2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

yok canım bize de fikir oluyor tatlım ne güzel işte  :k06:
yok canancım yatak odam okadar büyük değil, bi de tüllü bir beşik gelirse nefes alamayız sanırım  :ehi:
yere çok yakın beşikler var, sümeyranın gösterdiği modellerin yarısı kadar, küçücük, sallanıyor da, onlardan düşünüyorum ben...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 13:43:31
sümeyracım tabi kendin bilirsin ama ben kendi fikrimi söylüyorum her iletimde de kendi fikrimi söylüyorum... herkesin bi fikri vardır ki benim fikrim bile değişmez değil... bu beşikleri anca 3-4 ay kullanabiliyo bebekler bu beşiklerin bütün özellikleri park yataklardada var
TATLIM ORASI ÖYLE.AMA ÇOK HEVES EDİYORUM TABİ SÜREKLİ DÜSÜNÜYORUM DA.EN FAZLA 6 7 AY KULLANIR Bİ DAHA KULLANAMAZ.NEYSE KAFAMIZ ESERSE ALIRIZ.İLLA ALACAĞIM DEMİYORUM AMA İÇİM GİDİYOR.ZATEN BABANNESİ ALACAĞIM YATAĞINI BEBEK ARABASINI FİLANN.BENDE BEŞİK ALIRIM DİYE DÜSÜNDÜM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 13:45:32
aradaki yaş farkından kaynaklanıyor sanırım sizin kanınız hızlı akıyor onu da bunu da diyorsunuz bende kullanacağıma bakıyorum evin durumuna tıka basa ev eşya dolu şunu da şunuda alayım istemiyorum bir anda bebek büyüyor zaten park yatakda bile doğru düzgün uyumuyorlarmış ana kucağında zamnları geçiyormuş bebelerin  :love9: :love9:
onun için beşiğe gerek yok bence  :icon_thumright:
cansu senin fikrinide alalım sen ne yapmayı düşünüyosun beşik, park yatak, bebek odası,
ilerde çocuk odası ....

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

BAŞTAN İKİNCİ RESİM YESİL YERE YAKIN VARYA.ONDAN ALIP HEP OTURMA ODAMA KOYMAK İSTİYORUM.O O KADAR YER KAPLAMIYOR.BÖYLE BÜYÜK BESİK DEĞİL TABİKİ.HEM PARK YATAK HEM O İKİSİ FAZLALIK.AMA YERE YAKIN HANİ OTURMA ODASINDA MİSAFİR GELDİĞİNDE FİLAN KOYMAYA KÜÇÜK SALLANAN BESİK ANA KUCAĞINA BENZİYOR.BENCE BANA BENİM GİBİ BİRİNE SART ÖYLE BİSİ :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 13:45:32
aradaki yaş farkından kaynaklanıyor sanırım sizin kanınız hızlı akıyor onu da bunu da diyorsunuz bende kullanacağıma bakıyorum evin durumuna tıka basa ev eşya dolu şunu da şunuda alayım istemiyorum bir anda bebek büyüyor zaten park yatakda bile doğru düzgün uyumuyorlarmış ana kucağında zamnları geçiyormuş bebelerin  :love9: :love9:
onun için beşiğe gerek yok bence  :icon_thumright:

canım benim yaşımda küçük değil ki tatlım  :ehi: 82 doğumluyum  :k06:
dediğin çok doğru aslında beşiğe pek gerek yok gibi ama benim alacağım park yatak, yatak odasına sığmaz, yer yok  :dontknow:
eşim de küçük beşik alalım diyor, yanıbaşımızda olsun geceleri diyor...

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 13:47:23
Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 13:43:31
sümeyracım tabi kendin bilirsin ama ben kendi fikrimi söylüyorum her iletimde de kendi fikrimi söylüyorum... herkesin bi fikri vardır ki benim fikrim bile değişmez değil... bu beşikleri anca 3-4 ay kullanabiliyo bebekler bu beşiklerin bütün özellikleri park yataklardada var
TATLIM ORASI ÖYLE.AMA ÇOK HEVES EDİYORUM TABİ SÜREKLİ DÜSÜNÜYORUM DA.EN FAZLA 6 7 AY KULLANIR Bİ DAHA KULLANAMAZ.NEYSE KAFAMIZ ESERSE ALIRIZ.İLLA ALACAĞIM DEMİYORUM AMA İÇİM GİDİYOR.ZATEN BABANNESİ ALACAĞIM YATAĞINI BEBEK ARABASINI FİLANN.BENDE BEŞİK ALIRIM DİYE DÜSÜNDÜM
hım doğru ndüşünüyosun o zaman tatlım biz herşeyini kendimiz alacağımız için ekstra masraf diye düşünüyorum bazı şeyleri ama o küçük beşikler çok tatlılar turuncu olanı beğendim :)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 13:46:18
bebek odası veya çocuk odası alanlar bu beşikleri bikaç aylığına kendi yatak odalarına koymak için alıyolar ama sanırım sen park yatağını zaten yatak odana koycaksın
tuğba aynen canım senle aynı düşünüyoruz  :k06: :k06:
park yatağım yatak odasında yanıbaşımda olacak odamda geniş, gerek yok beşiğe...  birde ben bebeğimi oturma odasına alıştırmayacağım yatsın oynasın kendi kendine yatağında öyle misafir geldiğinde vıcık vıcık içimizde kucağımızda olmasın... bazıları oturma odasına koyuyor park yatklarını gerek yok buna...

<<<betty>>>

kızlar hoşgeldiniz  :flowers: :flowers: :flowers:
aşkımcım noldu canım? neden kötüsün?

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 13:53:34
canım çok ama çok halsizim mide bulantım var ya parmaklarımı bile zor oynatıyorum  :icon_pale: :icon_pale:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ağustos , 2011, 13:55:39
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 13:53:34
canım çok ama çok halsizim mide bulantım var ya parmaklarımı bile zor oynatıyorum  :icon_pale: :icon_pale:

Allah allah üşüttün mü acaba? klimalar falan da çarpıyor ya, insan da derman kalmıyor... miden için bi nane limon iç istersen hem üşütmüşsen de iyi gelir canım...