2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:54:30
canancım hadi sende iyice yorulma ağrımasın basın.
madim bizde çıkalım sedacım senide öpüyorum oğlunuda...
ALLAHA emanet olun güzeller :opucuk: :opucuk:
tamam canım çıkalım o zman hep birlikte öpüyorum sizleri A.E.OLUN bebelerinizle  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:54:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:52:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:49:31
kasri çok tatlısın maşaallah oğlunla yani kilo almışsındır  mutlaka önceki boydan fotonu bilmiyoruz ya  :opucuk:  ama hamile olduğun belli  ve annelik vurulmuş sana da  :nazar: :nazar: öyle hamişlik var kilo yok yani  :k06: :k06:
:opucuk:  :opucuk: hi hi sağol kuşum...aynıyım o fotoyla sadecve göbeğim azdaha sivri.dedim ya annelik yüzüme vurdu artık diye...senin yüzünüde görmek isterim :opucuk: :opucuk:
benim sadece yüzümü istersen eşimle olanı  koyayım gerçi face koydum tatildeyken çekinmiştik yazmalı falan  :k06: ama boydan öyle tam giyinik hiç yok
yüzünü biliyorum tatlım ben boydan bakmak istedim.o zaman nasıl duruyorsun diye.bi ara çekin koy.yüzünden aldınmı kilo merak ettim ben aldım resimlerde öyle gözüküyor yani :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım çokk tatlısın masallahhh.
inan çok güzel olmussun çok yakısmıs hamislik :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:57:47
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım çokk tatlısın masallahhh.
inan çok güzel olmussun çok yakısmıs hamislik :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allah razı olsun tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

sedam maşaallah var işte 3 ahftalık halinle bile göbiş maşaallah göbişe vede sana çok tatlısın sende küçüksün anlaşılan ama yüzün şiş değil kasrininde dediği gibi benim yüzümde değişti şişti arkadaşlarım annelik yüzüne vurulmuş iyi olmuş biraz olgunluk gelmiş diyorlar  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:59:47
sedam maşaallah var işte 3 ahftalık halinle bile göbiş maşaallah göbişe vede sana çok tatlısın sende küçüksün anlaşılan ama yüzün şiş değil kasrininde dediği gibi benim yüzümde değişti şişti arkadaşlarım annelik yüzüne vurulmuş iyi olmuş biraz olgunluk gelmiş diyorlar  :ehi: :ehi:
:k06: :k06: hakkaten annelik farklı yansıyor yüze değil mi :nazar: :nazar: :nazar: kilo değil de hafif bi sislik gibi değisik bi güzellikk.

seda87

canm benim şimdiki halim şiş yaa nie öyle oldu anlamadım o resimde 62falamdim şşimdi 66 oldum.çok sağol canm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 14:01:10
:k06: :k06: hakkaten annelik farklı yansıyor yüze değil mi :nazar: :nazar: :nazar: kilo değil de hafif bi sislik gibi değisik bi güzellikk.
haklısın canm yaaa

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 14:01:18
canm benim şimdiki halim şiş yaa nie öyle oldu anlamadım o resimde 62falamdim şşimdi 66 oldum.çok sağol canm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
o zaman hepimiz boydan eslerimize yeni halimizi çektirelim de bi gün sayfada defileye çıkalımmm :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: olmamıııı?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 13:59:32
sileyim ama fotoları gördüyseniz kızlar
sil canım sil...
evet kasri yansıyor bak faceden benim 2011 tatil diye koyduğuma nasıl değişmiş yüzüm arkadaşlar annelik güzelliği vurulmuş diyor... bana kalsa şişmanlıktan o güzellik  :ehi:

seda87

kızlar bana müsade belim çok ağrıyor yaa uzun oturunca kolumda aşı yaptım nasıl ağrıyor tek elle de yazamoyorum klavyeyi çok öptüm ssizi aeo canlar :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 14:02:59
Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 13:59:32
sileyim ama fotoları gördüyseniz kızlar
sil canım sil...
evet kasri yansıyor bak faceden benim 2011 tatil diye koyduğuma nasıl değişmiş yüzüm arkadaşlar annelik güzelliği vurulmuş diyor... bana kalsa şişmanlıktan o güzellik  :ehi:
dur tekrar bakıyımm yeni ekledin mi  :icon_scratch:

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 14:02:47
Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 14:01:18
o zaman hepimiz boydan eslerimize yeni halimizi çektirelim de bi gün sayfada defileye çıkalımmm :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: olmamıııı?
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: