2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:43:06
Alıntı yapılan: olvido - 11 Ekim , 2011, 13:40:22
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:32:47
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Ekim , 2011, 13:29:37
en iyisi evine gel canım onlar sana bakmaya gelsinler sizde kalsınlar sahsen ben o halde ne annemde nede kaynanamda kalmak istemem onlar bana gelsin ben hep bunu duyuruyorum zaten o zaman gelir kalırsınız bizde falan diye canım
yok canım zaten annem filan kaynanamda biz gelir kalırız dediler..ama 40 gün iste buraya tasınmaları gelmeleri zor olacak diye ben gideyim dedim ama vazgeçtim.simdiden söyleyim bari.gelsinler benim evime.sırayla bakarz dediler zaten.dediğin gibi en iyisi evim.
sümeyracım mevlüdü evinde yapmak istiyorsun ama oraya akrabaların gelmesi zor olur kaynananlarda uzak orayada bizim taraf tan gelen az olur zaten kırkımızda kış olacak biraz bahara doğru ben esk de annemlerde yazında kaynanamlarda okutturcam mevlüdünü. hem senin masraf az olur hoca anneanne yemek yapıverirler zaten maddi yönden sizi destekleyecekler bizim devletin verdiği izin az birde izinliyken maaşın üçte ikisini veriyolarmış sonrada ücretsiz izin alıcaz tek maaş kalıcaz borç ödemekten bıktık zaten ben bile 2 mevlüdü göze alıyorum seninkiler güle oynaya kendileri yaparlar
hi hi canım kaynanam kendi yapar ki zaken biz 5 kuruş vermeyiz.o benden güzel hayal ediyordur belki de iste illa bi cadılık yapcam.bende rahatımı düsünüyorum napayım.canım doğru ya..sizin simd zor olacak.olsun tatlım allah kolaylık verir.sizede deste çıkarlar bellimi olur.hiç olmasa bile takılan hediyelerden çıkarırsın mevlüt masraflarını.bak ni dicem gel beraber yapalım çifte mevlüt olsun :ehi: :ehi:
kayınvalidemlerden görcem en büyük destek örgü yelek hırka onuda kadın sokaktaki kedi doğursa  ona bile örer örgüyü seviyor herkese örüyor bizede Allah var örüyor babaannesi .... ama onun dışında ben onlardan bir lira görmedim şimdiye kadar 6 torunları var benimki 7 bir eltimde hamile 8 torun hevesi kalmamış 4. oğlan benim eşim düğün hevesleri eşya hevesleri de yoktu kendin biliyon ama bebeğin cinsiyetine gelince laf söylemeye gelince heves yaptı bizim kayınbaba  :cildir: :cildir:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Ekim , 2011, 13:49:03
sümeyram sıkma canını, boşver daha vakit var, su akar yolunu bulur nasılsa...
tuğbacım Allaha size de kolaylıklar versin, zor gerçekten... bi de çocuk zaten masraıyla geliyor, Allah yardımcınız olsun inşallah...

kızlar ben çıkıyorum, mobilyacılar gelene kadar uzanayım biraz... sonra yatamam akşama kadar...
akşam yine girmeye çalışırım, haber veririm...
öpüyorum sizi ve kuzucuklarınızı  :opucuk:
Allaha emanet olun  :opucuk: :opucuk:
görüşürüz canım sanada kolay gelsin  :opucuk: iyi bak kendine  :wave:

KasrıCinan

o kayınbabayı napmalı.kaynar kazana atmalı.kayınbaba kayınbaba kaynarkazanda kayna. :ehi: :ehi: :ehi: tövbe tövbe sapıttım ya. :ehi: :ehi: düsünme bile.doğunca çok severler sevmeselerde kimin umrunda.getir valla benn çoook severim onu.oğlumda sever kardes kardes deyip öpüverir :k06: :k06: :k06: :k06: allah razı olsun bari örgülerini örüyormuss sağolsun ;D ;D oda yeter

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:43:06
Alıntı yapılan: olvido - 11 Ekim , 2011, 13:40:22
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:32:47
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Ekim , 2011, 13:29:37
en iyisi evine gel canım onlar sana bakmaya gelsinler sizde kalsınlar sahsen ben o halde ne annemde nede kaynanamda kalmak istemem onlar bana gelsin ben hep bunu duyuruyorum zaten o zaman gelir kalırsınız bizde falan diye canım
yok canım zaten annem filan kaynanamda biz gelir kalırız dediler..ama 40 gün iste buraya tasınmaları gelmeleri zor olacak diye ben gideyim dedim ama vazgeçtim.simdiden söyleyim bari.gelsinler benim evime.sırayla bakarz dediler zaten.dediğin gibi en iyisi evim.
sümeyracım mevlüdü evinde yapmak istiyorsun ama oraya akrabaların gelmesi zor olur kaynananlarda uzak orayada bizim taraf tan gelen az olur zaten kırkımızda kış olacak biraz bahara doğru ben esk de annemlerde yazında kaynanamlarda okutturcam mevlüdünü. hem senin masraf az olur hoca anneanne yemek yapıverirler zaten maddi yönden sizi destekleyecekler bizim devletin verdiği izin az birde izinliyken maaşın üçte ikisini veriyolarmış sonrada ücretsiz izin alıcaz tek maaş kalıcaz borç ödemekten bıktık zaten ben bile 2 mevlüdü göze alıyorum seninkiler güle oynaya kendileri yaparlar
hi hi canım kaynanam kendi yapar ki zaken biz 5 kuruş vermeyiz.o benden güzel hayal ediyordur belki de iste illa bi cadılık yapcam.bende rahatımı düsünüyorum napayım.canım doğru ya..sizin simd zor olacak.olsun tatlım allah kolaylık verir.sizede deste çıkarlar bellimi olur.hiç olmasa bile takılan hediyelerden çıkarırsın mevlüt masraflarını.bak ni dicem gel beraber yapalım çifte mevlüt olsun :ehi: :ehi:
kızım diyoki gelmem ben onlayın mevlüdüne o beni almıyo demet teyzemin kzıını alıyo onun oğlu beni görürse mevlüdünde bana aşık oluyyy

KasrıCinan

tatlım ben çıkayım mı müsadenle...kaç saat oldu sağlık ocağına gideceğim bi gidemedim.ilaçlarım bitiyor hafta sonru eskisehire gideceğiz yetmeyecekde.yazdırmam lazım..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:58:05
o kayınbabayı napmalı.kaynar kazana atmalı.kayınbaba kayınbaba kaynarkazanda kayna. :ehi: :ehi: :ehi: tövbe tövbe sapıttım ya. :ehi: :ehi: düsünme bile.doğunca çok severler sevmeselerde kimin umrunda.getir valla benn çoook severim onu.oğlumda sever kardes kardes deyip öpüverir :k06: :k06: :k06: :k06: allah razı olsun bari örgülerini örüyormuss sağolsun ;D ;D oda yeter
öyle bir şansım olsa atıp kaynatırdım  kazanda onuda neyse bbenden uzak Allaha yakın  :cildir: heeeee kardeş deyip deyip kızımı öpecek öylemi o yaramaz yer teyzesi onu  :binkybaby: benim kız anasına çektiyse cırlak olur kimseye öptürmez ben küçükkken yüzümü silermişim  :toothy10:

KasrıCinan

ya anacım sen yoktun ama daha kayıtlı değildin bu siteye.bende demetimin bal kızını alayım dedim.nese bi oğlum daha olursa senin kızını alırım... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ay aslında böyle söylememek gerekmis beşik kertiğine giriyormus ağızdan çıkan söz.bunula ilgili bi kitapta okudum.inan mehir karsılığı gibi bebekleri birbirine yapıyormusuz böyle söyleyerek.dinen tam uygun değilmis sanırım.

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:59:46
tatlım ben çıkayım mı müsadenle...kaç saat oldu sağlık ocağına gideceğim bi gidemedim.ilaçlarım bitiyor hafta sonru eskisehire gideceğiz yetmeyecekde.yazdırmam lazım..
tamam canım hadi görüşürüz yine iyi bak oğluşuma... benimde 3 e doğru dersim var bende kalksam iyi olacak  :opucuk: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 11 Ekim , 2011, 14:01:57
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:58:05
öyle bir şansım olsa atıp kaynatırdım  kazanda onuda neyse bbenden uzak Allaha yakın  :cildir: heeeee kardeş deyip deyip kızımı öpecek öylemi o yaramaz yer teyzesi onu  :binkybaby: benim kız anasına çektiyse cırlak olur kimseye öptürmez ben küçükkken yüzümü silermişim  :toothy10:
he ya kardes deyip öpüvercez :opucuk: :-* :-* :-* pek tatlıymışşş,,
:ehi: :ehi: ben hala silerim... :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 11 Ekim , 2011, 14:03:05
tamam canım hadi görüşürüz yine iyi bak oğluşuma... benimde 3 e doğru dersim var bende kalksam iyi olacak  :opucuk: :wave:
tamam tatlım görüsmek üzere.çok öptüm abime slm söyle.bizede bekleriz. :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :flowers:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 14:02:15
ya anacım sen yoktun ama daha kayıtlı değildin bu siteye.bende demetimin bal kızını alayım dedim.nese bi oğlum daha olursa senin kızını alırım... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ay aslında böyle söylememek gerekmis beşik kertiğine giriyormus ağızdan çıkan söz.bunula ilgili bi kitapta okudum.inan mehir karsılığı gibi bebekleri birbirine yapıyormusuz böyle söyleyerek.dinen tam uygun değilmis sanırım.
yok be espri bebişlerimizin bi yüzünü görem bak tavuk civcivlerini kıskanır ya ilk haftalarda anneler bebeklerini kocalarından bile kıskanıyor bırak vermeyi almayı ..... :ehi: :ehi: sonra bi kaç sonra yorulunca al teyzesi al azıcıkta sen bak babası dmeye başlıyolar

