2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canım aman boşver yine de dikkat edelim de bizim içimizde canlı var hç kısıtlamayalım kendimizi.yani en azından gece yatarken yemesek ben çok karnım dolu yatıyorum mesela.veririz elbet...alacağız 10 15 kilo olsun.zaten 5 6 kilo bebekle gidiyormus gerisinide zamanla veririz sanırım.valla ben ısıttım yemeğimi koydum simdi önüme.ohh be dünya varmıs :k06: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 15:05:09
amiiin insallah gülüm benim.ilkayında öyle ya.onunda erken doğum riski var o yüzden benimde aklıma erken gelirse diye geliyor.ama insallah bekler zamanını kuzucuk...insallah hersey çok iyi olur...1 ay sonra iyice belli olur tatlım.erken doğum olacak olursa direk izmire gidersiniz orda kalırsınız...insallah olmaz girmezde küveze gircek bile olsa abinlerde kalınca sıkıntı yasamazsınız...ama sen inan aklına getirme iyi düsün iyi olsun.ne ile mesgul olursak basımıza o geliyor çünki.ama dediğim gibi doktor erken derse gidersiniz izmire.hem doktor sorununda düzelmis olur

evet canım öyle olur erken gelicek olursa... ben de pek düşünmemeye çalışıyorum, hatta eşime hep 'bak Allahın izniyle benim doğum güzel geçicek, kolay olucak' diyorum, erken ya da vaktinde mi gelir bilmiyorum ama içime hep doğumumun kolay olacağı doğuyor  :amin: :amin: :amin: inşallah Allah hepimize kolya doğumlar nasip eder  :amin: :amin: :amin: dediğin gibi inşallah herşey hepimiz için güzel gider  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

ama bende senin şuanki halini çook merak ediyorumm.yüzünü özellikle.bakalım nasıl oldun.hamislik vurdumu yüzüne.en yakın zamanda görmek istiyorum gülüm benim...sağol canım benim o senin güzelliğin.. :opucuk: :opucuk: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 15:13:16
canım aman boşver yine de dikkat edelim de bizim içimizde canlı var hç kısıtlamayalım kendimizi.yani en azından gece yatarken yemesek ben çok karnım dolu yatıyorum mesela.veririz elbet...alacağız 10 15 kilo olsun.zaten 5 6 kilo bebekle gidiyormus gerisinide zamanla veririz sanırım.valla ben ısıttım yemeğimi koydum simdi önüme.ohh be dünya varmıs :k06: :k06: :k06:

afiyet bal olsun canım benim... doğru diyorsun nasılsa verilir ya, bebişler iyi olsunlar yeter ki  :amin: :amin: :amin:

canım ben de yiyim bişeyler, çok ağırlık çöktü, azıcık da uzanayım olur mu tatlım...
yine gireriz akşam üzeri, kendine dikkat et, paşama da... Allaha emanet olun, öpüyoruz kızımla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 15:15:12
ama bende senin şuanki halini çook merak ediyorumm.yüzünü özellikle.bakalım nasıl oldun.hamislik vurdumu yüzüne.en yakın zamanda görmek istiyorum gülüm benim...sağol canım benim o senin güzelliğin.. :opucuk: :opucuk: :flowers:

canım hiç yeni fotom yok, yakın zamanda çekilmedim hiç... çekileyim de koyayım tatlım, gör bak benim kız beni neye benzetti  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Eylül , 2011, 15:17:38
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 15:13:16

afiyet bal olsun canım benim... doğru diyorsun nasılsa verilir ya, bebişler iyi olsunlar yeter ki  :amin: :amin: :amin:

canım ben de yiyim bişeyler, çok ağırlık çöktü, azıcık da uzanayım olur mu tatlım...
yine gireriz akşam üzeri, kendine dikkat et, paşama da... Allaha emanet olun, öpüyoruz kızımla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
tamam bitanem bende senden müsade isteyecektim hadi afiyet olsun.bizde oğlumla çok öptük sizi.aksam görüsürüz. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Eylül , 2011, 15:19:08

canım hiç yeni fotom yok, yakın zamanda çekilmedim hiç... çekileyim de koyayım tatlım, gör bak benim kız beni neye benzetti  :ehi: :ehi: :ehi:
inan hiç güzelliğin değismemistir.bence kızlar daha da güzellestiriyor.bakalım güzel dünürüm dahamı güzellesti.bekliyorum merakla. :ehi: :wave: :wave:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 15:20:52
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Eylül , 2011, 15:19:08

inan hiç güzelliğin değismemistir.bence kızlar daha da güzellestiriyor.bakalım güzel dünürüm dahamı güzellesti.bekliyorum merakla. :ehi: :wave: :wave:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

olvido

sümeyra tatlım kolun nasıl oldu kasılma da varmış nasıl oldun merak ettim kuzum seni?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:16:36
sümeyra tatlım kolun nasıl oldu kasılma da varmış nasıl oldun merak ettim kuzum seni?
kolum biraz daha iyi canım.hareket ettirebiliyorum düne göre iyi sükür.şimdilik iyiym bakalım.ama kasılmalarım ara ara sancılarım oluyor

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:17:36
kolum biraz daha iyi canım.hareket ettirebiliyorum düne göre iyi sükür.şimdilik iyiym bakalım.ama kasılmalarım ara ara sancılarım oluyor
teyzesi şafağımız yarın itibariyle 99 gün  :nazar: Enişten 100 den düşen arkadaşlarını askerlikte ıslatıyolarmış da yarın beni ıslatcak  :toothy10: :toothy10: ne orjinal kocam var di mi

aydinays

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:21:23
teyzesi şafağımız yarın itibariyle 99 gün  :nazar: Enişten 100 den düşen arkadaşlarını askerlikte ıslatıyolarmış da yarın beni ıslatcak  :toothy10: :toothy10: ne orjinal kocam var di mi

canım o erkeklerin çoğunda öyle tepki veriyorlar. Akılları askerlikte. Benimkide oğlumu şimdi ıslatıcaz mı diyordu  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Sümeyye canım kolun neden kasılıyor ki :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Zorladın mı  :-\
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:21:23
oyy yerim ben onu.evet bende bugan düsündüm yarın 99 takip ediyorum balım şafağınızı..benimde 105 galiba.iyi ıslatsın o zaman kısss :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 20:23:18
Sümeyye canım kolun neden kasılıyor ki :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Zorladın mı  :-\
canım 2.ci aşımı oldum dünde o yüzden.