2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Eylül , 2011, 20:19:20
ahh canım görmemişim geldiğini  :opucuk:
doğum sayfasına bakıyordum, çok bereketli günler bu günler, doğuran doğurana  :k06: :nazar: :nazar:

bi tane tulum aldım canım, bir sürü yer dolaştım, zaten sabahtan da yorgundum iyice yoruldum  :sad1:
evet gidicez canım, eşimi bekliyorum...
hımm iyi bakalım tatlım...kıyamam sana.evet ne bereketli herkez sıraya girdi doğuran doğurana

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 20:22:15
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Eylül , 2011, 20:19:20
ahh canım görmemişim geldiğini  :opucuk:
doğum sayfasına bakıyordum, çok bereketli günler bu günler, doğuran doğurana  :k06: :nazar: :nazar:

bi tane tulum aldım canım, bir sürü yer dolaştım, zaten sabahtan da yorgundum iyice yoruldum  :sad1:
evet gidicez canım, eşimi bekliyorum...
hımm iyi bakalım tatlım...kıyamam sana.evet ne bereketli herkez sıraya girdi doğuran doğurana

yaa o kadar kararsız kaldım ki bugün hediye bakarken, bazı dükkanlar çok pahalı bazı markalar, bazılarını da ben beğenmedim... o yüzden gezdim baya, sonra çok güzel bi dükkan kefettim, yün falan da satıyo dükkanın bi yerinde de bebe giyim var, fiyatları da çok uygundu, ordan 1 tane tulum aldım hediye, önümüz kış giydirirler diye...
tabi eşim eve gelebilirse gidicez inşallah  :ehi: gerçi hep geç gelir de o, bugün bari erken gelseydi, vaktiyle gider gelirdik...
neyse ben hazırım zaten, üzerimi bile çıkarmadım, onu bekliyorum  :k06: :k06:
sen napıyorsun? eşin yok mu?

KasrıCinan

bende alıncakların listesini yaptımdı.acil olarak ne lazım ilk bebek doğunca diye.
:love9: bebek karyolası(park yatak)
:love9: bebek arabası
:love9: bebek çanta seti
:love9: bebek beşik uyku seti
:love9: bebek alt açma minderi
:love9: bebek küveti
bebek bornozu bebek arabası ve park yatağını zaten biz almayacağız.acvil olarak bi bunlar var sanırım baska yok.
geriye kalanda kıyafetleri onları şimdi alıp öbür büyük basları son ayda alacağız nasipse

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

bana öyle bi sancı girdiki adet sancısı gibi kasıklarıma belime.ayy hiç böyle sancı olmamıstı bana...sancı sıcak sıcak ağrı yayılıyor.biraz canım sıkkındı üzüldüm ondanmı ldu anlamadım.kasılmaya basladı vücudum

KasrıCinan

benim yarın 2.ci aşı günüm.ama gidip gitmemede kararsızım.bu haftada gidemiyoruz annemlere.belki onların gele durumu var.gelirlerse aşı yaptırırsam kolum ağrır diye düsünüyoru.seker yüklemesi de yapacaklardı.ama benim dokotrum zaten yapacak :icon_scratch: :icon_scratch: bilemedim napsam yarın.pazartesimi gitsem

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 20:32:28
bende alıncakların listesini yaptımdı.acil olarak ne lazım ilk bebek doğunca diye.
:love9: bebek karyolası(park yatak)
:love9: bebek arabası
:love9: bebek çanta seti
:love9: bebek beşik uyku seti
:love9: bebek alt açma minderi
:love9: bebek küveti
bebek bornozu bebek arabası ve park yatağını zaten biz almayacağız.acvil olarak bi bunlar var sanırım baska yok.
geriye kalanda kıyafetleri onları şimdi alıp öbür büyük basları son ayda alacağız nasipse

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
çok heyecanlı  :love9: :love9: :love9:

evet canım liste süper olmuş  :opucuk:
bizde yatağını ve uyku setini almıyacağız... arkadaşlarımız alıyorlar  :k06:
hatta park yatağı önümüzdeki hafta geliyor  :hieyt: :hieyt: ekim başı gibi de uyku setimiz  :hieyt: :hieyt:
diğerlerini biz alıcaz Allah'ın izniyle...

ama iyi düşünmüşsünüz sizde arabayla yatağı attın mı kenara diğerleri o kadar tutmaz zaten  :laughing7:
ohhh paşamın kıyafetleri bu ay alınacak demek, dediğin gibi diğer büyükler de kasım-aralık gibi alınır  :amin:

KasrıCinan

evet canım oraya yazdıklarım besik ve araba hariç en fazla 250 tl tutuyor :ehi: hatta uyku setini de alırım dedi kaynanamda ben yine kendim alacakmısım gibi hesapladım.eşim sen hiç telase etme son ay bu yazdıkların ne lazımsa daha gider bi kerede alır geliriz dedi.

KasrıCinan

oyy ne güzelmi arkadaslarının hediyesi.oyy bide hemen geliyormus bak park yatağı  :love9: :love9: :nazar:

KasrıCinan

canım çok sancım var ben çıkıyorum.size iyi oturmalar.çok öptüm.
ALLAHA EMANET OLUN  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 20:35:20
bana öyle bi sancı girdiki adet sancısı gibi kasıklarıma belime.ayy hiç böyle sancı olmamıstı bana...sancı sıcak sıcak ağrı yayılıyor.biraz canım sıkkındı üzüldüm ondanmı ldu anlamadım.kasılmaya basladı vücudum

Allah Allah neden oldu ki acaba canım? bu aylarda normalmiş kasılmalar ama seninki biraz fazla uzun sürmüş gibi...
yarın da devam ederse ihmal etme canım, dr.una git muhakkak ya da ara sor...
üzüntüden olacağını zannetmiyorum canım ya, sen bi dr.unu ara bence...

<<<betty>>>

canım dikkat et kendine, Allaha emanet olun sizde  :amin: :amin:
devam ederse mutlaka dr.a git, öpüyorum ikinizi de  :opucuk:

KasrıCinan

<<<betty>>>

KasrıCinan

oğlumun olan bütün kıyafetleri bu kadar.bugün aldım bi kaç tana çıtçıtlıbadi bide hastane çıkısı.

KasrıCinan