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 14:04:14
Alıntı yapılan: olvido - 11 Ekim , 2011, 14:03:05
tamam tatlım görüsmek üzere.çok öptüm abime slm söyle.bizede bekleriz. :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :flowers:
a.s. canım sende enişteme selam söyle eziyet de etme damadımıza hıh bak ben ediyom mu  :ehi: :ehi: neyse bende beklerim her zaman inşaaallah bahara gezmeye gelirim  kızımla  :wave: :wave: :wave: :wave:

<<<betty>>>

selam kızlar  :flowers:
dün bütün gün bekledik ama mobilyacılar gelmedi, yağmurdan dolayı gelememişler, dolap ıslanmasın diye  :sad1:
bugün bekliyoruz hala, az önce yağmur kesildi bakalım gelicekler mi... sinir oldum  :cildir:

xxcansuxx

selam kızlar nasılsınız bir bakıp çıkayım dedim gezmeye gidiyoruz kızımla...
gecemiz berbat geçti ben affedersiniz ishal oldum dün drdan gelincede hiç keyfim yoktu tansiyonum falan düşmüş akşam, gece de wcden çıkamadım  :dontknow: :dontknow: ishali kesmek için kola içtim, kahve-limon tuzu karışımı vs   :igrenc: eşim üşütmüşsün diyor nane limon içtim şimdi iyim çok şükür... ya bu içtiğim şekerli su mu yaptı ki dengem alt üst oldu dün zaten  :dontknow:
kasri yazdıklarını şöyle bir okudum kafana takma zıdlaşmada eşinle iş olacağına varıyor sen şimdiden plan yapıp eşimle kötü olma... kendi evinde kalcaksan rahat olursun yok diyorsan bencede tuğba haklı  :icon_thumright: senin yüzüne bir şey demezler belki ama arkandan sonra duyunca lafları daha canın sıkılır....
ben evimde olacağım doğumda annem olsun istiyorum yanımda rahatlık açısından k.validede de annem gitsin o öyle gelsin daha uzun yanımda birileri kalır diye düşünüyorum 2sininde gelip aynı anda gitmesinin mantığı yok birde gönüllerince torunlarını severler... eşimde mantıklı diyor ama annesine sen sonra gel diyemezmiş aman boşver kim ne zamn gelirse gelsin sonuçta bu bebeye sen bakacaksın dedi şimdi hiç düşünmüyorum hiçde lafını etmedim annemi doğumdan önce çağıracağım k.valideyede söylerim şu gün doğum ne zamn gelirsin gelecek misin diye buyursun gelsinler evim doğalgazlı yatacak yerde var hiç strese girme canım sende  :opucuk:
uzun yazdım kusura bakmayın kızlar  :laughing7: :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 12 Ekim , 2011, 12:12:09
selam kızlar  :flowers:
dün bütün gün bekledik ama mobilyacılar gelmedi, yağmurdan dolayı gelememişler, dolap ıslanmasın diye  :sad1:
bugün bekliyoruz hala, az önce yağmur kesildi bakalım gelicekler mi... sinir oldum  :cildir:
a.s canım geç olsunda güç olmasın canım yağmurda getirip ıslatsalar sen daha çok sinir olacaktın  :opucuk:
ben 10 gündür park beşiğini,yatağını bekliyorum tel.açıyorsun bugün gönderiyoruz diyorlar tık yok... uyku setini getirdiler çarşafı,yastık kılıfı yok içinde... küveti getirdiler filesi yok... visco yatak yanlış gelmiş uyduruk birşey beğendiğimizi göndermemişler... park beşiğin ara katını getirmeyi unutmuşlar... daha ne olsun eşimle yarın gidip kavga edeceğim  adamlarla  :caca: :caca: :ehi: