2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

bizde ekim gibi alırız inş. eylülde yokum  :muzz: :muzz: zamn çabuk gececek diye seviniyorum  :occasion5: :occasion5:
evet çift yönlü olmalı mutlaka :icon_thumright:

KasrıCinan

NE HEYECANLIII  :love9: :love9:
HEMEN BİR AY GEÇSİN VE BASLASIN MİNNAKLARA ALISVERİS GELSİN CİCİŞLER
BİRBİRİMİZE GEZDİKCE GÖRDÜĞÜMÜZ ŞEYLERİ İYİ YADA KÖTÜ SÖYLEYELİM Kİ FİKİR EDİNELİM :love9: :love9:
DAHA DÜN GİBİ HAMİLE KALMISTIK
ŞİMDİ İSE İÇİMİZDE BİR HEYECAN ALISVERİS TELASI :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 13:01:34
Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 12:58:04
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 09 Ağustos , 2011, 22:18:15
http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=oyunata1301056&categoryId=305668&SKU=OYUNATA130105619KK
http://www.tortoisebaby.com/rac.asp?img=images/2.jpg
KIZLARRRRRRR BEBİŞİME BEN BUNLARI ALDIMMMM...YATAĞIMIZ VE ARABAMZI HAZIR:))
ikiside tam benim zevkim :) çok güzeller cidden Allah kullanmasyı nasip etsin. Sümeyra bu arada tüllü diye erkeğe olmaz diye vazgeçme tatlım bebek bu kızı da erkeğide melek ikisinede yakışır tüllü süslü beşikler eğer hoşuna gittiyse maviisnden alırsın sarısı da var hanedan modeliymiş hemyakışır bizim paşamıza
tamam kuzum.ankarada model çoksa biz oraya gelelim sen bak kızına bakarken olmazsa gelir ordan alırız bizde.tam paşa beşiği olsun :ehi: :ehi:
gel kuşum enişten niyetli diye zaten çıkıp gezemiyoruz onunla. senle gezeriz buluruz vardır mutlaka istediğimiz gibi bişey. ama ben öyle tüllü park yatak alıcam  :hieyt: çokkkk beğendimmmm
bebek arabası konusunda çift yönlü, her tekerleği 360 derece dönsün bazılarının arka tekerleği sabit oluyo  sürmeyi zorlaştırıyo, katlandığında taşınabilir olsun çünkü bebek ve onu otobüse dolmuşa kaldırmak zor olacaktır . kendi arabanız varsa bagajınıza sığıp sığmadığını kontrol edin mutlaka :)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 13:16:27
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 13:01:34
Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 12:58:04
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 09 Ağustos , 2011, 22:18:15
http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=oyunata1301056&categoryId=305668&SKU=OYUNATA130105619KK
http://www.tortoisebaby.com/rac.asp?img=images/2.jpg
KIZLARRRRRRR BEBİŞİME BEN BUNLARI ALDIMMMM...YATAĞIMIZ VE ARABAMZI HAZIR:))
ikiside tam benim zevkim :) çok güzeller cidden Allah kullanmasyı nasip etsin. Sümeyra bu arada tüllü diye erkeğe olmaz diye vazgeçme tatlım bebek bu kızı da erkeğide melek ikisinede yakışır tüllü süslü beşikler eğer hoşuna gittiyse maviisnden alırsın sarısı da var hanedan modeliymiş hemyakışır bizim paşamıza
tamam kuzum.ankarada model çoksa biz oraya gelelim sen bak kızına bakarken olmazsa gelir ordan alırız bizde.tam paşa beşiği olsun :ehi: :ehi:
gel kuşum enişten niyetli diye zaten çıkıp gezemiyoruz onunla. senle gezeriz buluruz vardır mutlaka istediğimiz gibi bişey. ama ben öyle tüllü park yatak alıcam  :hieyt: çokkkk beğendimmmm
bebek arabası konusunda çift yönlü, her tekerleği 360 derece dönsün bazılarının arka tekerleği sabit oluyo  sürmeyi zorlaştırıyo, katlandığında taşınabilir olsun çünkü bebek ve onu otobüse dolmuşa kaldırmak zor olacaktır . kendi arabanız varsa bagajınıza sığıp sığmadığını kontrol edin mutlaka :)
TAMAM SEKERİM TAMAM.AMA KIZ ONLARSIZ OLUR MU HİİÇ.ZATEN RAMAZANDAN SONRA ALIRIZ O ZAMAN ESLERİLE GİDERİZ.ONLARDA BEĞENSİN...SEN ALCAN BEN ALCAM KAVGA ETMEYELİM DE :k06: :k06: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 12:55:11
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 12:52:41
http://www.tortoisebaby.com/crestyatak2.htm yesili beğendik kardesimle böyle bi model olabilir
güzeller ama hepsi neden tek renk ben her bebeğime ayrı ayrı mı alacağım  :k06: :k06: hem kıza hem erkeğe gidecek ara renk almk gerekir diye düşünüyorum ben  :dontknow:
tuğba hoşgeldin canım bu arada  :opucuk:

hoşbulduk cansu canım renk konusunda hangisi hoşuna giderse onu al ay bebek ben bu rengi beğenmedim ben bunda yatmam mı dicek  :y25: ben kızıma fikrim değişmezse turkuaz gri bebek arabası alıcam çünkü ben mavi ve turkuazı çok seviyorum

<<<betty>>>

ayyy evet ya, daha dün gibi sırayla hamiş kaldığımız günler  :love9:
çok şükür Rabbime, bize bu duyguları yaşamayı nasip etti ya, çok şükürler olsunnn  :love9:   :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 13:19:43
http://www.tortoisebaby.com/crestyatak2.htm yesili beğendik kardesimle böyle bi model olabilir
güzeller ama hepsi neden tek renk ben her bebeğime ayrı ayrı mı alacağım  :k06: :k06: hem kıza hem erkeğe gidecek ara renk almk gerekir diye düşünüyorum ben  :dontknow:

hoşbulduk cansu canım renk konusunda hangisi hoşuna giderse onu al ay bebek ben bu rengi beğenmedim ben bunda yatmam mı dicek  :y25: ben kızıma fikrim değişmezse turkuaz gri bebek arabası alıcam çünkü ben mavi ve turkuazı çok seviyorum
KUŞUM CANANIN DEMEK İSTEDİĞİ KIZ VE ERKEĞE NİYE ORTAK RNK YOK OYÜZDEN ÖYLE DİYOR.HEM KIZ HEM OĞLANA YATAK ALMAYALIM NİYE TEK RENK DİYE.VE ÇOK MANTIKLI.BEN FISTIK YESİLİ ALCAĞIM HEM KIZA HEM ERKEĞE UYAR

olvido

:) kim ilk önce kaparsa onun olur  :laughing7: şekerim kavga etmeyiz baksana kızına mavi bebek arabası alacak kadar uyumlu bencil olmayan bi anneyim :) kesin çok iyi anlaşcaz biz kızımla öyle hissediyorum neden se  :caca: bebek : pembeeeeeeeeee    ben :  hayır turkuazzzzzzzz

KasrıCinan

KIZLAR DÜN İNTERNETTE ARASTIRDIM Bİ BATTANİYE MODELİNDEN KENDİME YAPTIRACAĞIM.SADE AMA ÇOK HOSUMA GİTTİ..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 13:16:22
BİRBİRİMİZE GEZDİKCE GÖRDÜĞÜMÜZ ŞEYLERİ İYİ YADA KÖTÜ SÖYLEYELİM Kİ FİKİR EDİNELİM :love9: :love9:
değil mi ya çok heyecanlı  :love9: :love9: eşimde herşeyi yazıyorsunuz abartmayın bir bebek sizde mi var diyor o korkuyor herşey güzel gitmesinden hep korkar zaten evliliğimizde öyle derdi hep bize Allah bir sıkıntı verecek ya bu kadar güzel evliliğin gitmesi hiç iyi değil diye  :k06: :k06: bebeyi bekledik 2 yıl işte imtahanımız o oldu inş. bozulmaz cümlemizin mutluluğu  :amin: :amin: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ağustos , 2011, 13:22:43

:) kim ilk önce kaparsa onun olur  :laughing7: şekerim kavga etmeyiz baksana kızına mavi bebek arabası alacak kadar uyumlu bencil olmayan bi anneyim :) kesin çok iyi anlaşcaz biz kızımla öyle hissediyorum neden se  :caca: bebek : pembeeeeeeeeee    ben :  hayır turkuazzzzzzzz
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH SENİİİİ.ZATEN ALIRKEN SORARIZ KIZ BEBİSLERE.EĞER KIMILDAR ÇOK SERT VURMAZSA AL DEMEK. :love9: :love9: :love9:
AMAA ÇOK SERT VURURSA ANLAYINKİ BEĞENMEDİ ONU VEYA RENGİNİ ALAMYIN OLUYOR :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 13:23:49
değil mi ya çok heyecanlı  :love9: :love9: eşimde herşeyi yazıyorsunuz abartmayın bir bebek sizde mi var diyor o korkuyor herşey güzel gitmesinden hep korkar zaten evliliğimizde öyle derdi hep bize Allah bir sıkıntı verecek ya bu kadar güzel evliliğin gitmesi hiç iyi değil diye  :k06: :k06: bebeyi bekledik 2 yıl işte imtahanımız o oldu inş. bozulmaz cümlemizin mutluluğu  :amin: :amin: :nazar:
AMİİİNN :amin: :amin: :amin: AYNI ESİM.VALLA ODA ÖYLE DİYOR BU KADAR İYİ GİTMEMELİ BU SORUN OLACAK DİYE KORKUYORUM ÇOK ÖZENMEYELİM GÜZELCE OLSUN DER

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 13:22:48
KIZLAR DÜN İNTERNETTE ARASTIRDIM Bİ BATTANİYE MODELİNDEN KENDİME YAPTIRACAĞIM.SADE AMA ÇOK HOSUMA GİTTİ..

örme mi canım? nasıl fotosu var mı?

sümeyram buarada evet ben de ortak renk almayı düşünüyorum, direkt gidip pembe falan almam ben de ne arabayı ne yatağını...

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 13:21:31

KUŞUM CANANIN DEMEK İSTEDİĞİ KIZ VE ERKEĞE NİYE ORTAK RNK YOK OYÜZDEN ÖYLE DİYOR.HEM KIZ HEM OĞLANA YATAK ALMAYALIM NİYE TEK RENK DİYE.VE ÇOK MANTIKLI.BEN FISTIK YESİLİ ALCAĞIM HEM KIZA HEM ERKEĞE UYAR
biz yeğenime ara renk olacak diye herşeyini turuncu aldık şimdi turuncu görünce fenalık geliyo :) yeşil sarı turuncu kırmızı-gri gibi renkler iki cinsiyet içinde kullanılıyo mavi ve pembe dışındakiler diyelim herşeyini beşiğini arabasını salıncağını anakucağını herşeyini farklı renk almayı düşünüyorum rengarenk olsun (tavsiye) :)

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 13:23:49

amin canım amin... Allah ağzımızın tadını, yuvalarımızın huzurunu hiçbir zaman eksik etmesin  :amin: :amin: :nazar: