2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:52:10
neyse kızlar teşekkür ederim hepinize, 2 gündür benim kaynanayı dinleniz  :ehi: :ehi: :ehi:
ama ben rahatladım tabi anlatınca siz sıkılsanız da  :ehi: :ehi: :ehi:

benim burdaki dr.um devlet hastanesi dr. muaynehanesine gidiyorum 70 tl veriyorum, doğum için para alırmı bilmiyorum konuşmadık hiç... ama izmirdeki dr.um özel has. dru, 150 tl muayene, doğumda yaklaşık 2000 tl civarındaymış...

est. cnm sen rahatla yeter.. cok ta takma.. aklına bıse takılınca kendı kendıne .. degersızsın o yuzden takmıyorum senı gerızekalı de ıcınden  :k06:  :icon_thumright:

cok para verıosun yaa.. ben özele gıdıyorum 25 tl muayene .. 500 normal 1 gun yatıslı ılaclar dahıl . .  800 sezzeryan 2 gun yatıslı ılaclar dahıl   :dontknow:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:52:10
neyse kızlar teşekkür ederim hepinize, 2 gündür benim kaynanayı dinleniz  :ehi: :ehi: :ehi:
ama ben rahatladım tabi anlatınca siz sıkılsanız da  :ehi: :ehi: :ehi:

benim burdaki dr.um devlet hastanesi dr. muaynehanesine gidiyorum 70 tl veriyorum, doğum için para alırmı bilmiyorum konuşmadık hiç... ama izmirdeki dr.um özel has. dru, 150 tl muayene, doğumda yaklaşık 2000 tl civarındaymış...
desene rekor bizde ay ya aylardır doktor beye çalışıyorum maaş gidiyo bi hesap yaptım 7 ay boyunca 500 koycam doğum için muayene 250 etti mi 750 :) hayır doğumda sancı çekmicek olsam  :toothy10: 5000 tl bile veririmde sonuçta bu şimdi büyüyo diye sevindiğimiz bebişleri biz doğurcaz di mi  :cildir: daha doğum psikolojisine giren yok ama  :k06:

KasrıCinan

KIZLAR BENİM BULANTILAR GERİ BASLIYOR GALİBA....HAFTA Bİ KERE OLSUN OLUYOR BİRSEY KOKTUĞU ZAMAN ÇÖP ÇIKARACAĞIM ZAMAN.BUGÜN DE SAFRA KUSTUM KAÇ AYDIR SAFRA KUSMAMISTIM :sad1: :sad1: :sad1: BE SİMDİ BİLE MİDEM BULANIYOR.KIZLAR FENA OLUR DOĞUMA KADAR KUSTURUR DEDİLER AMA BENİM OĞLAN SİZİNKİNDEN FENA ÇIKTI

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:53:25
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Ağustos , 2011, 12:49:08
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:46:02
KIZLAR İKİ GÜNDÜR DÜN BASLADI RAHMİMDE SANCI OLUYOR SANKİ BERSEY ÇIKACAKMIS GİBİ.KORKMAYA BASLADIM.ÖYLE OLUYORMU SİZE ARADA.

buyuyor cnmö hem göbegımız hem rahım .. ondan kaslar gerılıyor onları hıssedıosun.. banada oluyor arada ;D
BU ARALAR ÇOK HAREKETLE NORMAL HAREKETLERİ GİBİ DEĞİL ACABA BÜYÜYORDA ONDAN MU YAPIYOR DEDİM AMA SANCI GİRİYOR GİDİYOR SONRA.İYİ MADEM CANIM NORMAL DEMEKKİ SAĞOL :opucuk:

canım benim de öyle, 2 günde bir yaşıyorum o ağrıları... hem rahim bölgem hem de karnım ağrıyor...
dr. karın ağrım için bi spazm ilacı verdi ya, arada bi ondan içiyorum akşam yemeğinden sonra rahatlıyorum... ama rahimdeki kasılmalar ağrılar geçmiyor uzanmadıktan sonra...

