06:
bende bu gece kalktım kek yedim :) serhanda bi tane yedi  :ehi: ben 1 bardak süt içiyorsam serhan 2 bardak içiyo  :ehi: Maşaallah babası çok iy bakıyo kızına  :toothy10:
   bende işe gidicem çıkmam lazım sende git doyur kuzuyu  :wave: :wave: hadi görüşürüz...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Ekim , 2011, 12:12:39
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 12:08:11
İnşaaalllaaahhh :) ay  30. haftaya yaklaştık nerdeyse doğurcam daha doktorla uğraşıyorum demetle benim şansım gülmedi şu doktor konusunda  :cildir: okuldan bir arkadaşla aynı doktora gidiyorduk onun tüp bebeğini de eski doktorumuz yaptı o bile ışın hanıma geçti terketti doktoru  :ehi: bende ışın hanımı övdü bende terkettim gitti  erkek doktorumuzu :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: ALLAH iyiliğinizi versin emiiiiii..canım insallah çok iyi bi doktordur...sansınız acık olsun doktor secimi çok zor.Artık son sansın bi daha değistirmen olmaz.doğum yaklastı insallah ALLAH yüzünüze güler de iyi ilgilenir...
hamilelik resimlerine resim koydum benim bebis asağıdamı bak bakalım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Ekim , 2011, 12:15:54
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Ekim , 2011, 12:11:29
bende bu gece kalktım kek yedim :) serhanda bi tane yedi  :ehi: ben 1 bardak süt içiyorsam serhan 2 bardak içiyo  :ehi: Maşaallah babası çok iy bakıyo kızına  :toothy10:
   bende işe gidicem çıkmam lazım sende git doyur kuzuyu  :wave: :wave: hadi görüşürüz...
:ehi: :nazar: masalahhh bende çıkacağım canım isim var bende sana diyim diyordum.hadi öptüm iyi dersler  :wave: :wave: