2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:27:52
Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 13:22:23
kız yesinler sizin göbişlerinizi :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:maşallah yaa çok tatlı duruyorlar :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: hani seninkini görelimmm
sümeyra canm valla ben hep ev haliyle çekiyorum öyle kollar kısa baş açık :k06:hiç karnım yokki öyle direk koyyayım eşim çekiyor o da boydan şimdi koysam olmaz öyle açık açık :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:31:20
ben 63le kaldım suan 70 kiloyummm :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo 7 kilo aldım.70 kilo olduğum bellimi korkuyorum kendimdennn

yok belli değil canım, face deki fotolarını görünce  :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar:
bu zamandan sonra çok alınıyormuş artık, bu zamanlardan sonra dikkat etmek lazım biraz  :honk: :honk: :honk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:34:08
ben 63le kaldım suan 70 kiloyummm :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo 7 kilo aldım.70 kilo olduğum bellimi korkuyorum kendimdennn

bu zamandan sonra çok alınıyormuş artık, bu zamanlardan sonra dikkat etmek lazım biraz  :honk: :honk: :honk:
:y25: :y25: :y25: eski fotolarıma bakıyorum içim gidiyor...38 beden beden oldu 46 48 ki dahada büyüyecek alacağım kilo.ya esimde hiç sevmez kilolu olanları.ben ne yapcam.benim bu halimi çok seviyor ama nasıl vereceğim bilmiyorum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

bende 59 ile hamile kaldım şimdi 66yım :cildir: :cildir: :cildir:boyum 1.69 ama yinede tombalak oldum yaaa hele gögüslerim maşallah almış başını gidiyor gömlekler kapanmıyor yaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 13:33:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:27:52
Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 13:22:23
kız yesinler sizin göbişlerinizi :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:maşallah yaa çok tatlı duruyorlar :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: hani seninkini görelimmm
sümeyra canm valla ben hep ev haliyle çekiyorum öyle kollar kısa baş açık :k06:hiç karnım yokki öyle direk koyyayım eşim çekiyor o da boydan şimdi koysam olmaz öyle açık açık :k06: :k06: :k06:
aman üşengeç seni.giy üstüne bisi.biz kendimiz çekip koyuyoruz zati.hadi kalk bakıııyımm :caca: :caca: :caca: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

belli değil canım ya korkma geçen bir ark. 53le hamile kalıp 80le doğuma gittiğini söylemişti şimdi hiç kilosu yok genç kız gibi maşaallah zaten doğumda suyuydu bebeğin ağırlığıydı gidiyor benim korkum kalçalarım öyle geniş geniş kalması kendi açımdan kilo gitsede yerçekimine karşılık salık salık olursa  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

ya kızlar masallahh deyim bari :nazar: benim göğüslerim çok büyümedi birden basladılar durdular.hala aynı südyenler :ehi: :ehi: :ehi: ne çok büyük ne küçük...ondan bari yırttım :ehi: :ehi: :ehi:

seda87

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:38:40

belli değil canım ya korkma geçen bir ark. 53le hamile kalıp 80le doğuma gittiğini söylemişti şimdi hiç kilosu yok genç kız gibi maşaallah zaten doğumda suyuydu bebeğin ağırlığıydı gidiyor benim korkum kalçalarım öyle geniş geniş kalması kendi açımdan kilo gitsede yerçekimine karşılık salık salık olursa  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: al benden de o kadar zaten kalcalıydım ben doğumdan sonra iyice büyüyecek....ay düsünemiyorum ben bizlerii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 07 Ekim , 2011, 13:37:42
bende 59 ile hamile kaldım şimdi 66yım :cildir: :cildir: :cildir:boyum 1.69 ama yinede tombalak oldum yaaa hele gögüslerim maşallah almış başını gidiyor gömlekler kapanmıyor yaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
neyse senide görelim seda lerleyen haftalarda göbişin biraz daha belirgin olsun kaçışın yok istiyoruz resim  :opucuk: senin paşan çok güzel duruyordur  :nazar:

<<<betty>>>

kızlarrrr size doyulmaz, yavaştan çıkayım ben... hem başım ağrıdı, hem acıktımmm...
öpüyorum hepinizi kuzucuklarınızla  :opucuk: :opucuk:
Allaha emanet olun  :opucuk:

KasrıCinan

bak bi tane arkadasım ile resmim var onu kessem resimden simdi benim de gidecek.bi koyayımda bakın.burda kilo aldığım bayaaa bi belli.hemen sileyim de kızın günahına girmeyim.bakalak olun gızlaarr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:39:14
ya kızlar masallahh deyim bari :nazar: benim göğüslerim çok büyümedi birden basladılar durdular.hala aynı südyenler :ehi: :ehi: :ehi: ne çok büyük ne küçük...ondan bari yırttım :ehi: :ehi: :ehi:

canım benim 2 beden büyüdü sütyenlerim  :-ooo :-ooo :-ooo
çıldırıcam artık, en son aldıklarım yine küçük gelmeye başladı  :-ooo :-ooo :-ooo

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:41:35
kızlarrrr size doyulmaz, yavaştan çıkayım ben... hem başım ağrıdı, hem acıktımmm...
öpüyorum hepinizi kuzucuklarınızla  :opucuk: :opucuk:
Allaha emanet olun  :opucuk:
tamam canım afiyet olsun bende birazdan çıkarım aynen açıktım saat kaç oldu namaz var belim ağrımaya başladı zaten otur otur... A.e.ol   :wave: