2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 12:12:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 11:36:52
galani seninde mi kız geliyor hayırlısı olsun  :nazar: kesinleşince haber ver canım  :opucuk:
benimde bu ayın sonunda bakılacak ayrıntılı o zamn daha netleşir cinsiyeti dedi dr bana da aynı alış veriş yap ma dedi  :k06: :k06:
bende 20+3 falan olacağım ayrıntılıya giderken o hafta tetanoz aşımıda yaptıracağım sağlık ocağında
senin az kalmış dr kontrolüne maşaallah sizlere  :nazar: :nazar: A.e.ol kuzunla  :opucuk:

canancım ben de ayın 20 sinde giricem ayrıntılıya, çok heyecanlıyım yaa  :love9: :love9: :love9:
tetanoz aşının tam haftası yok di mi canım? çünkü sağlık ocağı bana bu aralar gel dedi ama dr. bayramdan sonra git dedi, bayramdan sonra da ben 22-23 haftalık olucam, geç değil di mi?
yok canım geç değil ben 21.hafta içinde oluyorum yaptırdığımda sağlık ocağı 5. ayın içinde dedi drlar 20+ olsa bile 21.hafta demiyorlar 20 diyorlar zaten

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 12:20:38
biz deldiiikkk nasılsınız güzeller?

hoşgeldin canımmm, biz iyiyiz çok şükür, siz nasılsınız?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 09 Ağustos , 2011, 22:18:15
http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=oyunata1301056&categoryId=305668&SKU=OYUNATA130105619KK
http://www.tortoisebaby.com/rac.asp?img=images/2.jpg
KIZLARRRRRRR BEBİŞİME BEN BUNLARI ALDIMMMM...YATAĞIMIZ VE ARABAMZI HAZIR:))
iLKAYCIM İNAN İKİSİDE ÇOK GÜZEL ÇOK BEĞENDİM YA.YATAK SÜPER.BENDE AYNISINDAN ALAYIM.HEP BÖYLE BİRSEYDİ HAYALIM MAVİSİ VARDIR DİMİ :ehi: :ehi: :ehi: YA ÇOK M KIZ YATAĞINA BENZİYOR O,BENİM OĞLUSUMA HAVALI KAÇARSA :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

hoşgeldin canım ya kaçıncı cüzü okuyacaksınız yarın  :dontknow: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 12:22:49

İYYİZ AMA BU SORUNUMUZ VAR WC,ARTIK CANIM ACIYOR OTURURKEN  BİLE ZORLANIYORUM,IKINMATAN DA KORKUYORUM KANAMA BEBEĞE BİRSEY OLACAK DİYE.ÜFF BİDE BU DERT CIKTI

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 12:23:51
hoşgeldin canım ya kaçıncı cüzü okuyacaksınız yarın  :dontknow: :k06:
HOSBULDUK.15İ OKUDUK CANIM.YARIN 16.YI OKUYACAĞIZ İNSALLAH

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 12:22:35
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 12:12:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 11:36:52
galani seninde mi kız geliyor hayırlısı olsun  :nazar: kesinleşince haber ver canım  :opucuk:
benimde bu ayın sonunda bakılacak ayrıntılı o zamn daha netleşir cinsiyeti dedi dr bana da aynı alış veriş yap ma dedi  :k06: :k06:
bende 20+3 falan olacağım ayrıntılıya giderken o hafta tetanoz aşımıda yaptıracağım sağlık ocağında
senin az kalmış dr kontrolüne maşaallah sizlere  :nazar: :nazar: A.e.ol kuzunla  :opucuk:

canancım ben de ayın 20 sinde giricem ayrıntılıya, çok heyecanlıyım yaa  :love9: :love9: :love9:
tetanoz aşının tam haftası yok di mi canım? çünkü sağlık ocağı bana bu aralar gel dedi ama dr. bayramdan sonra git dedi, bayramdan sonra da ben 22-23 haftalık olucam, geç değil di mi?
yok canım geç değil ben 21.hafta içinde oluyorum yaptırdığımda sağlık ocağı 5. ayın içinde dedi drlar 20+ olsa bile 21.hafta demiyorlar 20 diyorlar zaten

evet canım dr.lar öyle diyor ama sanki ben geç diye düşündüm...
hmmm buarada seninki tam bayram önü oluyor galiba, etrafımdaki arkadaşlarım dediki bu tetanoz aşısı inanılmaz ağrı yapıyormuş bir kaç gün, dr. da söyledi bayramın zehir olmasın dedi... tabi kişiden kişiye değişir ama genelde yapılan kol birkaç gün çok ağrııyormuş  :sad1: :sad1: :sad1:

xxcansuxx

evet betty ağrı yapıyormuş gerçekten bende duydum ama biz zaten memlekete gideceğiz 2-3 gün öncesinde sonrasında tatile gideceğiz başka yaptıramam birde k.vlide iş yaptıramaz kolum ağrıyor derim  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 12:24:20

