2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

doğunca hemen vermelik 5li aldım hastane çıkışını civcivli olun varya.bi tane de iyi takım alacağım battaniyeli.yetermi.kaç tane almak lazım ki :icon_scratch:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

ayyyyyyyyyyyyyy çok güzeller  :love9:
Allah sağlıkla iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah  :amin:
ördekli hastane çıkışı çok güzel  :love9: ayyy hepsi birbirinden güzel  :nazar: :nazar:
hepsi çok yakışıcak damadıma  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:05:21

oğlumun olan bütün kıyafetleri bu kadar.bugün aldım bi kaç tana çıtçıtlıbadi bide hastane çıkısı.

ayyy ayyy yerim ben onu giyecek miniği. Maşallah suphanallah, fotoyu görünce mağazada sandım kendimi  :k06: :flowers: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

daha bi kaç cesitimiz var...haftaya insallah çok güzel seyler alacağım teyzesi.ayy ilk defa yaydım böyle kanepeye.içim bi hos oldu.oğlum beniim diye sevesim geldi.olsada mıncıklasam.... :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

sağol ayşe teyzesi.ama biz seninkileri görsek ağzımız açık kalır herhalde.senin bitmistir hazırlıkların.ilk biz seninkini yiyelim sonra bizimkilere gelsin sıra demi.. :ehi: :ehi: :love9: :binkybaby: :binkybaby:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:09:22
daha bi kaç cesitimiz var...haftaya insallah çok güzel seyler alacağım teyzesi.ayy ilk defa yaydım böyle kanepeye.içim bi hos oldu.oğlum beniim diye sevesim geldi.olsada mıncıklasam.... :love9: :love9:

ayyy ayy bende oğlum diye göbeğimi seviyorum bazen o kadar çok sevesim geliyor ki karnımı sıkasım geliyor :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<betty>>>

canım ben de 2 - 3 takım yeter diye düşünüyordum, ama herkes yetmez diyor... çünkü kış bebeği, yıkarsın kurumaz hemen diyolar, hem de kusan bi bebiş olursa hiç yetmez diyolar... oyüzden bende 3-4 tane 5 li alıcam senin ördekli takım gibi... bi tane iyi takım yeter diye düşünüyorum , iyi takım aldım ben batteniyeli...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 14:08:17
ayyyyyyyyyyyyyy çok güzeller  :love9:
Allah sağlıkla iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah  :amin:
ördekli hastane çıkışı çok güzel  :love9: ayyy hepsi birbirinden güzel  :nazar: :nazar:
hepsi çok yakışıcak damadıma  :love9:
sağol datlum.insan çok heyecanlanıyor. :love9: :love9: çok güzel seyler vardı ama eskisehirden alayım diye almadım...insan her gördüğünü almak istiyor.kızların cicişleri çok güzel.hep kızlara vardı.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 14:11:46
canım ben de 2 - 3 takım yeter diye düşünüyordum, ama herkes yetmez diyor... çünkü kış bebeği, yıkarsın kurumaz hemen diyolar, hem de kusan bi bebiş olursa hiç yetmez diyolar... oyüzden bende 3-4 tane 5 li alıcam senin ördekli takım gibi... bi tane iyi takım yeter diye düşünüyorum , iyi takım aldım ben batteniyeli...
hımm.evet canım ben iyisinden bi tane alacağım seti çok battaniyeli yani.gerisini böyle alacağım çok uygun geldi aldım bende..ozaman 5 tane zıbın takımı olsa yeter.

<<<betty>>>

maşallahh size  :nazar: oğlan anaları sizi  :k06: :k06:
sevin sevin oğluşum, paşam diye göbüşlerinizi benim yerime de  :k06:
yerim ben onları  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:10:51
sağol ayşe teyzesi.ama biz seninkileri görsek ağzımız açık kalır herhalde.senin bitmistir hazırlıkların.ilk biz seninkini yiyelim sonra bizimkilere gelsin sıra demi.. :ehi: :ehi: :love9: :binkybaby: :binkybaby:

ben çok birşey almadım canım. aldıklarım ancak doğduğunda giyecekleri. Allah nasip ederse bu ay başı bitireceğim. Doğum çantamızı da hazırlayacağız. Oğluşuma kıyafetlerinide  :k06: :k06: :k06:

Diğer herşeyini sağolsun anneannesi aldı. Bu hafta sonu inşallah eşylarına kavuşacağız  :k06: :k06: :k06:

asya81

canım bebişini kıyafetleri çokkk cici :nazar: :nazar: :nazar: zıbınlarınızı münkün olduğunca uzun kollu olanlarından alın malum kış bebişleri

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Eylül , 2011, 14:11:04
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 14:09:22

ayyy ayy bende oğlum diye göbeğimi seviyorum bazen o kadar çok sevesim geliyor ki karnımı sıkasım geliyor :k06: :k06: :k06:
benim oğlum delirdi dün masallah :nazar: :nazar: :nazar: ALLAHIM SAATELRECE OYNADI KIPIRDADI.O KARNIM YERİNDE HİÇ DURMADI.SONRA SABAH NAMAZI KILDIK YATTIK BENİM FISTIK HALA AYAKTA ESİM YATTI ARKADAN KUCAKLADIM BENDE.GÖBEĞİMDE SIRTINA DEĞDİ.DEDİM HADİ OĞLUM VUR BAKAYIM Bİ BABANA DEDİM.VALLA İNANIRMISINIZ ÖYLE Bİ TEKMELEMEYE BASLADIKİ.BEN AMA ESİMİN HİSSEDECEĞİNİ TAHMİN ETMEMİSTİM.BİRDEN NEFES ALISI YÜKSELDİ.NEYSE DÖNDÜM BEN O SES ÇIKARMAYINCA DUYMADI VURDUĞUNU HERHADE DEDİM.SONRA UYANDIK İSE GİDECEKKEN DEDİM SABAH SANA NASIL VURDU AMA SEN DUYMAADIN DEDİM.DUYMAMMI KIPIR KIPIR BENİ DÖVECEK SANDIM DİYOR :love9: :love9: :love9: :love9:

<<<betty>>>

evet canım ben de 5 tane yeter diye düşündüm, bakalımmm alırız daha...

ayy ben de heveslendim, aldıklarıma ben de çıkarıp çıkarıp bakıyorum ama hiçbirini böyle yanyana görmedim  :k06:
ben de foto çekip yükliyim bari  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Eylül , 2011, 14:14:46
canım bebişini kıyafetleri çokkk cici :nazar: :nazar: :nazar: zıbınlarınızı münkün olduğunca uzun kollu olanlarından alın malum kış bebişleri
ASYA TEYZESİ SAĞOL.SENİN KIZININKİLER KADAR OLAMAZ.BİZİM ÖRGÜLERİMİZ YELEKLERİMİZ ÖRÜLÜYOR BAKALIM.NE ZAMAN KAVUSACAĞIZ ONLARA BİLMİYORUM :ehi: :ehi: :ehi: BUNDAN SONRASINI UZUN KOLLU ALACAĞIM TATLIM ZATEN.HAKLISIN KIŞ OLDUĞU İÇİN HERSEYİN UZUNU MAKBÜL.