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:53:25
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Ağustos , 2011, 12:49:08
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:46:02
KIZLAR İKİ GÜNDÜR DÜN BASLADI RAHMİMDE SANCI OLUYOR SANKİ BERSEY ÇIKACAKMIS GİBİ.KORKMAYA BASLADIM.ÖYLE OLUYORMU SİZE ARADA.

buyuyor cnmö hem göbegımız hem rahım .. ondan kaslar gerılıyor onları hıssedıosun.. banada oluyor arada ;D
BU ARALAR ÇOK HAREKETLE NORMAL HAREKETLERİ GİBİ DEĞİL ACABA BÜYÜYORDA ONDAN MU YAPIYOR DEDİM AMA SANCI GİRİYOR GİDİYOR SONRA.İYİ MADEM CANIM NORMAL DEMEKKİ SAĞOL :opucuk:

bana da öle gelmıstı cnm.. hatta sımdı tam b ır  rocky.. gecırıyor acı yok ..acı yok ..  :ehi: :ehi: :ehi:
arkadas deme kıza öle dıo .. her uyansdıgında aha rocky uyandı dıorum  :toothy10:
karnımdsan cıkıcak gıbı bu aralar erken basladık .. zaten herseyımız erken baskladı dogumda bekler ınsallah zamanını  :amin: ayaklarım sımdıden sıs.. elım yuzum sıs .. hayırlısı.. klasık muzık actım kasıklarımı ezdı bıraz önce sımdı ıyı sustu  :k06: muzıgı actım son ses  :ehi:
asagıyada agrı gırdı bel ve sırtımda agrıdı .. netten baktım karnım buyuyomus  ::)
dr da o sancılara usutme dedı bı de rahım buyuyo onu tutan kaslar acıyo demıstı  :laughing7:

xxcansuxx

kasri kasılmaların bebeğin büyüdüğü içindir harekelide maşaallah  :nazar: :nazar:
betty dert etme canım kayınvalideyi dün bende çok sıkıntılıydım anlatınca rahatlıyor insan gerçekten  :opucuk:
eylüül kızının adı ne olcak????
tuğba hakkında hayırlısı olsun benim girdiğim bugünki dr tecrübeli çok belli,kendi drum genç biraz daha  (bugünde izinliymiş ) eşimde dr takipte bebede sorun yoksa önemli değilde doğumda önemli diyor doğumda biraz kader kısmet şans işi... korktukça korktuğun başına geliyor öncki drumla devam edeceğim bakalım hepimizin sonu hayır olsun  :amin: :amin:

aydinays

Kızlar selam nasılsınız??? Neler yapıyorsunuz bakalım???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Ağustos , 2011, 12:34:03
selam kızlar nasılsınız bizde kızımı gördük geldik  :muzz: :muzz: :muzz:
maşaallah kuzum ellerini yüzüne kapatmıştı boyunu ölçmedi dr ölçemeyiz artık dedi 350 gr.mış kızım gerçi kendi drum yoktu izinliymiş başka dr baktı 4 hafta sonra aç gel şeker yüklemesi yapılacak dedi... artık kesin diyebilirsiniz KIZ dedi  :hello2: :hello2: ya iyice baktı omurgalarını ayaklarını ellerini kalbini tek tek bizede gösterdi ölçümlerini de aldı 1 hafta önde dedi hep öyle çıkıyor dedim zaten  :nazar: :nazar: ama ayrıntı ultrason diye birşey demedi ek ücrette almadılar...
canım maşaallah  :nazar: benim kızım 20+5 de 386 gr  senin kız 19+4 te 350 gr gerçekten hızlı büyüyo fındık  :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:59:18
KIZLAR BENİM BULANTILAR GERİ BASLIYOR GALİBA....HAFTA Bİ KERE OLSUN OLUYOR BİRSEY KOKTUĞU ZAMAN ÇÖP ÇIKARACAĞIM ZAMAN.BUGÜN DE SAFRA KUSTUM KAÇ AYDIR SAFRA KUSMAMISTIM :sad1: :sad1: :sad1: BE SİMDİ BİLE MİDEM BULANIYOR.KIZLAR FENA OLUR DOĞUMA KADAR KUSTURUR DEDİLER AMA BENİM OĞLAN SİZİNKİNDEN FENA ÇIKTI

benım bıldıgım oğlanlar mıde bulantısı yapıo.. sekerlı yıyemıosun fılan..

ama kızlarda el yuz sısırıyor ..

banu_fth

Alıntı yapılan: aydinays - 25 Ağustos , 2011, 13:00:54
Kızlar selam nasılsınız??? Neler yapıyorsunuz bakalım???

hosgeldın cnm ıyıyız sen nasılsın  :flowers:  temıslık  yapıcam da cıkamadım bı turlku  :ehi:

olvido

fenalıkta kızımdan ötesini tanımam :) burnumdan getirdi yok 2li yok 3lü yok amniyosentez cadı bi doğsun dövcem doktorun elinden aldığım gibi  :toothy10:
gece benimde içim bulandı bende safra çıkardım bişey olmaz inş üşütmüş olabiliriz havalar biraz soğuyo ya

<<<betty>>>

canım aç mı kaldın, ondan mı oldu acaba? ama derlerki erkeklar bulantı yaprmış hamilelik boyunca ben de böyle biliyorum... Allah korusun inşallah sen yaşamazsın canım... dikkat et kendine, aç kalma, sen daha kahvaltı yapmadın di mi  :caca:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Ağustos , 2011, 13:00:31
kasri kasılmaların bebeğin büyüdüğü içindir harekelide maşaallah  :nazar: :nazar:
betty dert etme canım kayınvalideyi dün bende çok sıkıntılıydım anlatınca rahatlıyor insan gerçekten  :opucuk:
eylüül kızının adı ne olcak????
tuğba hakkında hayırlısı olsun benim girdiğim bugünki dr tecrübeli çok belli,kendi drum genç biraz daha  (bugünde izinliymiş ) eşimde dr takipte bebede sorun yoksa önemli değilde doğumda önemli diyor doğumda biraz kader kısmet şans işi... korktukça korktuğun başına geliyor öncki drumla devam edeceğim bakalım hepimizin sonu hayır olsun  :amin: :amin:

NAHIDE  ( Kaynınıstomun adı )  EZGİ  :love9:  OLUCAK CANIM ISMI

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 25 Ağustos , 2011, 13:01:12
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Ağustos , 2011, 12:34:03
selam kızlar nasılsınız bizde kızımı gördük geldik  :muzz: :muzz: :muzz:
maşaallah kuzum ellerini yüzüne kapatmıştı boyunu ölçmedi dr ölçemeyiz artık dedi 350 gr.mış kızım gerçi kendi drum yoktu izinliymiş başka dr baktı 4 hafta sonra aç gel şeker yüklemesi yapılacak dedi... artık kesin diyebilirsiniz KIZ dedi  :hello2: :hello2: ya iyice baktı omurgalarını ayaklarını ellerini kalbini tek tek bizede gösterdi ölçümlerini de aldı 1 hafta önde dedi hep öyle çıkıyor dedim zaten  :nazar: :nazar: ama ayrıntı ultrason diye birşey demedi ek ücrette almadılar...
canım maşaallah  :nazar: benim kızım 20+5 de 386 gr  senin kız 19+4 te 350 gr gerçekten hızlı büyüyo fındık  :nazar: :nazar:
canım benim kız dr göre bugün 20+4 onun için yani kıyaslayınca seninkisi daha güzel büyümüş maşaallah onlara  :nazar: :nazar: birde  dr bana zayıfsın bebe net görünüyor dedi nasıl mutlu oldummm  :muzz: :muzz:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 13:03:56

canım aç mı kaldın, ondan mı oldu acaba? ama derlerki erkeklar bulantı yaprmış hamilelik boyunca ben de böyle biliyorum... Allah korusun inşallah sen yaşamazsın canım... dikkat et kendine, aç kalma, sen daha kahvaltı yapmadın di mi  :caca:

DIREK MIDEM YANMAYA BASLIO BENIM AC KALINCA SORADA BULANMAYA DOGRU GIDIYOR.. ACAIP YANIYOR ACIYOR