2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:42:23
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 21:39:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:28:35
kızlar hayalım çok güzel bi bebek mevlütü...benim annem okur mevlüt özellikle bebek mevlütü...içim gider..o kadarn güzel olurki o mevlüt okuduğu ilahiler.tam muhammed dünyaya geldiği melekler semaya indi...nakaratında bebek gelir içeriye elden ele gezer okurlar ona.ilk hocaya verirler sonra elden ele gezer.o kadar duygusal bi an ki o.yasamak için sabırsızlanıyorum.ve bi komsum sey yaptı yarı 40da yatak odasını hazırlamıstı.yatağını iste dantelli ipek çarsaflar serip kendi güzel bi gecelik giyip yatakta oturuyordu bebeği de yanındayıd melekler gibi...gelen bakıp hediyesini takıp içeri geçiyordu anne ve bebeği hiç ayakta gözükmüyordu gelen bakıp odaya geçiyordu...hatta o kadar hosuma gitmistiki bende öyle yapmak istiyorum... :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar:

ne güzel ya  :love9: :love9: inş. sende hayalindeki mevlütü yaparsın anneanneside okur  :love9: :love9:
canlarım burasının havası bir değişik kendi memleketin değil kimseyi tanımıyorsun konu komşu yok sadece eşimin arkadaşları ve eşleri var... ben çağırsam çağırsam 15 bayan ya olur ya olmaz ama bebeleri saymıyorum bir sürü bebe olur :k06: :k06:  öyle baş tutacak bir büyükte yok önümüzde... birde ben öyle komşunun yaptığı gibi oturayım gelip görsünler yapamam beni bilen bilir kendimi yırtarım misafirim geleceğinde... bir tanıdığım şimdiden tembihliyor lohusalığını güzel yaşa annene eziyet et demiyorum ama yat kalkma kendine baktır diye ( annemin yanında yaptı bu konuşmayı ben kızardım öyle dedikçe )
insallah tatlım....ya öyle yatağa yatıp beklemem tabi ama yatağımı güzelce yayarım sanırım tabi o zamanki duruma bağlı.ama çok cici giyineceğim kesin :ehi: :ehi: :love9: ay annemin yanına oturur kalkmam ben bende okurum oğlusuma nazar olmasın diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:  inş. canım senin yardımcıların olur akrabalardan sende dediğin gibi oturup annenin yanına okursun ... benim annem meraklı öyle çeyizlik yaptırdığı çok güzel yatak çarşaflarım var bunları doğumunda serersin deyip duruyordu sandiğa kaldırmıştım  onları yeni evlendiğimde  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

oyyy amma muhabbet ettiik :nazar: :nazar: .yavas yavas kalksakmı benim otur otur acıdı valla. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
heee kızlar bebeğinizin mevlüt kıyafetini ne zaman alacaksınız.yapsanızda yapmasanızda alırsınız herhalde

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 21:50:40
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:42:23
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 21:39:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:28:35
kızlar hayalım çok güzel bi bebek mevlütü...benim annem okur mevlüt özellikle bebek mevlütü...içim gider..o kadarn güzel olurki o mevlüt okuduğu ilahiler.tam muhammed dünyaya geldiği melekler semaya indi...nakaratında bebek gelir içeriye elden ele gezer okurlar ona.ilk hocaya verirler sonra elden ele gezer.o kadar duygusal bi an ki o.yasamak için sabırsızlanıyorum.ve bi komsum sey yaptı yarı 40da yatak odasını hazırlamıstı.yatağını iste dantelli ipek çarsaflar serip kendi güzel bi gecelik giyip yatakta oturuyordu bebeği de yanındayıd melekler gibi...gelen bakıp hediyesini takıp içeri geçiyordu anne ve bebeği hiç ayakta gözükmüyordu gelen bakıp odaya geçiyordu...hatta o kadar hosuma gitmistiki bende öyle yapmak istiyorum... :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar:

