2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

offffs betty bundamı kalın bel kalça sen beni gör

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:11:00
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:08:05
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 07 Ekim , 2011, 13:02:56
slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 27. haftamdayım nasipse kız bebek bekliyorum,iki hafta öncesine kadar dışardan bakılınca kilo almışım gibi duruyordu ama iki haftadır birden karnım büyüdü ve artık uzun mesafe yürüyüşleri ağrılı oluyor ,mide yanmalarımda geri geldi ve eşimin erkek doktor takıntısı yüzünden doktorumu değiştirmek zorunda kaldım eşimin gönderdiği bayan doktorda çık asık suratlı hiç hoşlanmadım doğumu onunla yapmak korkutucu geliyor ve kalçama arada feci ağrı saplanıyor napcam bu doktor olayını bilmiyorum çok dertliyiim çook :cildir:
hosgeldin canım bebeğin hayırlı olsun.tüh doktor değistirmen iyi olmamıs...insallah bundan sonra hersey  iyi olur senin için.canım o kasılmalar normalmis sıkma canını.benim yen yeni arada oluyor geçiyor hemen :icon_thumright:
hoşgeldin canım geçmiş olsun evet kasılmalar normal benimde belim ve kalçama batmalarım oluyor... başka bayan dr git sevmediysen eşinde bayanda ısrarcıysa araştır dr çok rahatlatıyor insanı sıkıntı etme inş. çaresi bulunur  :opucuk:

hoşgeldin canım... inşallah içine sinen rahat edebileceğin bir dr. bulabilrisin, eğer anlaşamasan çok zor olur iletişimin...
istersen basşka bir bayan dr. bak, belki bu sefer eşinin de senin de istediğin gibi olur... Allah kolaylık versin canım, inşallah en kısa zamanda çözüm bulabilsiiniz sıkıntınıza  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

betty kaç kiloda hamiş kalmıştın kaç oldun sen şimdi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:13:51
offffs betty bundamı kalın bel kalça sen beni gör
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: demetim sen bizi görme o zaman.ben iri kemikliyim bide görünce korkarsın

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:12:19
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:10:52
sümayram nasıl büyümüş mü benim göbüş ?
göbeğim çıkmıyor ama belim kalınlaştı, popom da büyüdü, tam kız karnı  :k06: :k06:
[/quote oyy küçüğüm oyy ben seni yerimm.bak senin iç karnın baya bi genis.ben doktora gittiğimde aynı senin gibi bi kız gelmisti dedim 3 4 aylık herhalde.meğerse doğuma gelmis :k06: :k06: :k06: canım iyi cıkmıs yine baya ama kilo aldığın hiiiç belli değil masallahh :nazar: :nazar: :nazar:

canım çok sağol  :opucuk: :opucuk: evet baya kilo aldım sen diyorsun 7 kilo aldım diye ama ben tam 11 kilo aldım  :icon_pale:

xxcansuxx

bu arada üzerimdekilerin hepsi eşimin evde onun giysilerini giyiyorum  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

ayyyyyyyyyyy maşallahhhhhhhh cansucum  :nazar: :nazar: :nazar:
ben de özeniyorum iste bu göbüşlere  :love9:
ne güzel bak hamile olduğun belli  :love9: :nazar:

xxcansuxx

kasri senin bebiş aşağıda çok belli benimkisi yukarılarda göbeğim etrafına bile çıkıp oradan tekmeliyor  :k06:

<<<betty>>>

sümeyrammmmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
face de de görmüştüm çok beğenmiştim zaten  :nazar:

tam erkek göbüşü, önde bir top var sankiiii, maşallahhhhhhh  :nazar: :nazar:

KasrıCinan

canancım hakkaten masallah göbisineee.ayy datlum benim kız olduğu nasıl belli yayılmıs.seninki 8 aylık duruyor :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

kız yesinler sizin göbişlerinizi :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:maşallah yaa çok tatlı duruyorlar :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

evet bizim kuzular daha çok asağıda geziniyor.yeni göbeğime çıktı 2 gündün yukarlarda hissediyorum hareketlerini...ama doktor bebek asağıda değil diyor.ayakları asağıda diyor.iste ben bu yüzden çok zorlanıyorum.ama sıkıstırıyor kasıklarımı...demetinde öyle bak.bizim kuzular yaramaz yafff :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:19:21
ayyyyyyyyyyy maşallahhhhhhhh cansucum  :nazar: :nazar: :nazar:
ben de özeniyorum iste bu göbüşlere  :love9:
ne güzel bak hamile olduğun belli  :love9: :nazar:
tşk ederim canım ya seninde belli hamiş olduğun güzelim benimkisi farklı duruyor işte şu anlara gelir mi bebiş geliyor orada hareket ediyor göbek hizama bende anlamadım bunun içinde baskı hissetmiyorum alt bölgelerde

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:21:01
canancım hakkaten masallah göbisineee.ayy datlum benim kız olduğu nasıl belli yayılmıs.seninki 8 aylık duruyor :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
tşk ederim kasrim senin göbüşde çok tatlı ama aşağıda top gibi değil ben öyle hayal ediyordum seni  :k06: 8 aylık mı 8 ylık halimi düşünemiyorum zaten bu arada ben toplam 9 kilo aldım