2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

tubuşum bak resmini koyacağım ama hemen sileceğim.bak tamam mı?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

<<<betty>>>

buna bayılıyorum, bolerolu tunik  :love9: anneannemiz ördü  :love9: :love9:

<<<betty>>>

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 13:53:34

oyy çok güzel ya.inan bende bayıldım.güle güle giysin prenses :love9: :love9: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 13:56:19
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 13:53:34

oyy çok güzel ya.inan bende bayıldım.güle güle giysin prenses :love9: :love9: :nazar: :nazar:

sağol canım  :opucuk: :opucuk: Allah daha güzellerini oğluşuna giydirmeni nasip etsin  :amin:

olvido

bunlar mualla ve denizin bebeği için aldığım cicişler en sondakide benim çıtırımın

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 13:57:09
tuğbiiiiiişşşş ordamısın
canım giyindim geldim şimdi burdayım 3 te dersim başlayacak hazırlık :)

KasrıCinan

amin.hepsi çok güzeller.bizim kıyafetlerimizden çok olacak onlarınki.annem ördü bana fıstık yesili yelek bitti yeni.patik örüyor.kaynanam örüyor halam örmüs.sonra bi kaç komsusu eltileride örmüs.baya hediye gelecek anlasılan :ehi:

KasrıCinan

bak nilaynura.çok sevimli.bakışı çok güzel massallahh :nazar: :nazar:

olvido

demetcim Allah giydirmeyi nasip etsin çok güzeller boleralı takımına boncuk arma falan işleyebilirsin çok şeker olur hepsi çok güzeller güle güle giysin prensesim,iz

KasrıCinan

ayyy 3üde çok güzeller...seninki de pek havalıymıs daha güzelmiş ;D :nazar: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:00:46
amin.hepsi çok güzeller.bizim kıyafetlerimizden çok olacak onlarınki.annem ördü bana fıstık yesili yelek bitti yeni.patik örüyor.kaynanam örüyor halam örmüs.sonra bi kaç komsusu eltileride örmüs.baya hediye gelecek anlasılan :ehi:

ne güzel canım bak herkes örüyor... bizde annem ve benden başka ören olmaz... zaten eşim tarafından gelen hiçbirşey olmaz, oyüzden çok hediye geleceğini de zannetmiyorum ben...

olvido

maşaallah ya nasılda tatlı bende bu hafta sonu cımcırıyım gidip nilayımı  :nazar: :nazar: :nazar:
dayısının bebekliğine benziyo aynı burhan