İYYİZ AMA BU SORUNUMUZ VAR WC,ARTIK CANIM ACIYOR OTURURKEN  BİLE ZORLANIYORUM,IKINMATAN DA KORKUYORUM KANAMA BEBEĞE BİRSEY OLACAK DİYE.ÜFF BİDE BU DERT CIKTI

offf canım ya zordur tabi yaa, sabah kalkınca aç karnına kuru kayısı kuru incir falan ye, üzerine de su iç,
bol bol da meyve canım, meyvede çalıştırıyor bağırsakları... ben bütün hayatım boyunca çektim kabızlıktan en sonunda da hemoroit oldum  :sad1: sebze ye bulabilirsen bamya yap ye, semiz otu o da çok iyi gelir... aklıma geldikçe söylerim...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 12:23:05
http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=oyunata1301056&categoryId=305668&SKU=OYUNATA130105619KK
iLKAYCIM İNAN İKİSİDE ÇOK GÜZEL ÇOK BEĞENDİM YA.YATAK SÜPER.BENDE AYNISINDAN ALAYIM.HEP BÖYLE BİRSEYDİ HAYALIM MAVİSİ VARDIR DİMİ :ehi: :ehi: :ehi: YA ÇOK M KIZ YATAĞINA BENZİYOR O,BENİM OĞLUSUMA HAVALI KAÇARSA :ehi:

havalı kaçar benim paşama yaaa  :love9: padişah yatakları olsa yakışır onaa   :love9: :k06:

KasrıCinan

CANIM BASUR BENDEDE OLUSTU ZATEN O YÜZDEN CANIM ACIYOR.1 SENEDİR VAR BU SORUN.AMA AİLEMDE DE VAR IRSİMİDİR NEDİR...NEYSE BAKACAĞIM ÇARESİNE.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 12:32:07
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 12:23:05

havalı kaçar benim paşama yaaa  :love9: padişah yatakları olsa yakışır onaa   :love9: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: CİNSİYETİNİ ÖĞRENENE KADAR HEP BÖYLE SEYLERE BAKTIM.OĞLAN OLUNCA TABİ HEVESİM SÖNDÜ.DAHA AĞIR SÖYLER BAKMAK LAZIM  :k06: AMA ÇOK GÜZEEEEL.DEMETİM SENDE GELİNİME BUNDAN AL ÇOK YAKISIR ONA.PRENSES GİBİ YATSIN İÇİNDE....

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 12:29:00
evet betty ağrı yapıyormuş gerçekten bende duydum ama biz zaten memlekete gideceğiz 2-3 gün öncesinde sonrasında tatile gideceğiz başka yaptıramam birde k.vlide iş yaptıramaz kolum ağrıyor derim  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:   eee iyi ozaman, iş yaptırmıcaksa tamam, senin kayınvaliden o kadar ince mi kız? benimki mümkün değil düşünmezzz  :laughing7: kendisi tembel zaten  :laughing7: :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 12:31:02
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ağustos , 2011, 12:24:20

offf canım ya zordur tabi yaa, sabah kalkınca aç karnına kuru kayısı kuru incir falan ye, üzerine de su iç,
bol bol meyve canım, meyvede çalıştırıyor bağırsakları... ben bütün hayatım boyunca çektim kabızlıktan en sonunda da hemoroit oldum  :sad1: sebze ye bulabilirsen bamya yap ye, semiz otu o da çok iyi gelir... aklıma geldikçe söylerim...
bende çok çektim bundan kızlar resmen yapamıyordum kanıyordu ama bu aralar iyim şükür bol bol su iç ben sudan rahatladım demir hapıda yapıyor sanırım... affedersiniz ama dışkının rengini katılığını etkiliyor

KasrıCinan

AAA DEMETİMM BULDUM BULDUMMM AYNI İLKAYIN ALDIĞI YERE BAKARMISIN Bİ ÇOK GÜZELLER...OĞLUSUMA BULAYIM HADİ BERABER BAKALIM KIZLAR OĞLANA HANGİSİ YAKISIR.YADA SONRA BAKIN BANA GÖSTERİN SECEYİM