ne güzel ya  :love9: :love9: inş. sende hayalindeki mevlütü yaparsın anneanneside okur  :love9: :love9:
canlarım burasının havası bir değişik kendi memleketin değil kimseyi tanımıyorsun konu komşu yok sadece eşimin arkadaşları ve eşleri var... ben çağırsam çağırsam 15 bayan ya olur ya olmaz ama bebeleri saymıyorum bir sürü bebe olur :k06: :k06:  öyle baş tutacak bir büyükte yok önümüzde... birde ben öyle komşunun yaptığı gibi oturayım gelip görsünler yapamam beni bilen bilir kendimi yırtarım misafirim geleceğinde... bir tanıdığım şimdiden tembihliyor lohusalığını güzel yaşa annene eziyet et demiyorum ama yat kalkma kendine baktır diye ( annemin yanında yaptı bu konuşmayı ben kızardım öyle dedikçe )
insallah tatlım....ya öyle yatağa yatıp beklemem tabi ama yatağımı güzelce yayarım sanırım tabi o zamanki duruma bağlı.ama çok cici giyineceğim kesin :ehi: :ehi: :love9: ay annemin yanına oturur kalkmam ben bende okurum oğlusuma nazar olmasın diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:  inş. canım senin yardımcıların olur akrabalardan sende dediğin gibi oturup annenin yanına okursun ... benim annem meraklı öyle çeyizlik yaptırdığı çok güzel yatak çarşaflarım var bunları doğumunda serersin deyip duruyordu sandiğa kaldırmıştım  onları yeni evlendiğimde  :ehi: :ehi:
evet benimde var.annem doğumuma yaptı ipek dantelli pembe çarsaf takımı...bende pembe hastasıyım yakısırım içine :ehi: :ehi: :ehi: ben hiç iş yapmam ki.yaptırmazlar bana pek.otururm genelde

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

bende çıkayım diye izin isticektim  :k06: :k06: haydi madem hep beraber çıkalım benimde midem bulanmaya başladı ekrana bak bak  :igrenc: :igrenc:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:48:10
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 21:45:33
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:39:53
kıslar bu gittiğimde doktora midem yanıyor bazen demistim lansor diye ilac yazdı.ama prespektöründe hamilelerde kullanılmamalıdır yazıyor.hiiç kullanmadım daha.sükür öyle mide sorunum yok arada bi oldu geçti ama öyle yazınca hiç içmedim.doktor iyisini bilir ama terettüt ettim.bide kabızlık için osmolak içiyorum her gün.ay aksama kadar ilaç içiyorum bıktım yaf
bana gaviscon vermişti arada midem yanınca içiyorum iyi geliyor hamilelerde kullanılıyor...
birde kasri bende kabızdım ya sürekli tatilde çok rahattım şimdi de affedersin ishal gibi geliyor anlamadım gitti normal mi ki  :icon_scratch: :icon_scratch: ben sadece demir ve elevit içiyorum... senin ilaç sy.fazlaymış  :sad1:
o bazen oluyor demir ilacı yapıyor onu.beni sabah aksam progestanda var bide surup günde 5 6 kere ilac alıyorum sanırım.he bide iğnem var aksamları

canım lansor gastrit tedavisinde falan da kullanılıyor... bi dönem ben de kullanmıştım çünkü... ama gebelikten önce tabi...
canım az kaldı sabret et, çoğu gitti azı kaldı inşallah  :amin: bitecek ilaç sıkıntında inşallah  :amin:

canancım demir arada bir bana da ishal gibi yapıyor, geçenlerde birgün unutmuşum demiri içmeyi ertesi gün tuvalete çıkamadım  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 21:53:05
bende çıkayım diye izin isticektim  :k06: :k06: haydi madem hep beraber çıkalım benimde midem bulanmaya başladı ekrana bak bak  :igrenc: :igrenc:
evet benimde içim kıyıldı  :hungry: :hungry: tamam güzelim güle güle ALLAHA UEMANET OL...yarın görüsürüz.öpüldünüz kızınla :wave: :wave: :opucuk:

xxcansuxx

epiniz ALLAH A EMANET OLUN BEBİŞLERİNİZLE  :amin:  :nazar: YARIN YAZARIM DRDAN GELİNCE GEÇ GELEBİLİRİZ MERAK ETMEYİN CANLAR  :opucuk: :wave:

<<<betty>>>

kızlar tel. çaldı, telle konuşuyorum bi yandan kusuruma bakmayın...
çıkyorsunuz sanırım, ben de çıkayım ozaman... öpüyorum sizi kuzucuklarınızla  :opucuk:
Allaha emanet olun, iyigeceler  :wave: :hello:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ekim , 2011, 21:54:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:48:10
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 21:45:33
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 21:39:53
kıslar bu gittiğimde doktora midem yanıyor bazen demistim lansor diye ilac yazdı.ama prespektöründe hamilelerde kullanılmamalıdır yazıyor.hiiç kullanmadım daha.sükür öyle mide sorunum yok arada bi oldu geçti ama öyle yazınca hiç içmedim.doktor iyisini bilir ama terettüt ettim.bide kabızlık için osmolak içiyorum her gün.ay aksama kadar ilaç içiyorum bıktım yaf
bana gaviscon vermişti arada midem yanınca içiyorum iyi geliyor hamilelerde kullanılıyor...
birde kasri bende kabızdım ya sürekli tatilde çok rahattım şimdi de affedersin ishal gibi geliyor anlamadım gitti normal mi ki  :icon_scratch: :icon_scratch: ben sadece demir ve elevit içiyorum... senin ilaç sy.fazlaymış  :sad1:
o bazen oluyor demir ilacı yapıyor onu.beni sabah aksam progestanda var bide surup günde 5 6 kere ilac alıyorum sanırım.he bide iğnem var aksamları

canım lansor gastrit tedavisinde falan da kullanılıyor... bi dönem ben de kullanmıştım çünkü... ama gebelikten önce tabi...
canım az kaldı sabret et, çoğu gitti azı kaldı inşallah  :amin: bitecek ilaç sıkıntında inşallah  :amin:

canancım demir arada bir bana da ishal gibi yapıyor, geçenlerde birgün unutmuşum demiri içmeyi ertesi gün tuvalete çıkamadım  :dontknow:
hımm içmemeye calısayım o zaman zaten çok sükür bi ondan yana sıkıntım yok :nazar: olmasında bide o ilaç eklenmesin yahuuu :ehi: :ehi: haydi bebisierimiz ağlıyor yanımıza alılım bi koklayalımda sussunlar kızlar :love9: ayy 2 3 ay sonrada böyle yazısacağız ne güzeeelll :toothy10: :ehi: :love9: :love9: :amin:

KasrıCinan

<<<betty>>>

hu huuu kızlar  :director: :director: :director:

napıyorsunuz bakalım? canan dr. a gittin mi?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Ekim , 2011, 12:31:51

KUŞUMMM NASILSIN GÜZEL DÜNÜRÜM.NE YAPTIN TEMİZLİĞE BASLADIN MI BİTTİMİ.
GELDİMİ MOBİLYA.HOŞ GELSE BURAYA GİRMEZDİN KUZUMUN ESYALARINI YERLESTİRİR OLURDUN :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

selam kızlar drdan yeni geldik moralim biraz bozuk şükür kızım iyi ama benim 50 gr  şeker yüklemem yüksek çıktı cuma günü 100 gr şeker yüklemesi yapılacak... 140dan düşük olması gerekirken 204 çıktı benimkisi dr canan bu ne dedi şok oldum  :-ooo (bende birşey çıkmaz diye yaptırmayacaktım) inş. iyi çıkar muhtemelen diyetlik gözüküyor durumun dedi drum..  :y25: :y25: eşimse sonuç yanlıştır yine yüksek çıkarsa birde üni.hast.gideriz takma diyor  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ekim , 2011, 12:35:43
selam kızlar drdan yeni geldik moralim biraz bozuk şükür kızım iyi ama benim 50 gr  şeker yüklemem yüksek çıktı cuma günü 100 gr şeker yüklemesi yapılacak... 140dan düşük olması gerekirken 204 çıktı benimkisi dr canan bu ne dedi şok oldum  :-ooo bende birşey çıkmaz diye yaptırmayacaktım inş. iyi çıkar muhtemelen diyetlik gözüküyor durumun dedi  :y25: :y25: eşimse sonuç yanlıştır yine yüksek çıkarsa birde üni.hast.gideriz takma diyor  :dontknow:
:-ooo :-ooo AA KIYAMAM YA.TÜH OLSUN CANIM MORALİNİ HİÇ BOZMA.KEVSERİNDE ÖYYLE İLK ÇOK YÜKSEK ÇIKTI 2.Cİ İYİ ÇIKTI SENDE BİLİYORSUN...MORALİNİ SAKIN BOZMA.DÜZELİR.PEKİ FISTIK KIZIN NASIL :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 12:34:38
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Ekim , 2011, 12:31:51

KUŞUMMM NASILSIN GÜZEL DÜNÜRÜM.NE YAPTIN TEMİZLİĞE BASLADIN MI BİTTİMİ.
GELDİMİ MOBİLYA.HOŞ GELSE BURAYA GİRMEZDİN KUZUMUN ESYALARINI YERLESTİRİR OLURDUN :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

iyiyim dünürüm sen nasılsın? annemle beraber dolabı bekliyoruz işte...
dediğin doğru tatlım, gelse giremezdim  :k06: :k06: :k06: