2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Ağustos , 2011, 14:28:22
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 29 Ağustos , 2011, 14:25:25
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Ağustos , 2011, 14:21:09
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 29 Ağustos , 2011, 14:18:10
kuşuuuuuuuuuuuuum nasılsın
iyiyim tatlım sen nasılsın bi 5 dk girip bakayım dedim öyle uykum varkiiii anlatamam..daha annemin evine gideceğiz birazdan usta girmisti çok batmıs bi daha temizlik yapcağız sonra ayakkabı alamadım çarsıya gidip bi ayakkabı alacağım ama kar kara düsünüyorum nasıl gideceğim diye. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen nasılsın.hadi bayramın kutlu olsun olsun şimdiden canım  :flowers: :flowers:
güle güle giyin balım...bende elbise giyeceğim.anca elbiseler oluyor.etekler rahatsız ediyor..biz oğluma da bayramlık aldım pek iyi teyzesi bayramlık aldığımız gün iftarda ayy bi vuruyo bi vuruyo ödük koptu.çıkacak sandımmm.anladımı ne :ehi: :ehi: :ehi:ama dünden beri az hareketli yorgun olduğum için sanırm :k06: :k06: :k06: :k06: bizim fıstık napıyo.seninde kızın oluyomus bak sen

seninde bayramın kutlu olsun cnm benim bende bugün eşime kıyafet aldım kendime pantolon baktım ama iki gün sonra onlar bana olmayacaktı almadım boş yere elbise giyecem bende galiba paşam nasıl cnm

dün gece rüyamda oğlum olduğunu gördüm cnm bende çok istedim meleğime bayramlık almak ama 12  haftalık olalım öyle alacam kurban bayramında bende alacam eşimle bizde bu konuyu konuştuk hep
o tekmeleri yer teyzesi yerim ben onu ya bizde cumartesi doktora gidecez teyzesi çok heycanlanıyorum ya
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Ağustos , 2011, 14:29:49
canım benim çıkmam lazım beni bekliyorlar.hadi görüsürüz canım.Allaha emanet olun.iYi bayramlaR... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:
EYLÜLCÜM SANDA İYİ BAYRAMLAR. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:

sanada cnm iyi bayramlar ..  :opucuk: :flowers: :flowers:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 14:32:55
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Ağustos , 2011, 14:29:49
canım benim çıkmam lazım beni bekliyorlar.hadi görüsürüz canım.Allaha emanet olun.iYi bayramlaR... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:
EYLÜLCÜM SANDA İYİ BAYRAMLAR. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:

sanada cnm iyi bayramlar ..  :opucuk: :flowers: :flowers:

fıstık nasılsın meleğin nasıl

banu_fth

ayy tersi çıkar derler ama bakalım .. hayırlısı olsun sağlıkla geçir hamileliğini ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

iiy çok şükür .. depük yemeye başladım mutluyum  :k06: :k06:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

bazen acıtsada özellikle idrar torbama vuruyo bu yaramaz kız varya ..  :ehi: :ehi: :ehi: rocky diodum ilk zamanlar .. anammm rocky uyandı ..  :ehi: :ehi: hemen wc ye koşuyorum ..

yemek yiyip geliom  :k06:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 14:40:55
iiy çok şükür .. depük yemeye başladım mutluyum  :k06: :k06:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

bazen acıtsada özellikle idrar torbama vuruyo bu yaramaz kız varya ..  :ehi: :ehi: :ehi: rocky diodum ilk zamanlar .. anammm rocky uyandı ..  :ehi: :ehi: hemen wc ye koşuyorum ..

ay cnm ne güzel ya manşallah tepiklesin dursun bende şimdi istiyorum tekmelesin diye ama son aylarda çok zorluyormuş o tekmeler o wc olayı deli etmeye başladı beni ya su içmeye korkuyorum mecbur içiyorum gece wcde yatacam neredeyse  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cnm ben çıkıyorum kendine çok iyi bak meleğine de a.e.o

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 29 Ağustos , 2011, 14:42:52
Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 14:40:55

ay cnm ne güzel ya manşallah tepiklesin dursun bende şimdi istiyorum tekmelesin diye ama son aylarda çok zorluyormuş o tekmeler o wc olayı deli etmeye başladı beni ya su içmeye korkuyorum mecbur içiyorum gece wcde yatacam neredeyse  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yatmadan sık sık gıdıyorum wc ye ..  öle öle aazaldı gecelerı artık bı kez uyanıyorum sonra sabah 7 de  :k06: hele karpuz fılan gıbı seler yersem uffff  :ehi:  :ehi: uyku haram oluyo ..  aynen wc de uyumöa olsaydı super olurdu  :ehi:

banu_fth

sanada ıyı bayramlar canım..
sende melegıne ıyı bak ..
bızde bayramdan sonra gıdeceggız son kez cınsıyete bakmaya .. en son 16. haftada söledıler kız dıye .. sonra 20 de kordonu almıstı araya göstermedı  :k06:
bayramdan sora umaarım gösterır  :amin:  :k06:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 15:00:34
sanada ıyı bayramlar canım..
sende melegıne ıyı bak ..
bızde bayramdan sonra gıdeceggız son kez cınsıyete bakmaya .. en son 16. haftada söledıler kız dıye .. sonra 20 de kordonu almıstı araya göstermedı  :k06:
bayramdan sora umaarım gösterır  :amin:  :k06:

cnm net değilmi şimdi kız olup olmadığı

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Ağustos , 2011, 14:17:26
kıslaarrr  demet balım nasılsın?girdim ama yoksun,ayy biz sürekli temizlik halindeyiz.bugünde abimin evini temizledik yengeye yardım ettim bayaa yoruldum...oğluşumla iyiyiz ama biraz ağrım var ağırlastığımı hissediyorum iyice.karnım ağır geliyor :ehi: :ehi: öyle iste.öpüldünüz

canım iyiyim çok şükür, bayram telaşı işte, koşturdum durdum kaç gündür... bugün evdeydik en sonunda eşimle beraber bol bol dinlendik...
sen de baya yorulmuşsun tatlım ya, annenler de gelmişlerdir hayırlısıyla kavuşmuşsunuzdur birbirinize inşallah  :love9:  :love9:
yoruldukça artık ağrılar artıyor maalesef, göbüşlerin de ağırlığı var tabii  :k06: ileriki haftalarda napcaz acaba daha şimdiden böyleysek  :ehi: :ehi:
öpüyoruım canım, gir bak en kısa zamanda  :opucuk:

sellini

Kızlarrrr nerelerdesinizz  :director:  :director: 1 haftadır kimsecikler girmemiş buraya  :icon_scratch: Sanırım herkesin tatili devam ediyor daha  :laughing7:  :laughing7: Ben de çalışıyorum, bizim tatil çoktan bitti  :sad1: Dün detaylı ultrasona girdim. Allah'a binlerce kez şükürler olsun ki  :amin:  :amin:  :amin: bebeklerimde herhangi bir sorun çıkmadı.  :love9:  :love9:  :love3:  :love3: Görüşmek dileğiyle hepinize iyi tatiller diliyorum  :opucuk:  :opucuk:  :hello:  :hello:

[url=http://www

olvido

pek sessizleşmiş burası :)  merak ettim sizleri nasılsınız bebişler nasıl ? Benim kızım 22+5 te 586 gr dı yarında gidicez kontrolumuz var. Bütün organlarına tek tek baktı fakat detaylı ultrason farklı bişey  sanırım. Neyse ben detaylı ultrasona girmek istemiyorum zaten. Amniyosentezden sonra daha fazla heyecan kaldıramayacağım :)

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 09 Eylül , 2011, 14:44:22
pek sessizleşmiş burası :)  merak ettim sizleri nasılsınız bebişler nasıl ? Benim kızım 22+5 te 586 gr dı yarında gidicez kontrolumuz var. Bütün organlarına tek tek baktı fakat detaylı ultrason farklı bişey  sanırım. Neyse ben detaylı ultrasona girmek istemiyorum zaten. Amniyosentezden sonra daha fazla heyecan kaldıramayacağım :)

Canım hoşgeldin  :flowers: ay maşallah kuzucuğuna  :nazar: canım tek tek organlara bakıldıysa ayrıntılı ultrasondur o zaten  ;) valla sorma kimsecikler yok  :dontknow:  cansu tatilde o zaten 1 ay falan gelmiyecekti, ama sümeyra nerde onu bilmiyorum, hani bayramdan sonra gelicekti, kötü bişey yok di mi canım?
sen naptın, gittiniz mi eşinin memleketine?

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Eylül , 2011, 14:52:52
Alıntı yapılan: olvido - 09 Eylül , 2011, 14:44:22

Canım hoşgeldin  :flowers: ay maşallah kuzucuğuna  :nazar: canım tek tek organlara bakıldıysa ayrıntılı ultrasondur o zaten  ;) valla sorma kimsecikler yok  :dontknow:  cansu tatilde o zaten 1 ay falan gelmiyecekti, ama sümeyra nerde onu bilmiyorum, hani bayramdan sonra gelicekti, kötü bişey yok di mi canım?
sen naptın, gittiniz mi eşinin memleketine?
hoşbulduk demetcim  :flowers: sümeyrayla mesajlaştık sadece doktora gitmişti bebişin kilosunu yazmış bende çok yoğunum bugünlerde arayamadım mesaj attım sadece. İşe başladım gerçi öğlene kadar çalışıyoruz ama dışarı çıkmak bile yorucu oluyor . hı hı gittik iyi geçti tatilimiz. Babaannesi bi sürü ciciş örmüş kızıma onları getirdik. sen nasılsın kuzucuğun nasıl ?