2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:19:58
sağol canım benim  :opucuk:
amin inşallah  :amin: hep beraber sağlıkla iyi günlerde giydirelim canım benim  :amin:
amiiin tatlıımm.bellimi olur belki bi gün dünür oluruz.sen çok tatlı bi bayansın.seni gördükçe ablam olmadığım için ablam gbi sevesim geliyor.gel bi sarılayım sana.yakın olsak da kuzucukları beraber büyütsek. :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

pembe olan şort canım, önümüzdeki yaz için aldım onu, indirimdeydi 9 aylık aldım o takımı  :k06:

bakalım canım nezaman dolcak kanepeler  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
benim örgülerin bir kısmı annemde, bir kısmı burda, burda olanlar yelekler falan...
onları da koyarım bir gün, hepsini topluca  :laughing7:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:21:34
amin inşallah  :amin: hep beraber sağlıkla iyi günlerde giydirelim canım benim  :amin:
amiiin tatlıımm.bellimi olur belki bi gün dünür oluruz.sen çok tatlı bi bayansın.seni gördükçe ablam olmadığım için ablam gbi sevesim geliyor.gel bi sarılayım sana.yakın olsak da kuzucukları beraber büyütsek. :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

Allah razı olsun canım benim, inan sende öylesin, duygular tamamen karşılıklı  :love9:
bu dünyada neyin ne olacağı belli mi kuzum, Rabbim yazdıysa neden olmasın, inan çok isterim  :amin: :amin: :amin:
kocaman açtım kucağımı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:12:14

ayyy maşallah çok ciciler canımmmm :love9: :love9: :love9: kıslar cicişlerinizi bebeğimin cicileri bölümünde paylaşsanısa herkez görsünn  :hello2: :hello2: :hello2:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:24:45
pembe olan şort canım, önümüzdeki yaz için aldım onu, indirimdeydi 9 aylık aldım o takımı  :k06:

benim örgülerin bir kısmı annemde, bir kısmı burda, burda olanlar yelekler falan...
ama beni meraklandırıyorsun.neyse daha önümüzde 3 ay var daha çok koyarız.maksat eğlenmek.hosuma gidiyor onları dolduracak olmaları kuzucukların çok hosuma gidiyor... :love9: :love9:
ya benim eşim arada seviyor öpüyor mıncıklıyor karnımı :love9: :love9: ama benim gibi sevmiyor belli etmiyor ben çok üzülüyorum.bazen bebeğim çok hareketli oluyor yani acayip belli oluyor dısardan gel bak diyorum.hiç oralı bile olmuyor.hiç sevgisini belli etmemeye çalısıyor.ilgi görmüyorum hiç.bana karsıda öyle bu aralar :crybaby2: :crybaby2:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

ayy yakın olsaydık sümeyram ne güzel olurdu, beraber çarşı pazar dolaşır beraber seçerdik herşeyini :love9:
beraber doğurur beraber büyütürdük  :love9:
ben senin oğlana hasta olurdum herhalde, kızımdan daha mı çok severdim bilmem  :k06: :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:27:16
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:21:34

Allah razı olsun canım benim, inan sende öylesin, duygular tamamen karşılıklı  :love9:
bu dünyada neyin ne olacağı belli mi kuzum, Rabbim yazdıysa neden olmasın, inan çok isterim  :amin: :amin: :amin:
kocaman açtım kucağımı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:hello2: :hello2: :hello2: kucakladıım.göbekler tokuştu baya ama olsun :toothy10: :toothy10: :toothy10: evet rabbim yazdıysa neden olmasın

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Eylül , 2011, 15:28:01
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:12:14

ayyy maşallah çok ciciler canımmmm :love9: :love9: :love9: kıslar cicişlerinizi bebeğimin cicileri bölümünde paylaşsanısa herkez görsünn  :hello2: :hello2: :hello2:

teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk: :opucuk:
evet canım doğru diyorsun, oraya da koyalım...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:29:55
ayy yakın olsaydık sümeyram ne güzel olurdu, beraber çarşı pazar dolaşır beraber seçerdik herşeyini :love9:
ben senin oğlana hasta olurdum herhalde, kızımdan daha mı çok severdim bilmem  :k06: :k06: :k06: :k06:
ayy öyle demeee.sana diyorum bende senin kızını benimkinden çok severdim herhalde...baksana dün gittik gezmeye 9 aylık kız bebek inan yiyesim geldi.esime dedim bittim ya kızları çok seviyorum diye.buugünde dedim oğlum beni hissediyor tepki veriyor diye.ee hem öyle söylüyorsun hem niye kızları çok seviyorum diyorsun duyacak çocuk dedi

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:29:20
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:24:45

ama beni meraklandırıyorsun.neyse daha önümüzde 3 ay var daha çok koyarız.maksat eğlenmek.hosuma gidiyor onları dolduracak olmaları kuzucukların çok hosuma gidiyor... :love9: :love9:
ya benim eşim arada seviyor öpüyor mıncıklıyor karnımı :love9: :love9: ama benim gibi sevmiyor belli etmiyor ben çok üzülüyorum.bazen bebeğim çok hareketli oluyor yani acayip belli oluyor dısardan gel bak diyorum.hiç oralı bile olmuyor.hiç sevgisini belli etmemeye çalısıyor.ilgi görmüyorum hiç.bana karsıda öyle bu aralar :crybaby2: :crybaby2:

canım ben eşimin şehir dışından geldiği gün inan bütün gece ağladım, bana da öyle geliyor ilgisiz gibi... bazen tam tersin işten geliyor karnımın üzerine elini bi koyuyor bütün gece kızım diyor, seviyor... bazen de senin dediğin gibi 'bak nasıl tekmeliyor gel bak diyorum hiç oralı olmuyor. ama bence biz fazla hassasız o yüzden, yoksa sevmezler mi onlar hiç yavrularını  :love9:
biraz fazla alınganız sanırım bence ondan böyle oluyor, düşünsene bi canım adam işten gelmiş yorgun argın, kimbilir kafasında neler var, bir gününün bir gününe uymaması çok normal...

<<<betty>>>

maşallah bu kıza çok tatlıymış  :nazar: :nazar: :nazar:
evet canım senin oğluşun dünya tatlısı olacakk, Rabbim kısmet etsin de oğluşunu ben de yakından göreyim birgün  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:32:26
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:29:55
ayy öyle demeee.sana diyorum bende senin kızını benimkinden çok severdim herhalde...baksana dün gittik gezmeye 9 aylık kız bebek inan yiyesim geldi.esime dedim bittim ya kızları çok seviyorum diye.buugünde dedim oğlum beni hissediyor tepki veriyor diye.ee hem öyle söylüyorsun hem niye kızları çok seviyorum diyorsun duyacak çocuk dedi

canım benim kız yeğenim var, nasıl tatlı nasıl tatlı anlatamam, bir halacım diyor, eriyorum orda  :love9:
ama napiyim işte gönlümde de erkek var, ama bu kızları sevmem anlamına gelmiyor tabi, aynen şuan senin hissettiklerini hissediyorum ben de... anlıyorum seni yani  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

uff yazdım yazdım içimi döktüm sayfa kitlendi kayboldu yaaaaaa :caca: :caca:
benim eşim kızları daha çok seviyor bence bu yüzden öyle,,,yada doğunca göreceğiz sevgilerini.simdi kendimizin gösterdiği gibi ilgi bekliyoruz.görmeyince sorun var sanıyoruz....