2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

:toothy10: :toothy10: gülüm benim yaaa olsun sağlıkla doğsunda olmazsa 1 ocak yazdırırsınız ama artık eskisi gibi değilmis sanırım doğduğu tarih hemen yazılıyormus anca nüfusda biri olursa dagistiriliyormus.geçen bi yere gittik annemle de ordada konusuldu.kızın ismi sümeyra aynı gün son adetimiz,,doğum aynı ocak 10 ve bebeği erkek....dedi ordan birisi ikinizde aralık doğuracasınız bak siz görün diye.ikimizde istemeyiz dedik.ocak yazdırırız dedik.ama olmuyormus sanırım.o kız sümeyra valla tanıdığımız var hiç zor olmaz istediğim tarihe yazdırmam dedi.eşide kadın doğum doktoru.ayy dedim ne güzel istediği gibi görür bebeğini

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:12:55
Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 12:06:09
SLM CİCİ ANNELER NASILSINIZZ  :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:
hosgeldin cici teyzesi.iyiyiz sen nasılsın) :opucuk: :opucuk:

hoşbulduk kuuzm  :opucuk: :opucuk: bende iyiym allahşükür allah daha iyi etsin canım  :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 12:12:11
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 12:10:09
SLM CİCİ ANNELER NASILSINIZZ  :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

canım hoşgeldin  :flowers: biz iyiyiz sen nasılsın?
zamanında yaptığım patavatsızlığın karşılığını yaşıyacağımı konuşuyorduk sümeyramla  :ehi: :toothy10:

hoşbulduk canlarım  :opucuk: :opucuk:  bende iyiym allahaşükür yarın kontrolüm var eee birzda heyecan  :love9: :love9: :love9: :love9:

hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 12:12:11
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 12:10:09

canım hoşgeldin  :flowers: biz iyiyiz sen nasılsın?
zamanında yaptığım patavatsızlığın karşılığını yaşıyacağımı konuşuyorduk sümeyramla  :ehi: :toothy10:

hoşbulduk canlarım  :opucuk: :opucuk:  bende iyiym allahaşükür yarın kontrolüm var eee birzda heyecan  :love9: :love9: :love9: :love9:
canım benim ALLAH arzuladığına kavustursun senide :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:16:25
:toothy10: :toothy10: gülüm benim yaaa olsun sağlıkla doğsunda olmazsa 1 ocak yazdırırsınız ama artık eskisi gibi değilmis sanırım doğduğu tarih hemen yazılıyormus anca nüfusda biri olursa dagistiriliyormus.geçen bi yere gittik annemle de ordada konusuldu.kızın ismi sümeyra aynı gün son adetimiz,,doğum aynı ocak 10 ve bebeği erkek....dedi ordan birisi ikinizde aralık doğuracasınız bak siz görün diye.ikimizde istemeyiz dedik.ocak yazdırırız dedik.ama olmuyormus sanırım.o kız sümeyra valla tanıdığımız var hiç zor olmaz istediğim tarihe yazdırmam dedi.eşide kadın doğum doktoru.ayy dedim ne güzel istediği gibi görür bebeğini

canım evet öyle dediğin gibi, doğduğu tarihi yazıyormuş nüfus, hatta doğum kağıdını istiyormuş nüfus... ama eşimlerinde tanıdığı var ona güveniyor. bakalım ya hayırlısı sağlıkla doğsunlar da aralık ocak farketmez...

KasrıCinan

evet canım öyle farketmez.doğsunlarda bi....simdi pek anlamıyoruz ama son zaman artık korku basar bizi.8.aydan itibaren kendimi düsünemiyorum.hem heyecan hem korku.30.haftalar beni korkutuyor :toothy10:

xxcansuxx

selam kızlar nasılsınız ne kaynatıyorsunuz  :suclu: :suclu: hayırlı cumalar bu arada

KasrıCinan

syf 254 benim beşik modelini gördün mü balım.öyle süslü modelli istiyorum.alacağım yerde gördüm aynısını.resmini koyayım dedim.500tl sanırım.bide altında sallanan anadizi insallah allah nasip ederse alacağım modellerböyle olacak

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 12:27:40
selam kızlar nasılsınız ne kaynatıyorsunuz  :suclu: :suclu: hayırlı cumalar bu arada
hosgeldin canım hayırlı cumalar...iyiyiz sükür seni sormalı..

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:26:22
evet canım öyle farketmez.doğsunlarda bi....simdi pek anlamıyoruz ama son zaman artık korku basar bizi.8.aydan itibaren kendimi düsünemiyorum.hem heyecan hem korku.30.haftalar beni korkutuyor :toothy10:

offf aynen canım ya  :icon_pale: benim çok karnım çıkmadı ama sıkıntı yaşıyorum şimdiden, kasılıyor karnım hareketim kısıtlanıyor, 30. haftalardan sonra ben de korkuyorum kendimden  :icon_pale:  bi de doğum korkusu da sarmaya başlar herhalde, şuan bende pek doğum korkusu yok da, günler yaklaştıkça basar mı korku bilmem  :ehi:

<<<betty>>>

hayırlı cumalar canım, hoşgeldin... çok şükür biz iyiyiz sen nasılsın?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 12:31:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:26:22

offf aynen canım ya  :icon_pale: benim çok karnım çıkmadı ama sıkıntı yaşıyorum şimdiden, kasılıyor karnım hareketim kısıtlanıyor, 30. haftalardan sonra ben de korkuyorum kendimden  :icon_pale:  bi de doğum korkusu da sarmaya başlar herhalde, şuan bende pek doğum korkusu yok da, günler yaklaştıkça basar mı korku bilmem  :ehi:
basar basar :ehi: :ehi: düsünsene göbekten önünü göremiycennn bide onun nasıl çıkacağını düsünn :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo vııııyyy
anam ne olacak bı ıkıncan bı çık uleeen diycen pırtlıycak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:28:55
hosgeldin canım hayırlı cumalar...iyiyiz sükür seni sormalı..
iyiz çok şükür sadece sol kasığım ve sol bacağım ağrıyor dün iş yapmıştım eşim pencereye çıktın silmek için  o ayağının üzerine kuvvetini verdin ondan diyor ama sabaha kadar geçmez miydii öyle olunca  :dontknow: çok şiddetli değil biraz hafiflmiş ikindiye doğru pazara çıkayım diyorum inş. artmaz eşim ne diyecek biliyorum tabii :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:28:21
syf 254 benim beşik modelini gördün mü balım.öyle süslü modelli istiyorum.alacağım yerde gördüm aynısını.resmini koyayım dedim.500tl sanırım.bide altında sallanan anadizi insallah allah nasip ederse alacağım modellerböyle olacak

gördüm canım, çok beğendimmmm  :love9:
ikisi de çok güzel  :love9:
şu anadizini ben de düşünüyorum, bakalım bulabilecekmiyim tek başına satılan ( set dışında )
varmıdır canım tek başına satılan?