2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 14:17:44
evet canım ben de 5 tane yeter diye düşündüm, bakalımmm alırız daha...

ayy ben de heveslendim, aldıklarıma ben de çıkarıp çıkarıp bakıyorum ama hiçbirini böyle yanyana görmedim  :k06:
ben de foto çekip yükliyim bari  :k06: :k06:
AYY HADİ ÇOK DE YÜKLE.GELİNİMİN CİCİŞLERİNİ GÖREYİM. :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:17:07
Alıntı yapılan: aydinays - 23 Eylül , 2011, 14:11:04
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:09:22
daha bi kaç cesitimiz var...haftaya insallah çok güzel seyler alacağım teyzesi.ayy ilk defa yaydım böyle kanepeye.içim bi hos oldu.oğlum beniim diye sevesim geldi.olsada mıncıklasam.... :love9: :love9:

ayyy ayy bende oğlum diye göbeğimi seviyorum bazen o kadar çok sevesim geliyor ki karnımı sıkasım geliyor :k06: :k06: :k06:
benim oğlum delirdi dün masallah :nazar: :nazar: :nazar: ALLAHIM SAATELRECE OYNADI KIPIRDADI.O KARNIM YERİNDE HİÇ DURMADI.SONRA SABAH NAMAZI KILDIK YATTIK BENİM FISTIK HALA AYAKTA ESİM YATTI ARKADAN KUCAKLADIM BENDE.GÖBEĞİMDE SIRTINA DEĞDİ.DEDİM HADİ OĞLUM VUR BAKAYIM Bİ BABANA DEDİM.VALLA İNANIRMISINIZ ÖYLE Bİ TEKMELEMEYE BASLADIKİ.BEN AMA ESİMİN HİSSEDECEĞİNİ TAHMİN ETMEMİSTİM.BİRDEN NEFES ALISI YÜKSELDİ.NEYSE DÖNDÜM BEN O SES ÇIKARMAYINCA DUYMADI VURDUĞUNU HERHADE DEDİM.SONRA UYANDIK İSE GİDECEKKEN DEDİM SABAH SANA NASIL VURDU AMA SEN DUYMAADIN DEDİM.DUYMAMMI KIPIR KIPIR BENİ DÖVECEK SANDIM DİYOR :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy maşallah paşama benim :nazar: :nazar: :nazar:
nasıl da dinlermiş annesinin sözünü  :love9:  :love9: yerim ben onu yerimmmmm  :hungry:

KasrıCinan

KISLAR BENİM ALT KOMSUM BENİ Bİ ASAĞI KADAR CAĞIRIYOR.BEN Bİ GİDEYİM.GİRERİM YİNE TAMAM.MUHABBET İYİYDİ AMA AYIP OLMASIN SİMDİ.GÖRÜSÜRÜZ.DEMETİM ÇEK KOY GELİNCE BAKAYIM. :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

tamam tatlım dur ozaman senden biraz müsaade istiycem olur mu?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:21:19
KISLAR BENİM ALT KOMSUM BENİ Bİ ASAĞI KADAR CAĞIRIYOR.BEN Bİ GİDEYİM.GİRERİM YİNE TAMAM.MUHABBET İYİYDİ AMA AYIP OLMASIN SİMDİ.GÖRÜSÜRÜZ.DEMETİM ÇEK KOY GELİNCE BAKAYIM. :opucuk: :opucuk:

tamam canım sen gelene kadar anca yüklerim zaten  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:19:14
Alıntı yapılan: asya81 - 23 Eylül , 2011, 14:14:46
canım bebişini kıyafetleri çokkk cici :nazar: :nazar: :nazar: zıbınlarınızı münkün olduğunca uzun kollu olanlarından alın malum kış bebişleri
ASYA TEYZESİ SAĞOL.SENİN KIZININKİLER KADAR OLAMAZ.BİZİM ÖRGÜLERİMİZ YELEKLERİMİZ ÖRÜLÜYOR BAKALIM.NE ZAMAN KAVUSACAĞIZ ONLARA BİLMİYORUM :ehi: :ehi: :ehi: BUNDAN SONRASINI UZUN KOLLU ALACAĞIM TATLIM ZATEN.HAKLISIN KIŞ OLDUĞU İÇİN HERSEYİN UZUNU MAKBÜL.
saol teysesi :opucuk: gelsinlerde anneleri daha neler alır onlara :love9: :love9:

KasrıCinan

KasrıCinan

<<<betty>>>

senin için çekmem mi tatlım, yüklemeye çalışıyordum, beceremedim de  :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:12:14

oyyyyy SÜPER ÇOK GÜZEL BUNLAR...inan çok hoşuma gitti....hastane çıkısı çok güzeell. :love9: :love9: :love9: oyy onun ayakkabılırını severim ben :love9: :love9: :love9: güzel günlerde güle güle giysin fıstığımm

KasrıCinan

bi kanepemiz doldu bakalım daha taç kanepemiz dolacak :ehi: :ehi: :ehi: alt açma minderi,bornozu.battaniyeleri,tulumları yelekleri kazakları,oyy daha çok var bu resme konulacak alınacak.senin battaniyeler nerde kuşum

KasrıCinan

pembe etekmi şortmu ayy  çok cici yerim onu giyecek dötü.ısırırm ben :ehi: :love9: :love9:

<<<betty>>>

sağol canım benim  :opucuk:
amin inşallah  :amin: hep beraber sağlıkla iyi günlerde giydirelim canım benim  :amin: